dowolna

Działki na sprzedaż Poznań - Oferty sprzedaży działek

232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

232 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna Poznań

Stare Miasto,Poznań

5 780 000 zł17 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren na sprzedaż położony jest w południowej części Poznania. W odległości ok 2,2 km od terenu znajduje się węzeł Poznań Komorniki łączący autostradę A2 z drogą wojewódzką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Grunwald,Poznań

4 890 000 zł1 756 m² 2 784,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielomieszkaniową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Na sprzedaż atrakcyjna, doskonale zlokalizowana nieruchomość o łącznej powierzchni 1 756 m , składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Droga Dębińska

Łęgi Dębińskie,Poznań

120 000 zł600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Azyl wśród miejskiej zieleni domek na działce rod " bielniki", poznań ul. Dębińska Zamknij drzwi codzienności i wpuść las do swojego życia. Ten 600 m kawałek natury to więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Glinienko

Morasko,Poznań

909 000 zł40 000 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży niezabudowaną nieruchomość położoną w obrębie Morasko, gmina Poznań, ul. Glinienko, działka gruntowa oznaczona ls-Lasy o numerze 41/8 o powierzchni 4.03ha, Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Polanowska

Smochowice,Poznań

89 000 zł301 m² 295,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na 301 m2 działki znajduje się murowana altana, którą można zaadoptować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Junikowo,Poznań

1 250 000 zł1 465 m² 853,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na dom jednorodzinny -rezerwacja oferty- druga linia zabudowy | Media na działce obok I Regularny kształt I Doskonała lokalizacja I Zielone otoczenie I Ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Traugutta

Wilda,Poznań

2 200 000 zł900 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę willi miejskiej z 3 apartamentami. Lokalizacja: poznań, ul. Traugutta - działka nr 34 Cena: 2 200 000 zł Powierzchnia działki: 900 m Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Wola,Poznań

620 000 zł500 m² 1 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wolna od prowizji biura. Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - 2 działki budowlane o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radojewo

Radojewo,Poznań

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej na terenie Radojewa, dzielonica Poznań Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 1128 m2 położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Anyżowa

Umultowo,Poznań

1 390 000 zł1 346 m² 1 032,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający. Biuro Nieruchomości Kwadrat-realestate z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poznań

Spławie,Poznań

2 050 000 zł5 000 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 000 m2. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy. Ustalono: warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie sześciu budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Koszalińska

Strzeszyn,Poznań

89 000 zł300 m² 296,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej o powierzchni 300 m , położonej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Armii Poznań przy Koszalińskiej na Strzeszynie Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Wola,Poznań

1 280 000 zł1 000 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - cztery działki budowlane, o łącznej powierzchni 1000 m2, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Poznań

Antoninek,Poznań

12 000 000 zł4 375 m² 2 742,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom To miejsce ma historię i jest pełne możliwości. Działka położona jest obok spokojnej wodnej przestrzeni i zieleni, która daje mieszkańcom ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Minikowo,Poznań

749 000 zł1 134 m² 660,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu - spokojna części Minikowa / Starołęki. Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Golęcin,Poznań

130 000 zł320 m² 406,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie kontakt telefoniczny. - zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyłącznego prawa do użytkowania z działki rod o powierzchni 320m2, na której znajduje się drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Strzeszyn,Poznań

110 000 zł375 m² 293,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam prawo do użytkowania działki rod "strzeszyn" w malowniczej okolicy. Na sprzedaż oferuję prawo użytkowania działki rekreacyjnej o powierzchni 385 m , położonej na terenie rod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Sołacz,Poznań

4 730 000 zł2 149 m² 2 201,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Grunwald Południe,Poznań

1 250 000 zł727 m² 1 719,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z czytelnym adresem, pod zabudowę mieszkaniowo-usługowo-handlową, grunwald, jugosłowiańska Teren o powierzchni 727 mkw z czytelnym adresem, położona przy ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Równa

Nowe Miasto,Poznań

665 000 zł495 m² 1 343,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Super lokalizacja! Działka budowlana -jednorodzinna wolnostojąca, poznań Nowe Miasto Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchnia 495m2 zlokalizowaną w Poznaniu w pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poznań

Junikowo,Poznań

530 000 zł646 m² 820,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowania i zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania uchwalonym Uchwałą nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wadowicka

Marlewo,Poznań

390 000 zł800 m² 487,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki nr 64 (arkusz mapy 38) o pow. 800 m2, położonej w Poznaniu przy ulicy Wadowickiej 7 (rejon Marlewo). Dla działki zostały wydane 2 decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Minikowo,Poznań

789 000 zł1 134 m² 695,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Ogrody,Poznań

899 000 zł611 m² 1 471,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy nieruchomość gruntową zlokalizowaną w zachodniej części Poznania w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Ogrody, przy ulicy Wiosennej. Szczegóły oferty: powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pochyła

Starołęka,Poznań

650 000 zł776 m² 837,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 776 m , położonej w malowniczej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Starołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gościnna

Nowe Miasto,Poznań

615 000 zł1 000 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe? Szczepankowo to dzielnica willowa o wysokim standardzie zabudowy dominują tu nowoczesne domy jednorodzinne, szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśkowiaka

Morasko,Poznań

774 410 zł2 093 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam ofertę działki budowlanej poznań/morasko/ulica Jaśkowiaka Działka numer 56/18 o powierzchni 2093 m2 wymiary działki front: 20 m; tył: 50 m; bok 1: 64 m; bok 2: 59 m cena: 370.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Wola,Poznań

1 280 000 zł1 000 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łopianowa

Naramowice,Poznań

699 000 zł1 032 m² 677,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana naramowice / umultowo ulica łopianowa 11 Idealne miejsce pod budowę domu. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną, położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Wola,Poznań

620 000 zł500 m² 1 240 zł/m²

 

 

 

Szczepankowo,Poznań

950 000 zł1 630 m² 582,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Znakomita działka budowlana Z projektem, pozwoleniem na budowę, pełne media, szczepankowo Polecam znakomicie położoną działkę na poznańskim Szczepankowie w rejonie ul Wieprawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Anyżowa

Umultowo,Poznań

1 490 000 zł1 346 m² 1 106,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Kwadrat-realestate z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w prestiżowej lokalizacji - Umultowo, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Braille'a

Stare Miasto,Poznań

3 199 990 zł925 m² 3 459,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dla Dewelopera - Piątkowo pod Blok Sprzedam działkę z miejscowym panem planem zabudowy pod dom wielorodzinny - Blok Wyrażona zgoda sąsiadów na budowę w granicy bloku budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radojewo

Radojewo,Poznań

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

19 240 000 zł104 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 10,4 ha w okolicach Poznania, idealna pod produkcję i logistykę. Pełna własność, uzbrojenie w energię elektryczną, wodociągi i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Wola,Poznań

620 000 zł500 m² 1 240 zł/m²

 

 

 

Wola,Poznań

1 440 000 zł1 000 m² 1 440 zł/m²

 

 

 

Junikowo,Poznań

1 150 000 zł980 m² 1 173,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie mamy działkę położoną na Junikowie zabudowaną wolno stojącym budynkiem do remontu lub rozbiórki Ma regularny prostokątny kształt uporządkowany teren i jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Wola,Poznań

640 000 zł500 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Złotowska

Ławica,Poznań

4 595 000 zł6 294 m² 730,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6 294 m2. Oferowany teren zlokalizowany jest na poznańskiej Ławicy, w rejonie ul. Złotowskiej. Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Wola,Poznań

1 440 000 zł1 000 m² 1 440 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij