Dom, ul. Bułgarska
Bułgarska, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
- 2 799 000 zł
- 250 m²
- 13 995 zł/m²
Kinga Michalska
Skontaktuj się
Dom, ul. Bułgarska
Bułgarska, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Dom, ul. Bułgarska
Zaktualizowane: 22 maja 2026
2 799 000 zł 250 m² 13 995 zł/m²
dom wolnostojący
5
456 m²
-
1970
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
456 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
1970Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 799 000 zł (13 995 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 250 m² (200 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1970
- Działka: 456 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 595/3953/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
DOM WOLNOSTOJĄCY NA SPRZEDAŻ - GOTOWY POTENCJAŁ POD BIZNES I CZĘŚĆ MIESZKALNĄ | GRUNWALD | UL. BUŁGARSKA | POZNAŃ
Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Poznania - przy Grunwald, przy ul. Bułgarskiej.
To propozycja dla inwestorów, przedsiębiorców oraz osób poszukujących nieruchomości z możliwością połączenia funkcji biznesowej i mieszkalnej. (...)