dowolna

Budynki użytkowe Poznań – oferty sprzedaży i najmu

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana Poznań

Stare Miasto,Poznań

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia lokale użytkowe zlokalizowane w Centrum Poznania. Polecamy do wynajęcia biuro w metrażu od 50 d0 70 m2. Plus magazyn znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górczyn

Górczyn,Poznań

16 000 zł420 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia obiekt biurowo-handlowo-magazynowy zlokalizowany na poznańskim Górczynie. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Poznań

Dolna Wilda,Poznań

54 000 zł12 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej w nowym budownictwie w centrum Poznania, przy ul. Rolnej. Brama wjazdowa na pilota, osiedle monitorowane. Lokalizacja. W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Jeżyce,Poznań

8 500 zł500 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobra lokalizacja.Magazyn 576 m2.Magazyny o powierzchniach od 450 do 6500 m2 w kompleksie. znajdujące się na terenie chronionym ,poziom zero , duże bramy ,wysokość do pierwszej belki ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wiatraczna

Żegrze,Poznań

27 900 zł18 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Murowany garaż ok. 18 m2 znajdujący się w szeregu z innymi garażami na ul. Wiatracznej w Poznaniu, żegrze. Wybudowany na gruncie komunalnym dzierżawionym przez Zarząd Geodezji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Bolesława Krzywoustego

Nowe Miasto,Poznań

7 550 zł500 m² 15,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

RE search nieruchomości I inwestycje poleca na wynajem: 3 Hale namiotowe, położone na ogrodzonym gruncie o pow. 9 025 m2, widocznym z trasy Katowickiej i przylegającym do niej. 1. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Bolesława Krzywoustego

Nowe Miasto,Poznań

13 274 zł875 m² 15,17 zł/m²

 

 

 

Grunwald,Poznań

250 zł16 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej na Os. City Park w Poznaniu przy ul. Ułańskiej. Budynek znajduje się na osiedlu zamkniętym, wjazd za pomocą pilota. Nr budynku Ułańska 19/21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Poznań,wielkopolskie

4 290 000 zł6 861 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 861 m²

Biuro lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przepiękną posiadłość o powierzchni gruntowej 6861 m2. Na tej powierzchni usytuowany jest budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

5 000 000 zł390 m² 12 820,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:445 m²

Sprzedam lokal (1 piętro) biurowo usługowo handlowy o dużych możliwościach komercyjnych. Nieruchomość Budynek o konstrukcji szkieletowej na płycie betonowej (ściany żelbetowe), wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

3 916 zł178 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowo biurowa około 174 m2 z możliwością podziału .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń powierzchni wspólnej /wewnętrzny korytarz/. Winda towarowa x2 .Rozładunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 800 000 zł1 125 m² 2 488,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 175 m²

Bardzo ciekawy i funkcjonalny obiekt z dużym potencjałem znajdujący się w odległości ok.5 km od granic miasta Poznania. Budynek o wymiarach ok. 15 m x 75 m co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

5 960 zł149 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia przestronny lokal gastronomiczny, mogący posłużyć potencjalnie zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Poznań

Nowe Miasto,Poznań

7 900 zł1 000 m² 7,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia obiekt przeznaczony na magazyn w doskonałej lokalizacji. Teren ogordzony, strzeżony i monitorowany., oświeltony. Hala magzynowa niegrzewana 1000 m/2, dwie bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

9 000 zł520 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni ok 520 m2 , wydzielona z 6000 m2 , z przeznaczeniem magazynowo-produkcyjnym,ogrzewana, dwie duże bramy ,wysokość ok.8 m,dostępne duże moce produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

40 000 zł2 236 m² 17,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia wydzielona z dużej hali , 2236 m2 z przeznaczeniem magazynowo-produkcyjnym,ogrzewana, dwie duże bramy ,wysokość ok.8 m,dostępne duże moce produkcyjne z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

25 000 zł1 400 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia wydzielona z dużej hali , 1400 m2 z przeznaczeniem magazynowo-produkcyjnym,ogrzewana, dwie duże bramy ,wysokość ok.8 m,dostępne duże moce produkcyjne z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Piłsudskiego

Rataje,Poznań

39 000 zł18 m² 2 167 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:29 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam murowany zamykany garaż o powierzchni 18m2 wraz z przyległym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

9 700 zł576 m² 16,84 zł/m²

 

 

 

Grunwald,Poznań

7 760 zł485 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn ogrzewany o powierzchni ok. 485 m2 .Dostęp do magazynu przez przestrzeń powierzchni wspólnej /wewnętrzny korytarz/. Duże bramy z rampy prowadzą do korytarza i wind towarowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Poznań

Górczynek,Poznań

6 600 zł264 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Park biurowo - magazynowy Górczyn jest zlokalizowany na Górczynie, tuż obok budynku Castor. Największą zaletą obiektu jest jego doskonała lokalizacja. Budynek znajduje się ok. 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Poznań

Górczyn,Poznań

4 080 zł204 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia magazynowe w budynku biurowo -magazynowym. Przedmiotem oferty jest przestrzeń magazynowa o łącznej powierzchni 204 m2, istnieje również możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

850 zł12 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia gotowe lokale niemieszkalne przygotowane stricte pod gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

785 zł17 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia lokal usługowy w prężnie działającym pasażu handlowym, mogący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Poznań

Jeżyce,Poznań

13 650 zł390 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na prezentację budynku biurowo- magazynowego zlokalizowanego na poznańskich Jeżycach. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne oraz parkingi naziemne wokół budynku. Nieruchomość jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Poznań

Górczyn,Poznań

2 404 zł120 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia magazynowe w budynku biurowo -magazynowym. Przedmiotem oferty jest przestrzeń magazynowa o łącznej powierzchni 120 m2, istnieje również możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

12 000 zł320 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecam do wynajęcia obiekt magazynowo- biurowy, położony przy ulicy Szczepankowo w Poznaniu. Bardzo dobra lokalizacja- 15 minut do Centrum Poznania, blisko węzeł autostradowy Poznań-Krzesiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Luboń,Poznań

15 500 zł415 m² 37,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Urządzona profesjonalna lakiernia samochodowa z częścią warsztatową i biurową 415m2 Luboń 4km od Poznania do wynajęcia. Cały warsztat po remoncie, po przeglądach,gotowy do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmuj przez pośrednika - wynajmuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest powierzchnia magazynowo-biurowa o łącznej wielkości 1000m2. Na ww powierzchnię składają się: magazyn wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Śródka

Śródka,Poznań

39 000 zł3 600 m² 10,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia obiekt przeznaczony na magazyn, produkcję w doskonałej lokalizacji. Solidna murowana hala. Teren ogordzony, strzeżony i monitorowany. W skład przedmiotu najmu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Śródka

Śródka,Poznań

55 000 zł5 200 m² 10,58 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

7 300 zł432 m² 16,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobra lokalizacja.Magazyn 432 m2.Magazyny o powierzchniach od 450 do 6500 m2 w kompleksie. znajdujące się na terenie chronionym ,poziom zero , duże bramy ,wysokość do pierwszej belki ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

8 500 zł1 000 m² 8,50 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

17 000 zł1 008 m² 16,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobra lokalizacja.Magazyn 1008 m2.Magazyny o powierzchniach od 450 do 6500 m2 w kompleksie. znajdujące się na terenie chronionym ,poziom zero , duże bramy ,wysokość do pierwszej belki ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

3 256 zł148 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowo biurowa około 148 m2 z możliwością podziału .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń powierzchni wspólnej /wewnętrzny korytarz/. Winda towarowa x2 .Rozładunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

3 499 000 zł1 812 m² 1 931,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

! oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego budynku magazynowego/hali położonego na poznańskiej Starołęce przy ulicy Starołęckiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

23 500 zł1 426 m² 16,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobra lokalizacja.Magazyn 1426 m2.Magazyny o powierzchniach od 450 do 6500 m2 w kompleksie. znajdujące się na terenie chronionym ,poziom zero , duże bramy ,wysokość do pierwszej belki ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

40 000 zł2 434 m² 16,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobra lokalizacja.Magazyn 2434 m2.Magazyny o powierzchniach od 450 do 6500 m2 w kompleksie. znajdujące się na terenie chronionym ,poziom zero , duże bramy ,wysokość do pierwszej belki ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

18 000 zł200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia obiekt biurowo-handlowy w centrum Skórzewa między Brico a Netto. Obiekt idealny na gabinety medyczne. Obiekt do dowolnej aranżacji Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

5 900 zł236 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni 236 m2 .Lokal na parterze bezpośrednio z rampy. Dostęp do lokalu 24 h/7 dni, dostawy paletowe szerokie dwie bramy.Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Michała

Śródka,Poznań

14 520 zł484 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Blisko Centrum! Nowoczesna przestrzeń magazynowa! Możliwość wynajęcia 500 lub 1000m2! Tuż obok magazynów budynki biurowe! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni magazynowych.