dowolna

Działki leśne Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sarnia

Kiekrz,Poznań

349 900 zł913 m² 383 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę znajdujących się w najbardziej rozpoznawalnej części Poznania Kiekrz ul Sarnia. Kiekrz to niezwykle urokliwe miejsce nazywane sypialnią Poznania nad jeziorem Kierskim. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Nadwarciańska

Umultowo,Poznań

177 000 zł2 033 m² 87,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę nr 410/9 znajdującą się w Poznań-umultowo przy ulicy Nadwarciańskiej. Działka o powierzchni 2033m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wilków Morskich

Jeżyce,Poznań

642 000 zł535 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową. Obowiązuje miescowy plan zagospodarowania przestrzennego. W pobliżu znajdują się: kościół szkoła biedronka inne. Blisko jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warpnowska

Ogrody,Poznań

1 259 000 zł1 261 m² 998,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca idealnego pod budowę swojego wymarzonego domu ? Chcesz zamieszkać kilometr od jeziora, ale zarazem 15 minut od Jeżyc ? Mam dla Ciebie idealną ofertę - działka o powierzchni 1261 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warpnowska

Smochowice,Poznań

1 259 000 zł1 261 m² 998,41 zł/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

195 000 zł440 m² 443,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry sprzedam Domek całoroczny na działce rod o pow. 440m w Stęszewie koło Poznania ( zjazd z drogi S5) Dzialka bardzo blisko bramy Domek wykonany w technologi szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Poznań

Morasko,Poznań

299 000 zł1 460 m² 204,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1460 m2 ulokowana w północnej części Poznania, w dzielnicy Morasko. Działka położona na Punkcie Widokowym Morenowa Funkszela, gdzie możemy zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poznań

Morasko,Poznań

750 000 zł3 126 m² 239,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa, 3126 mkw, morasko, przeznaczenie zabudowa jednorodzinna. Działka urokliwie położona w zielonej części Poznania, na Morasku, o powierzchni 3126 m2. front 42m. Teren nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kresowa

Umultowo,Poznań

999 000 zł1 250 m² 799,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przy ul. Naramowickiej w centralnym punkcie Umultowa o powierzchni 1250m Dzialka o dużym potencjale pod wynajem bliskość uam (na małe mieszkania) Możliwość budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśkowiaka

Morasko,Poznań

2 143 050 zł6 123 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 wyodrębnione geodezyjnie działki budowlane w znakomitej lokalizacji na Morasku północnej peryferyjnej części Poznania - niezwykle chętnie wybieranej pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Słupska

Krzyżowniki,Poznań

125 000 zł458 m² 272,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do rodzinnego ogrodu działkowego prowadzonego przez Polski Związek Działkowców rod " Camping Pod lasem "w Poznaniu-Krzyżownikach przy ul. Słupskiej , o powierzchni 458 m2. Rod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Polanowska

Smochowice,Poznań

89 900 zł413 m² 217,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

!rezerwacja oferty! Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na 413 m2 działki, znajduje się murowana altana, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Znanieckiego

Piątkowo,Poznań

1 667 500 zł1 150 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela Na Sprzedaż: działka Budowlana w Poznaniu, ul. Floriana Znanieckiego 3 z aktualnym pozwoleniem na budowę domu parterowego z garażem dwustanowiskowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Bielniki

Wilda,Poznań

149 000 zł313 m² 476,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna propozycja dla ludzi szukający swojego zielonego kawałka ziemi, blisko swojego zamieszkania! Polecam na sprzedaż działkę rod w rewelacyjnej lokalizacji jaką jest ul. Droga Dębińska "rod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czarnkowska

Smochowice,Poznań

2 350 000 zł2 380 m² 987,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki. Dla nieruchomości wydane wz na 4 budynki jednorodzinne dwulokalowe. Pełne uzbrojenie w drodze( woda, prąd, gaz, kanalizacja) Położenie : Poznań ul. Czarnkowska Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Starołęka-Minikowo-Marlewo,Poznań

425 000 zł496 m² 857 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Serdecznie zapraszam na prezentację działki budowlanej, położonej w spokojnej dzielnicy Poznania - Starołęka ul. Opatowska. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Sypniewo

Sypniewo,Poznań

52 000 zł378 m² 137,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Duża działka rod "sypniewo" Poznań 378m2 z domkiem, ciepła woda, prąd, szambo, 3 miejsca parkingowe na działce - możliwość wjazdu autem codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Bielniki

Wilda,Poznań

47 000 zł313 m² 150,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Złotnicka

Psarskie,Poznań

728 688 zł1 128 m² 646 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Poznaniu przy ul. Złotnickiej( obręb Psarskie). Działka nr 3/3. Działka o pow. 1128m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia zabudowy do 250m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dereniowa

Szczepankowo,Poznań

1 295 000 zł2 698 m² 479,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie jestem zainteresowany współpracą z jakimkolwiek pośrednikiem. Do sprzedaży bezpośredniej działka budowlana w Poznaniu Szczepankowie (dzielnica Nowe Miasto) przy ulicy Dereniowej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśkowiaka

Morasko,Poznań

692 400 zł1 731 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 56/5 poznań/morasko/ulica jaśkowiaka Sprzedam działkę budowlaną nr 56/5 o powierzchni 1731 m2 z możliwością wybudowania wymarzonego domu jednorodzinnego (także budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Ławica,Poznań

135 000 zł303 m² 445,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

D z I A Ł K A R O D Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć sam, z rodziną lub znajomymi po dniu pracy czy w weekendy? Miejsca z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chrzanowska

Spławie,Poznań

399 840 zł952 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną, położona w Poznaniu na Spławiu przy ulicy Chrzanowskiej (100m od pętli autobusowej). Działka objęta jest miejscowym planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nad Krzesinką

Nowe Miasto,Poznań

360 000 zł997 m² 361 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Prezentujemy na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę budowlaną położoną w granicach administracyjnych miasta Poznania - w jego południowo-wschodniej części. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Radojewo,Poznań

595 000 zł1 150 m² 517 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną przy ul. Nostrzykowej, w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Borecka

Szczepankowo,Poznań

790 000 zł1 665 m² 474,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio dwie przepięknie położone działki na Szczepankowie przy ulicy Boreckiej pod samym lasem. Do linii lasu tylko 20 metrów. Metraże poszczególnych działek to 1665m2 i 1674m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Poznań

Ławica,Poznań

45 000 zł351 m² 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest prawo do korzystania z ogródka działkowego rod Wichrowa o powierzchni 351 m2 w Poznaniu. Cały teren jest monitorowany. Działka od jednej strony ma las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Polanowska

Smochowice,Poznań

80 000 zł487 m² 164,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja oferty Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż działkę rod z altaną, którą można zaadoptować do wypoczynku lub nawet sezonowego mieszkania. Tutaj właśnie na 487 m2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Złotnicka

Psarskie,Poznań

557 232 zł1 128 m² 494 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśkowiaka

Morasko,Poznań

1 222 560 zł7 641 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa propozycja! Polecamy na sprzedaż nieruchomość gruntową pod inwestycję w bardzo perspektywicznym miejscu w granicach Poznania! 160 zł/m2! Oferta dla inwestora lub dewelopera! Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Browarna

Nowe Miasto,Poznań

135 000 zł390 m² 346,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rodzinny ogród działkowy ,nowy Młyn, zlokalizowany jest w Poznaniu przy ulicy Browarnej 39 wśród terenów zielonych oraz licznych stawach sprzyjającym spacerom na łonie natury. Ogród jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nad Krzesinką

Nowe Miasto,Poznań

418 740 zł997 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę budowlaną położoną w granicach administracyjnych miasta Poznania - w jego południowo-wschodniej części. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

24 000 000 zł30 001 m² 799,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działek inwestycyjnych leżących w pobliżu drogi krajowej , w Poznaniu- dzielnica Smochowice. Jest to teren inwestycyjny przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

4 000 000 zł5 001 m² 799,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

2 400 800 zł3 001 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działek inwestycyjnych leżących w pobliżu drogi krajowej, w Poznaniu- dzielnica Smochowice. Jest to teren inwestycyjny przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

16 000 000 zł20 001 m² 799,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

4 000 000 zł5 001 m² 799,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

8 000 000 zł10 001 m² 799,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

8 000 000 zł10 001 m² 799,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Koszalińska

Strzeszynek,Poznań

235 000 zł300 m² 783,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowy domek 70 m2 na ternie rod Poznań Strzeszyn! polecam Państwu zakup nakładów w postaci nowego budynku rekreacyjnego, całorocznego, odstąpienie prawa do użytkowania działki o pow. 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

890 000 zł740 m² 1 202,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowość! Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlana na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych na drodze Poznań - Kiekrz z dostępem do drogi Nad Jeziorem Kierskim. W pobliżu.