Działka budowlana, ul. Rubież

Rubież, Naramowice, Poznań, wielkopolskie

  • 2 600 000 zł
  • 1 221 m²
  • 2 129,40 zł/m²

Zdjęcie

Weronika Marcine...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Rubież

Rubież, Naramowice, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 kwietnia 2026

2 600 000 zł

1 221 m²

2 129,40 zł/m²

Działka budowlana, ul. Rubież

Zaktualizowane: 22 kwietnia 2026

2 600 000 zł 1 221 m² 2 129,40 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 600 000 zł (2 129,40 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 22.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 2639/2089/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana położona w Poznaniu na Naramowicach, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się i dobrze skomunikowanych części miasta, z dużym potencjałem inwestycyjnym.

LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Naramowice w Poznaniu, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja łączy kameralny charakter z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej. (...)

Agent

Weronika Marcinek

575 748...

575 748 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Weronika Marcinek

575 748...

575 748 123

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Weronika Marcinek

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości