dowolna

Domy Poznań Osiedle Grunwald

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 480 000 zł148 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom | 4 niezależne mieszkania | grunwald | gotowa inwestycja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona przy ul. Swoboda na poznańskim Grunwaldzie jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł265 m² 6 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:768 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł330 m² 9 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 185 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 330 m , usytuowany na dużej działce o pow. 2185 m2 na Osiedlu Kwiatowym w Poznaniu. Nieruchomość z 2000 roku, z garażem na cztery.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł365 m² 8 216,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Ten dom i okolica Cię zachwyci Jedyna taka oferta! Tuż przy lesie! Niepowtarzalna lokalizacja! Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom, usytuowany tuż przy ścianie Lasku Marcelińskiego, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

980 000 zł118 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu premium w zabudowie bliźniaczej, który zachwyca nie tylko swoją przestronnością, ale także wysokim standardem wykonania i doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł550 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Stary Grunwald- przedwojenna , willa miejska do remontu w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja Nieruchomość położona przy jednej z ciekawszych ulic Starego Grunwaldu, w ok. ul. Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł237 m² 5 696,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:216 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na poznańskim Marcelinie - 237m2 cena: 1350 000 - rok budowy 2009 - dach częściowo skośny kryty dachówką cementową - 4 kondygnacje ( przyziemie,.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł160 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Nieruchomości Noble Estate serdecznie polecają do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący na poznańskim Grunwaldzie. Funkcjonalny dom o pow.150 m2, z 4 pokojami na 2 kondygnacjach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł248 m² 3 850,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Biuro Nieruchomości tengo poleca do zakupu segmentu domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym o całkowitej powierzchni 284 m kw, przy ul. H. Januszewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł186,75 m² 19 009,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Grunwaldzka / Lubeckiego - reprezentacyjna nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym położeniu - na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł248 m² 10 282,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Unikatowy dom Z ogrodem, stawem I dodatkowym domem gościnnym 2 budynki | Oaza spokoju blisko centrum | 2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia Wyjątkowy dom z duszą, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł150 m² 19 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży teren położony u zbiegu ulic Bułgarskiej i Grunwaldzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:288 m²

Polecam do kupna budynek biurowy - segment szeregowca - w doskonałej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Palacza. Obiekt o powierzchni ok 400 m2, na 4 kondygnacjach, w tym jednej.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł320 m² 17 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:954 m²

Willa na sprzedaż - abisynia, grunwald, poznań ul. Podkomorska | ok. 320 m | działka 954 m Taka willa pojawia się w sprzedaży raz na kilkanaście lat. I to właśnie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł950 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Krośnieńskiej w Poznaniu. To reprezentacyjny, wolnostojący budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom w doskonałej lokalizacji na Grunwaldzie ul. Paczkowska Polecam do zakupu bardzo ładny , zadbany bliźniak o pow.160m2 na działce 560 m2, mogący pełnić rolę domu dwurodzinnego lub do.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł285 m² 8 596,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu wolnostojącego, urządzonego w modnym i ponadczasowym stylu glamour, posadowionego na działce o powierzchni 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł200 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:673 m²

Eng version below Nieruchomość, którą mam Państwu przyjemność przedstawić, z całą pewnością uznać można za jedyną w swoim rodzaju. Aby móc w pełni zrozumieć na czym polega.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 115 000 zł80 m² 13 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Jeśli szukasz domu w spokojnej, prestiżowej części Poznania i nie chcesz rezygnować z dużej przestrzeni wokół siebie - ta oferta jest dla Ciebie. Prezentujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Są adresy, które po prostu istnieją na mapie miasta. I są takie, które od lat budują swoją rozpoznawalność. Ul. Bułgarska zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. To budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł170 m² 17 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł72 m² 10 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Segment 72 m z lokalem usługowym na parterze i częścią mieszkalną na piętrze. Atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć prowadzenie biznesu z wygodnym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł85,80 m² 5 815,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom na sprzedaż poznań, os. Bajkowe Skrajny segment | Duży potencjał aranżacyjny | Garaż | Taras Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) zlokalizowany w Poznaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł220 m² 13 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom parterowy [z użytkowym poddaszem] wolnostojący o pow. 220m2, na działce 700m2 położony na Grunwaldzie. Budynek z cegły, ocieplony z wolnostojącym z garażem, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł531 m² 13 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Willa modernistyczna na Starym Grunwaldzie mieszkaj i zarabiaj 4 księgi wieczyste | jeden właściciel | klarowny stan prawny Adres mówi sam za siebie ul. Ostroroga, prestiżowy Stary Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł236 m² 6 987,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż segment bliźniaka z potencjałem mieszkalno-biurowym Poznań, grunwald Na sprzedaż prawy segment budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł270 m² 7 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom z dużą działką zlokalizowany w Poznaniu na Grunwaldzie. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i nie tylko. Lasek Marceliński w niedalekiej odległości oraz wiele innych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł101,86 m² 8 334,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja Oferta została zarezerwowana do 05.06.2026 r. Wymarzony adres przy Lasku Marcelińskim - ul. Dziewińska przed skrzyżowaniem z ul. Braniborską - droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł146,89 m² 8 843,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 146,89 m , położony na przestronnej działce 664 m w spokojnej części Poznania dzielnica Grunwald. Idealne miejsce dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł244,99 m² 13 265,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość położoną przy ul. Trybunalskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł189 m² 8 460,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż szeregowiec z świetnym układem na Ogrodach # lokalizacja # Lokalizacja której nie trzeba nikomu zachwalać. Bardzo lubiane i poszukiwane miejsce dla rodzin z dziećmi. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Stary Grunwald,Poznań

2 100 000 zł200 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż dom z lat 60. w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - na Starym Grunwaldzie, przy ul. Wolsztyńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł166 m² 10 837,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Zjawiskowa lokalizacja! Tuż przy lesie! Jedyna taka oferta! Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom, usytuowany tuż przy ścianie Lasku Marcelińskiego, na spokojnym osiedlu w Poznaniu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł132 m² 17 803,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom 132 m | działka 260 m | sauna | wysoki standard | Villa Bukowska Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 132 m , położony na terenie kameralnego i cenionego osiedla Ville.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł143,38 m² 8 369,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej Powierzchnia całkowita 143,38 m | Działka 447,5 m | 4 pokoje + piwnica + garaż | Funkcjonalny układ | Możliwość prowadzenia działalności | Duży parking|.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł300 m² 11 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferujemy dom typu blizniak , 3-kondygnacyjny położony w Poznaniu przy ul. Trybunalskiej 15. Typowy Grunwald w poblizu srodków komunikacji miejskiej, pełnej infrastruktury handlowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł152 m² 8 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Powierzchnia: 152 m2 Liczba pokoi: 5 Liczba łazienek: 2 Rodzaj zabudowy: bliźniak Stan wykończenia: do zamieszkania / do małego remontu Rynek wtórny Własność:.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz.