dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 238 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 950 zł37,53 m² 51,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37,53 m , położone na 4. piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i idealnie sprawdzi się dla jednej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia przestronną i nowoczesną powierzchnię biurową o łącznej powierzchni 382 m , charakteryzującą się wysokim standardem wykończenia. Biuro zapewnia komfort pracy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta z 12stego piętra. W pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (40 m ) w inwestycji warta towers ul. Rataje 166.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną, cichą i ciepłą kawalerkę po niedawnym remoncie, o znakomitej lokalizacji w samym centrum Poznania przy ul. Sienkiewicza! 2 min. drogi na pieszo do Ronda Kaponiera.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukać możesz komfortowego mieszkania o powierzchni 48 m . Znajduje się ono na wysokim piętrze bloku z wielkiej płyty. W lokalu masz dostęp do oddzielnej kuchni i podstawowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł34 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem 2 balkony, dobra lokalizacja Do wynajęcia jasna kawalerka o powierzchni 34 m , zlokalizowana w Poznaniu przy ul. Św. Jacka. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego położonego w sąsiedztwie Starego rynku przy ul.Wolnica. Lokal po remoncie, składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Bez prowizji dla najemcy! Do najmu pokój jednoosobowy w doskonale zlokalizowanym mieszkaniu 6-o pokojowym na os. Polan 2, na 2 piętrze w niskim bloku. Metraż około 10m2. Do dyspozycji najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 500 zł41,55 m² 60,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowy, komfortowy apartament 2 pokojowy usytuowany na 2 piętrze nowego budynku w bardzo dobrej lokalizacji, na poznańskich Ratajach, tuż przy galerii Posnania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek Oferuję mieszkanie na wynajem w stylowej, zabytkowej kamienicy położonej przy ul Matejki 61 w jednej z najbardziej urokliwych części Poznania. Budynek z 1905 roku to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn + biuro | ul. Polska 13, poznań | świetna lokalizacja Oferuję do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię magazynowo- biurową zlokalizowaną przy ul. Polskiej 13 w Poznaniu , w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu mieszkanie dwupokojowe , komfortowe , po remoncie , są nowe meble , w budynku przy ulicy Kargowskiej wjazd z ulicy Rynarzewskiej o powierzchni 41 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:850 zł

Wynajmę pokój (15m2) dla jednej osoby w mieszkaniu 4- pokojowym( 3 pokoje zajmują studenci). Pokój umeblowany: łóżko, biurko, krzesło, szafa, komoda. Do dyspozycji wspólna łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

90 124 €22 531 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowo-produkcyjna do wynajęcia w zachodniej części aglomeracji poznańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 €10 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowo-produkcyjna klasy A do wynajęcia, zlokalizowana w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Propozycja dla pary lub małej rodziny, która szuka funkcjonalnej przestrzeni i dobrej komunikacji, i oczywiście dla studentów Wnętrze : salon z aneksem kuchennym tworzy wygodną strefę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: agnieszka Paprocka   Przecudowna lokalizacja. Serce Poznania. Zdecydowanie w nowszej inwestycji. Winda. Dwie minutki do nadwarciańskich atrakcji. Pieszo, czy rowerem. Na Stary Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,67 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,67 m przy ul. Armii Krajowej na poznańskich Ratajach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie na Strzeszynie łączy wygodę codzienności z bliskością natury zaledwie kilka minut od Jeziora Strzeszyńskiego. Zwierzaki są mile widziane.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jasielskiej 14 w Poznaniu. Lokal idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na spokojnym osiedlu w dzielnicy Grunwald. Idealne dla studentów lub osób pracujących (wymagany najem okazjonalny). Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Toruńskiej 10. Idealna dla jednej osoby, która szuka czegoś prostego, gotowego do wejścia i dobrze skomunikowanego. Mieszkanie ma około 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | os. Powstań Narodowych | Poznań Polecam do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Chłapowskiego 10 w Poznaniu. -Nieruchomość- powierzchnia 25 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja- atrakcyjna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²60 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawego lokalu biurowego zlokalizowanego w sercu Jeżyc, w rejonie ulicy Janickiego. To przestronne, samodzielne, murowane, parterowe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50,09 m² 51,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Kasprzaka 3a. Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m oraz 19,1 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą małej kawalerki na wynajem w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w samym centrum Poznania przy placu Bernardyńskim. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem eleganckie stanowiska oraz gabinety w profesjonalnie przygotowanej przestrzeni beauty i usług specjalistycznych. Możliwość wynajęcia całości. Miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Różany Potok (umultowo). Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

59,23 zł/m²57,40 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Słoneczny i funkcjonalny lokal użytkowy z dużymi witrynami o powierzchni 57,4 m2, przy ul.Pobiedziskiej 1 w Poznaniu Lokal o łącznej powierzchni 57,4 m charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45,27 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie na Jeżycach - w samym sercu Poznania! Gotowe do zamieszkania | klimatyzacja | od zaraz Szukasz miejsca, w którym po pracy zrelaksujesz się w ciszy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 17 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego na 4 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 13 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego na 4 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59,05 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie na poznańskim Junikowie, na Zielonym osiedlu Ziębicka 14. Na powierzchni 59,05 m2 znajduje się przestronna część dzienna z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 51m2 z balkonem (wyjście na balkon z obu pokojów), ul. Katowicka na poznańskich Ratajach Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze bloku z windą. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł58,95 m² 67,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie na poznańskim Junikowie, na Zielonym osiedlu Ziębicka 14. Na powierzchni 58,95 m2 znajduje się przestronna część dzienna z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym. Powierzchnia 72m2 Układ : pokój 28m2(pokój dzienny) pokój 20m2(sypialnia) kuchnia 11m2 łazienka 4m2 skrytka 2m2 przedpokój 7m2 Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł43,24 m² 56,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mavre Nieruchomości prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 43,24 m , usytuowane w dzielnicy Główna, przy ul. Krańcowej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do współpracy wszystkich lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny (min. chirurgów, kardiologów, psychiatrów, neurologów) oraz terapeutów (psychologów, dietetyków,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Żeńskie mieszkanie po remoncie. Dla studentek/absolwentek oraz osób pracujących, bez zwierząt, tylko dla niepalących. Przytulny pokój o powierzchni 12m2 z balkonem, pełen światła, który.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij