Działka rekreacyjna, ul. Dojazd

Dojazd, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

  • 130 000 zł
  • 294 m²
  • 442,18 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Sikora

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna, ul. Dojazd

Dojazd, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

130 000 zł

294 m²

442,18 zł/m²

Działka rekreacyjna, ul. Dojazd

Zaktualizowane: 16 maja 2026

130 000 zł 294 m² 442,18 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 130 000 zł (442,18 zł/m²)
  • Forma własności: inna
  • Źródło: biuro nieruchomości: SIKORA Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 524223

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam prawo do działki rekreacyjnej ROD Mostostal, ul. Dojazd 38.

Na sprzedaż prawo do zadbanej działki rekreacyjnej o powierzchni 294 m², położonej na terenie ROD Mostostal przy ul. Dojazd 38, w Poznaniu.
Idealne miejsce do wypoczynku, dla rodziny z dziećmi lub osób szukających własnej zielonej przestrzeni blisko miasta.

Na działce znajduje się nowy, murowany domek piętrowy o powierzchni ok. (...)

Agent

Joanna Sikora

796 666...

796 666 414

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Sikora

796 666...

796 666 414

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,