Działka inwestycyjna Poznań
Władysława Jagiełły, Poznań, wielkopolskie
- 2 150 000 zł
- 1 935 m²
- 1 111,11 zł/m²
Alina Zybała-Mel...
Skontaktuj się
Działka inwestycyjna Poznań
Władysława Jagiełły, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka inwestycyjna Poznań
Zaktualizowane: 22 maja 2026
2 150 000 zł 1 935 m² 1 111,11 zł/m²
-Media:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 2 150 000 zł (1 111,11 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: inwestycyjna, 1 935 m²
- teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, odprowadzanie ścieków
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: SGZICU691
Lokalizacja
- Adres: Władysława Jagiełły, Poznań, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni 880m2 i 1053 m2 - położone na Piątkowie, Osiedlu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy parku
MPZP- Plan miejscowy na większej dopuszcza zabudowę usługową (U) do 1000 m2 na dwóch kondygnacjach naziemnych do 10 m wysokości, na mniejszej działce zabudowę kontenerową.
Interesująca lokalizacja przy parku łączącym kilka osiedli.
Media: prąd woda, kanalizacja, gaz i cieplik miejski. (...)
699 585...
699 585 825