dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Marcelin

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marcelin,Poznań

3 700 zł72 m² 51,10 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego trzypokojowego mieszkania w sercu Poznania - lokal przy ulicy Bułgarskiej 59. Kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

3 900 zł66 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończony Apartament tuż przy Lasku Marcelińskim! Zapraszam Państwa do wynajmu wyjątkowej nieruchomości w wysokim standardzie znajdującej się w Poznaniu przy ulicy Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, klimatyzowane, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, w prestiżowym kompleksie ataner, ul. Marcelińska 94. Szukasz miejsca, które od razu daje poczucie komfortu, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Marcelin,Poznań

689 000 zł43 m² 15 986,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie - gotowiec inwestycyjny Lasek Marceliński | Gotowiec inwestycyjny | Najemca | Umowa ważna jeszcze rok | Projekt wnętrza | Wysoki standard | Klimatyzacja | Garaż na 2 auta ***** Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

634 123 zł58 m² 10 988,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 57,71 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Możliwość wejścia na budowę! > 0% prowizji > brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

53 zł/m²23 m² 1 194 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

27 zł/m²48 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Marcelin,Poznań

739 000 zł46 m² 16 093,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Elegancka nieruchomość W inwestycji fiqus marcelin Taras 25 m | 9 piętro | Styl glamour | Gotowe do zamieszkania | Piękny widok | Renomowany deweloper Nickel | Podwójne miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

952 061 zł83 m² 11 501,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 82,78 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Inwestycja oddana do użytku! miejsca postojowe W hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Marcelin,Poznań

3 900 zł66 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowska

Marcelin,Poznań

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta bezpośrednia / prywatna - bez pośredników i bez prowizji! Nowy segment z ogródkiem na zachodniej granicy Poznania - komfortowy segment z ogródkiem, wykończony w pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

55 zł/m²96 m² 5 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

27 zł/m²48 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

55 zł/m²96 m² 5 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

53 zł/m²23 m² 1 194 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśnych Skrzatów

Marcelin,Poznań

2 600 zł45 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu, do najmu ` pachnące nowością`, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,29 m2, na poznańskim Marcelinie przy ul. Leśnych Skrzatów. Marcelin to niewielka dzielnica mieszkaniowa tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

899 999 zł65 m² 13 906 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie z dwoma balkonami na os. Zielone Zacisze tuż przy lasku Marcelińskim. Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

30 zł/m²48 m² 1 436 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

61 zł/m²96 m² 5 856 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

60 zł/m²23 m² 1 352 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Marcelin,Poznań

869 000 zł66 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pięknie wykończony Apartament tuż przy Lasku Marcelińskim! Zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości w wysokim standardzie znajdującej się w Poznaniu przy ulicy Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Marcelin,Poznań

869 000 zł66 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

61 zł/m²96 m² 5 856 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

30 zł/m²48 m² 1 436 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

60 zł/m²23 m² 1 352 zł

 

 

 

Marcelin,Poznań

799 000 zł98 m² 7 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Marcelin,Poznań

819 000 zł100 m² 7 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Marcelin,Poznań

819 000 zł100 m² 7 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Marcelin,Poznań

799 000 zł99 m² 8 070,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Marcelin,Poznań

799 000 zł98 m² 7 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Marcelin,Poznań

6 235 zł145 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks budynków biurowych składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu biurowego jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Marcelin,Poznań

1 462 zł34 m² 43 zł/m²

 

 

 

Marcelin,Poznań

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

899 999 zł65 m² 13 906 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Marcelin,Poznań

869 000 zł66 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

869 000 zł65 m² 13 435,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, oferujemy Państwu nowoczesny 3-pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Bułgarskiej 59d, tuż obok Lasku Marcelińskiego. Apartament wykończony w wysokim standardzie: sauna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Marcelin,Poznań

869 000 zł66 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Marcelin,Poznań

45,44 zł/m²405 m² 18 404 zł

 

 

 

Marcelin,Poznań

49,74 zł/m²382 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na wynajem nowoczesne biuro o powierzchni 382m2, które zapewnia wyjątkowy standard i wyposażenie. Nieruchomość jest klimatyzowana i wyposażona w mechaniczny system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Marcelin,Poznań

43 zł/m²145 m² 6 235 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Marcelin,Poznań

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Aktualne! Osoba Prowadząca: kasia tel:Polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na poznańskim Marcelinie, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. Nieruchomość składa.