Działka inwestycyjna Poznań
Junikowo, Poznań, wielkopolskie
- 1 200 000 zł
- 2 609 m²
- 459,95 zł/m²
Alina Zybała-Mel...
Skontaktuj się
Działka inwestycyjna Poznań
Junikowo, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka inwestycyjna Poznań
Zaktualizowane: 22 maja 2026
1 200 000 zł 2 609 m² 459,95 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 200 000 zł (459,95 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: inwestycyjna, 2 609 m²
- kształt: prostokąt; długość: 25m; szerokość: 100m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda w drodze, odprowadzanie ścieków
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: SICU518
Lokalizacja
- Adres: Junikowo, Poznań, wielkopolskie
Opis nieruchomości
DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM MIESZKANIOWYM LUB USŁUGOWYM, JUNIKOWO okolica Junikowskiej,
Teren o powierzchni 2609 mkw położony w obrębie Junikowa, W nowym STUDIUM z 2023 r przeznaczenie MN/U, zabudowa jednorodzinna wolnostojąca LUB usługowa, natomiast w starym STUDIUM był kierunek przeznaczenia- produkcja, usługi, składy, magazyny, Dla terenu nie ma MPZP zagospodarowania przestrzennego i nie obecnie jest wywołany ani w opracowaniu. (...)
699 585...
699 585 825