dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 235 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe 2026 mieszkanie 2 pokojowe urzadzone na wysokim poziomie, o powierzchni 42,15 m2, położone w nowym luksusowym zamknietym osiedlu Kamienica przy Kinie (dabrowskiego 31b, klatka D),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

70 zł/m²34,06 m² 2 384 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu użytkowego o powierzchni 34,06 m2, mieszczącego się na parterze budynku handlowo-usługowego bizpark D, stanowiącego IV etap inwestycji bizpark. - czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

70 zł/m²65,12 m² 4 558 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu użytkowego o powierzchni 65,12 m2, mieszczącego się na parterze budynku handlowo-usługowego bizpark D, stanowiącego IV etap inwestycji bizpark. - czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

70 zł/m²74,63 m² 5 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu użytkowego o powierzchni 74,63 m2, mieszczącego się na parterze budynku handlowo-usługowego bizpark D, stanowiącego IV etap inwestycji bizpark. - czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 zł93,16 m² 30,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nieumeblowane,w starej kamienicy przy ul. Stolarskiej. piętro 1/3 3pokoje - jeden pokój przechodni, duża kuchnia, łazienka, mały korytarz, balkon. Blisko linia tramwajowa, targi Poznańskie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

biuro o pow. 24m2 (I. piętro) Cena za 1m2: 35,00 zł Termin dostępności: zaraz Opis lokalizacji: park przemysłowy w północno-wschodniej części Poznania, możliwość dojazdu w ciągu 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,10 m² 73,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań | Wilda | Zamknięta enklawa Szybki dojazd komunikacją miejską do centrum i pozostałych dzielnic Poznania czy szybki wyjazd na A2, s5, s11? Nie musisz wybierać, w tej lokalizacji obie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²368 m² 12 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

a. Biuro368m2 (z możliwością podziału na dwie odrębne powierzchnie: na parterze ok. 170m2, na piętrze ok. 176m2) biura w nowoczesnym biurowcu, ściany zewnętrzne pokryte płytami fasadowymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Pokój 11 m do wynajęcia Centrum Poznania, ul. Gwarna 10 Do wynajęcia pokój o powierzchni 11 m w dużym, zadbanym mieszkaniu 11-pokojowym zlokalizowanym w samym centrum Poznania, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeżeli szukasz dobrej, spokojnej lokalizacji na biuro, siedzibę firmy, usługi, lub mieszkanie i firma w jednym, to może zainteresuje ciebie ta oferta ? Wilczy Młyn, ul. Żołnierzy Lenino, do.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana! Ścisłe centrum miasta,Jeżyce , kameralny, stylowy apartamentowiec przy ul. Zwierzynieckiej 15, elegancja i bezpieczeństwo. Do wynajęcia elegancki, trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w Poznaniu? Mieszkanie wolne od zaraz, przygotowywane pod kolejnego Najemcę! Polecam do wynajęcia ładne mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża - 36 m2, urządzona kawalerka, w samym centrum Poznania! Kawalerka składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym - łazienki z wanną - przedpokoju z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do młodych ludzi, studentów, którzy chcą mieć blisko na Uczelnię oraz poszukują miejsca do zamieszkania, które zapewni im wszystko, co jest niezbędne do normalnego funkcjonowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 31 m2, po kapitalnym remoncie - ul. Wojciecha Bogusławskiego, idealna dla singla lub pary. Do wynajęcia polecam piękną kawalerkę położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem do najmu na nowo powstałym osiedlu Zacisze Marcelin. :O mieszkaniu: mieszkanie kompletnie wyposażone w nowe meble i sprzęt agd, urządzone ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, bardzo ciekawie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie na os. Pod Lipami, położone w dzielnicy Winogrady w Poznaniu Mieszkanie znajduje się na parterze 4-ro piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Najmu mieszkania na Osiedlu Kosmonautów 18 w Poznaniu. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze z pięknym widokiem na Poznań. W okolicy szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Wam do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe, położone na poznańskim Piątkowie przy ul. Królewskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko linii autobusowej, sklepów osiedlowych, marketów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Grochowskiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 34 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Kawalerka 17 m na wynajem - Poznań, jeżyce Oferujemy na wynajem nowoczesną i przytulną kawalerkę o powierzchni 17 m , położoną w zadbanej kamienicy, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51,56 m² 67,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie nie jest przeznaczone dla osób ze zwierzętami. - tylko najem okazjonalny - minimalny okres najmu - 1 rok Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż tylko cztery ściany? Na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawelerkę przy ulicy Grochowskiej. -przestronny pokój z loggią -osobna kuchnia -przedpokój -łazienka Mieszkanie po remoncie w pełni wyposażone. Blisko węzły komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 92 m , położone na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy z windą i całodobową ochroną przy ul. Za Groblą 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa niezależne pokoje przy uniwersytecie przyrodniczym Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu przyjemną kawalerkę na Wilczaku - niedaleko Cytadeli i Starego Rynku. W pełni umeblowana - do dyspozycji dwie rozkładane kanapy, fotele, stolik. Kuchnia również umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25,50 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Roboczej 37. Mieszkanie o pow. 25,5 m2 mieści się na 4 piętrze (budynek 5 piętrowy z windą). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jesli szukasz kompaktowego mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 38 m . Znajdziesz tu 2 pokoje, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²24,50 m² 1 323 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w Poznaniu -nowe Miasto okolice ulicy Warszawskiej i Krańcowej, nieszawskiej. Biura znajdują się w biurowcu z 2019 r Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

30,06 zł/m²238 m² 7 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Polecam do wynajęcia wolny od zaraz lokal o pow. 238 m na Grunwaldzie rejon ulicy Marcelińskiej. Teren zamknięty z własnym parkingiem. Lokal zajmuje całe pierwsze piętro kameralnego 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowy apartament W super lokalizacji przy ul. Bułgarska 59 W poznaniu (budynek nowy) nie ma opłat za pośrednictwo! opis mieszkania: apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43,10 m² 67,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowy apartament W super lokalizacji przy ul. Zwierzynieckiej 30 W poznaniu (budynek nowy zajezdnia poznań jeżyce) Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł52 m² 44,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz (bez pośrednika) mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem, 52 m2, na Jeżycach przy ul. Jackowskiego. Doskonała lokalizacja - blisko przystanek autobusowy i tramwajowy, 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne Mieszkanie w samym Sercu Poznania. Świeżo wyremontowane! Urządzone z obrazami wiszącymi na ścianach. - przecudowna lokalizacja. ul. Rybaki (na przeciwko Restauracja Manekin, stary.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł38 m² 73,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertą mieszkania na wynajem położonego w Poznaniu w dzielnicy Grunwald przy ul. Bułgarskiej 59. Lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

19,61 zł/m²102 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek magazynowy 102m2 budynek wolnostojący z dobrze eksponowaną powierzchnią reklamową, ściany zewnętrzne pokryte nowoczesnymi płytami fasadowymi o dobrej izolacyjności, okna termiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja cenowa tylko do konca miesiąca! Polecam na wynajem bezczynszowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Wawrzyniaka 3, niespełna 200 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię handlowo - biurowa 107,5 m2. Obecnie znajduje się tam:- showroom z łazienką i kuchnią. Całość została zaprojektowana przez profesjonalny zespół.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62,90 m² 44,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Poznań, os. Rusa Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia przestronne i nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł66,50 m² 39,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Opis lokalu mieszkalnego: - pow. 66,5 m2 - V piętro w wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł46 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem nowiutkie, klimatyzowane a zarazem bardzo funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, położone w cichej i spokojnej części Poznania > ul. Plac degi ( umultowo/różany Potok.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 zł30 m² 56,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie parterowe na wewnętrznym dziedzińcu z pięknym widokiem na przestronny, zielony teren (żadnych sąsiadów za oknem). Mieszkanie umeblowane o pow. 30 m2, (pokój z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w spokojnej i zielonej części Piątkowa. Budynek został odnowiony z zewnątrz pod koniec 2025 roku, co.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij