dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu budynków użytkowych

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

6 393 zł111 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 110,9 m2 znajdujcy się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

16 500 zł300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 300 m2, położony na czwartym piętrze w kameralnym budynku biurowym klasy A. Inwestycja Temida to 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Rataje

Rataje,Poznań

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia lokal o pow. o ok. 90 m2 znajdujący się na Ratajach, tuż obok parku nad Wartą. Cała powierzchnia została podzielona na 4 mniejsze pomieszczenia. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

11 330 zł206 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 206 m2, położony na pierwszym piętrze w kameralnym budynku biurowym klasy A. Inwestycja Temida to 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Różana

Wilda,Poznań

69 962 zł2 798 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia przedwojenny budynek szkolny z przeznaczeniem dydaktycznym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

13 160 zł202 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 202,2 m2 znajdujcy się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Lutycka

Podolany,Poznań

3 700 zł283 m² 13,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta zablokowana do 06.11.2017. Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie produkcyjno ( była stolarnia) -magazynowe o powierzchni 283 m2, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji Jeżyce-ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

25 537 zł443 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 443 m2 znajdujcy się na ostatnim, szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Spławie

Spławie,Poznań

5 000 zł219 m² 22,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcie budynek biurowo - mieszkalny. Obecnie na całej powierzchni budynku funkcjonuje biuro. Budynek znajduje się na terenie dzielnicy Spławie (10 km do centrum). Pierwsza kondygnacja: 123 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Lutycka

Podolany,Poznań

3 700 zł283 m² 13,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie produkcyjno ( była stolarnia) -magazynowe o powierzchni 283 m2, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji Jeżyce-ul. Lutycka. W hali znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Obornicka

Piątkowo,Poznań

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedmiotem oferty najmu jest zabudowany plac o powierzchni ok. 1100 m2 przy ul. Obornickiej w Suchym Lesie. Na działce znajdują się: - blaszany magazyn - 100 m2 - kontenery socjalne - 4 szt -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Dębiec,Poznań

14 000 zł660 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny budynek o przeznaczeniu usługowo-handlowo-magazynowym. Budynek składa się z trzech kondygnacji. Na każdej kilka pomieszczeń biurowych wraz z toaletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Dębiec,Poznań

7 500 zł585 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedmiotem oferty jest budynek magazynowo-produkcyjna wraz z biurami o powierzchni 585 m2 w Luboniu koło Poznania. Obiekt składa się z części magazynowej o pow. ok 130 m2. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Magazynowa

Poznań,wielkopolskie

33 742 zł2 327 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 102 m²

0% Oferta zwolniona z prowizji od najemcy 0% Przedmiotem oferty najmu są dwa moduły magazynowo-biurowo-usługowe w nowoczesnym budynku położonym w Luboniu. Całkowita powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Magazynowa

Poznań,wielkopolskie

16 878 zł1 164 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 102 m²

0% Oferta zwolniona z prowizji od najemcy 0% Przedmiotem oferty najmu jest moduł magazynowy w nowoczesnym budynku położonym w Luboniu. Całkowita powierzchnia wynosi 1164 m2! Moduły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Piastowskie

Rataje,Poznań

52 000 zł1 600 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 366 m²

Przedstawiam ofertę najmu obiektu usługowo - handlowego usytuowanego w Poznaniu, w centrum osiedla Piastowskiego, w sąsiedztwie parku nad Wartą, na Ratajach. -budynek, samodzielny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec wolny od zaraz, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

420 000 zł10 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

W centrum Poznania. Nowe centrum na korzystnych warunkach. Idealne na: 1/centrum biurowe klasy A, 2/siedzibę przedsiębiorstwa, administracji, biura co-working , 3/centrum medyczne (w tym chirurgia jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowe miejsce do pracy W niskiej cenie! Polecam do wynajęcia nowoczesny, wyremontowany, klimatyzowany lokal biurowy zlokalizowany w budynku biurowo-usługowo-mieszkalnym Atanera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam na wynajem obiekt 200 m2 na działce 1300 m - Palędzie cena najmu: 3000 zł kaucja: jednokrotny czynsz najmu Nieruchomość o charakterze warsztatowo magazynowym, kwalifikuje się na cichą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Spychalskiego

Stare Miasto,Poznań

580 zł18 m² 32,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia lokal biurowy na parterze - pokój 18 mkw + współkorzystanie wraz z najemcą sąsiedniego pokoju biurowego z łazienki i zaplecza w postaci kuchni. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Saperska

Wilda,Poznań

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem mieszkalnym (drugi etap osiedla), cena za miejsce to 300zł tel.Oferta nr 2830 biura 203 z systemu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

250 zł16 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę miejsce postojowe w hali garażowej w nowej inwestycji pwd przy ul. Świerzawskiej 14 Oferta nr 2678 biura 203 z systemu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mieszka I

Winogrady,Poznań

200 zł16 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę miejsce postojowe w hali garażowej na os. B. Śmiałego, na osiedlu botanika Oferta nr 2937 biura 203 z systemu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mieszka I

Piątkowo,Poznań

200 zł16 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę miejsce postojowe w hali garażowej na os. B. Śmiałego, na osiedlu botanika Oferta nr 2741 biura 203 z systemu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obornicka

Poznań,wielkopolskie

3 500 zł1 200 m² 2,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajmę plac (1200 m2) razem z halą 100 m2, powierzchnia biórowa i socjalna 60m2. Woda, prąd 3 fazy, wc. Cena 3500 +vat Telefon kontaktowy:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Michała

Zawady,Poznań

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia biurowa 30 m2, składająca się z dwóch pokoi po 15 m2. usytuowane w niskim biurowcu przy ulicy Głównej. Biuro zadbane, odmalowane, nowa wykładzina. Własna instalacja alarmowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

4 200 zł120 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem powierzchnię magazynową w hali w okolicy Wielkopolskiej Giełdy Odzieżowej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu. Pomieszczenie ma powierzchnię 120 mkw (wymiary 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

3 780 zł108 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem powierzchnię magazynową w hali w okolicy Wielkopolskiej Giełdy Odzieżowej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu. Pomieszczenie ma powierzchnię 108 mkw (wymiary 5,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dziewińska

Poznań,wielkopolskie

5 000 zł400 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Salon nieruchomości Iron House poleca na wynajem hale magazynowo- produkcyjna + biura. Obiekt położony jest na Grunwaldzie w pobliżu ul. Dziewińskiej. Hala w kształcie prosotkąta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dla kogo : Idealne zarówno pod gabinet, biuro, sklepik jak i usługi czyli miejsce, które warto zagospodarować pod kątem mieszkańców dużego, nowoczesnego osiedla. Miejsce : Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Główna

Zawady,Poznań

3 600 zł120 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Niezależne biuro o powierzchni 120 m2 usytuowane w niskim biurowcu przy ulicy Głównej. Składa się z * 6 pokoi, * łazienki, * aneksu kuchennego. Biuro zadbane, odmalowane, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Smochowice,Poznań

6 000 zł450 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:870 m²

Do wynajęcia hala - lokal usługowy. Myjnia samochodowa. Nieruchomość o powierzchni ok. 450m2. Budynek pobudowany w 1997roku z siporeksu. 4 hale, dwie duże o pow. 69m2 /11,5mx6m/ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 715 zł205 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Poznań ul. Św. Marcin Wynajmę lokal użytkowy w centrum miasta. Powierzchnia: 205 m kw, wysokość pomieszczeń 2,75 m. Usytuowanie w przyziemiu obiektu handlowo-usługowo-biurowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

12 825 zł95 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Poznań, centrum, jedna z głównych ulic miasta. Miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Metraż: 95 m kw. Opcjonalnie istnieje możliwość powiększenia powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Obornicka

Poznań,wielkopolskie

6 000 zł250 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam na wynajem obiekt magazynowy - 250 m2 - Suchy Las cena najmu: 6000 zł netto Obiekt zadbany,w dobrym standardzie z asfaltową drogą dojazdową ok.200 m od ul.Obornickiej. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Poznań, dzielnica Winogrady Wynajmę dom w prestiżowej, poznańskiej dzielnicy Winogrady. Ze zwzględu na sąsiedztwo największego, miejskiego Parku Cytadela i dostępność linii tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 47 m2, usytuowany w samym centrum Poznania, zaledwie 300 m od Starego Browaru. Lokal znajdujący się na parterze składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Złotowska

Poznań,wielkopolskie

2 950 zł240 m² 12,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:187 m²

Osiedle bajkowe. Ławica. Zapraszamy do oglądania i najmu domu , środkowego szeregowcaa o powierzchni całkowitej 240 m2, wybudowanego w 1998 roku ,usytuowanego na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Plewiska

Plewiska,Poznań

3 150 zł450 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Hala nieogrzewana, 450m2 (15mx30m), w Plewiskach , dach blaszany, 2 bramy wjazdowe (szer. 4,50m - wys. 3,60m), bez słupów wewnętrznych, plac manewrowy utwardzony, możliwość wjazdu tir. Nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

7 800 zł260 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem powierzchnię magazynową przy ul. Głogowskiej w Poznaniu. Pomieszczenie ma powierzchnię 260 mkw (23,5 x 11 m). Posiada dwa wejścia od frontu i od zaplecza magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Starołęka

Rataje,Poznań

14 400 zł795 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z zapleczem biurowym i sanitarnym usytuowana w pobliżu Ronda Starołęka. Na powierzchnię 795 m2 składa się: - hala magazynowo-produkcyjna 720 m2 - powierzchnia biurowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij