dowolna

Domy na wynajem Poznań - Oferty wynajmu domów w Wielkopolsce

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeżeli szukasz dobrej, spokojnej lokalizacji na biuro, siedzibę firmy, usługi, lub mieszkanie i firma w jednym, to może zainteresuje ciebie ta oferta ? Wilczy Młyn, ul. Żołnierzy Lenino, do.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł108,18 m² 92,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia komfortowy i nowoczesny dom położony w Poznaniu - grunwald / fabianowo. Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni użytkowej 108,18 mkw z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem budynek w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Rakoniewickiej w Poznaniu (górczyn). Nieruchomość w okolicy pętli Górczyn składa się z czterech kondygnacji: -piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam dom wolnostojący o pow 280m2na działce o pow 900m2 pietrowy, ( możłiwośc powiększenia działki) posiada 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki , 2 -w-c, podpiwniczony, na podłogach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10 000 zł165 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Polecam do wynajmu komfortowy dom na Strzeszynie w Poznaniu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym. W pełni umeblowany i wyposażony. Działka o powierzchni 640 m2 zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

30 lat doświadczenia w nieruchomościach. Dostępny od zaraz Poznań szeregowiec środkowy na wynajem, podolany szeregowiec wynajem, piątkowo szeregowiec wynajem. Szeregowiec - segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł81 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oferta bezpośrednia / prywatna - bez pośredników i bez prowizji! Nowy segment z ogródkiem na zachodniej granicy Poznania - komfortowy segment z ogródkiem, wykończony w pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

> dostępność: od 1 sierpnia < oferta prywatna => bez pośredników i bez prowizji! Przytulny i funkcjonalny nowy segment z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł140 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Jeśli poszukujesz wygodnego domu z ogrodem a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich atrakcji być może zainteresuje Cię ta oferta. Polecam dom szeregowy położony w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na wynajem dla pracowników / firmy Poznań, świerczewo Do wynajęcia przestronny dom idealny dla firm, pracowników lub większych grup. Nieruchomość dzięki funkcjonalnemu układowi oraz dużej.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł160 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Nieruchomości Noble Estate serdecznie polecają do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący na poznańskim Grunwaldzie. Funkcjonalny dom o pow.150 m2, z 4 pokojami na 2 kondygnacjach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł152 m² 42,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolny od zaraz - umowa najmu okazjonalnego. Przedstawiam na wynajem wolnostojący dom - idealny pod wynajem dla firmy lub dla pracowników. Cena najmu 6500 zl/mc. Minimalny okres najmu 2 lata. Atuty *.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł201,53 m² 33,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Polecam do najmu dom w poznańskim Szczepankowie. Nieruchomość ma ponad 201 m2 powierzchni całkowitej i znajduje się na działce o pow. 1165 m2. Dom znajduje się w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na wynajem dla pracowników / firmy - Poznań, świerczewo Do wynajęcia przestronny dom idealny dla firm, pracowników lub większych grup. Nieruchomość dzięki funkcjonalnemu układowi oraz dużej.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł201,53 m² 33,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł206 m² 38,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowoczesna powierzchnia biurowo usługowa w doskonałej lokalizacji Poznań Oferujemy na wynajem przestronny, funkcjonalny budynek o przeznaczeniu biurowo usługowym, zlokalizowany w Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

5 799 zł130 m² 44,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Polecam na klimatycznego klimatycznego i bardzo funkcjonalnego bliźniaka, położonego w cichej, spokojnej i zielonej części poznańskiego Szczepankowo. Lokal 4 letni o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł224 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom pod wynajem operacyjny niedaleko Kampusu uam Morasko. - czynsz: 6 000 pln netto / miesiąc (do negocjacji) - Aktualnie 24 miejsca noclegowe (8 pokoi) - Model: zakwaterowanie pracownicze / studenckie -.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł178 m² 29,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Umowa W formie najmu okazjonalnego oferta skierowana do obywateli polski Na wynajem pięciopokojowy, gruntownie odświeżony szeregowiec o powierzchni całkowitej 178 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł200 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:287 m²

Do wynajęcia duży dom, w zabudowie szeregowej (skrajny budynek) z garażem, 2 tarasami i zielonym ogródkiem na os. Bajkowym przy ul. Solskiego. # spokojna okolica # ogródek # 2 tarasy #.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł147 m² 46,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia dom przy spokojnej ulicy w Poznaniu, na Szczepankowie, (dom jednorodzinny dwulokalowy): - wynajem najchętniej firmie na cele mieszkaniowe - dom świeżo oddany do użytku, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

10 000 zł230 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam budynek biurowy ( dom wolnostojący) o pow. 230m2 piętrowy na parterze- 4 pokoje + kuchnia i łazienka I ptr- 4 pokoje+ łazienka, c.o. gaz, sieć internetowa cyfrowa, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł247 m² 23,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:834 m²

Na wynajem dom wolnostojący o pow. 213 m2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow. 35 m2, aktualnie pełniącym funkcję podręcznego magazynu. * czytelny, rozpoznawalny adres * możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Wietrzykowskich

Stare Miasto,Poznań

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom wolny I prezentowany od 6 maja, najem okazjonalny Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu zlat 2007/2008r - ul.Wietrzykowskich boczna od Omańkowskiej Srodkowy segment z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sztaudyngera

Grunwald,Poznań

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia przytulna część domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowana w spokojnej okolicy przy ul. Sztaudyngera 2 w Poznaniu. Opis nieruchomości: nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chocimska

Piątkowo,Poznań

6 400 zł190 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedmiotem najmu jest dom w zabudowie szeregowej, po kompleksowym remoncie , położony na kameralnym, zielonym osiedlu na Piątkowie, przy cichej i spokojnej uliczce Chocimskiej. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Naramowice,Poznań

6 900 zł248 m² 27,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Do wynajęcia komfortowy, trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny 2+2, położony na Naramowicach, przy ul. Sarmackiej. Nieruchomość oferuje otwarty widok na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bukowska

Marcelin,Poznań

4 200 zł81 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Potworowskiego

Grunwald,Poznań

32 220 zł537 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:537 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Biuro? Kancelaria? Pracownia? Znajdź prestiżową siedzibę w sercu miasta Poznania. Na wynajem oferujemy unikalny, wolnostojący budynek o reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lęborska

Smochowice,Poznań

3 200 zł86 m² 37,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka położonego w Poznaniu na ul. Lęborskiej( Smochowice). Budynek o pow. 86m2 posadowiony na działce ok. 400m2. Na działce murowany garaż wolno stojący otwierany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Balickiego

Marcelin,Poznań

5 700 zł160 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z dużym ogrodem po generalnym remoncie | 160 m | Os. Poetów | Grunwald - Marcelin | garaż ###nowa niższa cena### Na wynajem przestronny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Grunwald,Poznań

4 400 zł155 m² 28,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do najmu segment szeregowca o pow155m2, nieopodal Lasku Marcelińskiego na Grunwaldzie. Dom zbudowany w 1994r. składa się z 5 pokoi, 3 łazienek, dużej i widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zakopiańska

Podolany,Poznań

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Poznań - Podolany - ul. Zakopiańska dom do wynajęcia o pow. 240 m2 , 6 sypialni , salon z kuchnią , 4 łazienki , pom. gospodarcze , miejsca postojowe , całość wyposażona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:99 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 81,69 m , położony w spokojnej i zielonej części Poznania - Szczepankowo / Spławie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

6 500 zł165 m² 39,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam do najmu dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do wprowadzenia. Idealny do ulokowania pracowników przez firmę - możliwość zakwaterowania 14 osób lub więcej. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Edwardowo,Poznań

6 800 zł360 m² 18,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:216 m²

Elegancki, przestronny dom szeregowy przy Lasku Marcelińskim 5 km od centrum Poznania ### lokalizacja Dom położony jest na spokojnym, kameralnym osiedlu, zaledwie 5 km od centrum Poznania. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowska

Marcelin,Poznań

4 200 zł81 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Antoninek,Poznań

4 100 zł110 m² 37,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Antoninek Segment szeregowca o pow 110 m2 trzy kondygnacje całość przygotowana pod noclegi pracownicze czynsz : 4100 zł plus eksploatacja / ok 1000 zł / m-c / wolne od zaraz kaucja zwrotna : 4100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowska

Marcelin,Poznań

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

11 000 zł234 m² 47,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem najmu jest dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Poznaniu na Winogradach, w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. Nieruchomość po kapitalnym remoncie zakończonym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Antoninek,Poznań

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Antoninek Segment szeregowca o pow 110 m2 trzy kondygnacje całość przygotowana pod noclegi pracownicze czynsz : 4200 zł plus eksploatacja / ok 1000 zł / m-c / wolne od zaraz kaucja zwrotna : 4200.