dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Nowe Miasto

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

35 zł/m²24 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

biuro o pow. 24m2 (I. piętro) Cena za 1m2: 35,00 zł Termin dostępności: zaraz Opis lokalizacji: park przemysłowy w północno-wschodniej części Poznania, możliwość dojazdu w ciągu 5.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²368 m² 12 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

a. Biuro368m2 (z możliwością podziału na dwie odrębne powierzchnie: na parterze ok. 170m2, na piętrze ok. 176m2) biura w nowoczesnym biurowcu, ściany zewnętrzne pokryte płytami fasadowymi.

Szczegóły ogłoszenia

19,61 zł/m²102 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek magazynowy 102m2 budynek wolnostojący z dobrze eksponowaną powierzchnią reklamową, ściany zewnętrzne pokryte nowoczesnymi płytami fasadowymi o dobrej izolacyjności, okna termiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,82 m² 15 681,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie | 2 pokoje | balkon | Malta & Posnania | idealne do zamieszkania lub inwestycji Biura Nieruchomości - Dziękujemy - proszę nie dzwonić! 499 000 zł | 4 piętro cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

559 000 zł35 m² 15 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Marzysz o mieszkaniu, do którego możesz wejść, od razu zamieszkać i poczuć się jak u siebie? Ta świeżo wyremontowany apartament, położony zaledwie 1,5 km od jeziora Malta, pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²24,50 m² 1 323 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w Poznaniu -nowe Miasto okolice ulicy Warszawskiej i Krańcowej, nieszawskiej. Biura znajdują się w biurowcu z 2019 r Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

2 805 300 zł1 039 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka budowlana skrajna przy parku - 0,10 ha, województwo: wielkopolskie, powiat: poznań, gmina: poznań, jednostka ewidencyjna: poznań - gmina miejska, obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 074 zł69,96 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji, powstaną lokale o zróżnicowanych metrażach, dopasowanych do różnych potrzeb. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano zarówno miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37 m² 11 864,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

0% - Szukasz mieszkania o przemyślanym i funkcjonalnym układzie, w którym wykorzystano każdy centymetr powierzchni? To 2-pokojowe mieszkanie zostało urządzone tak, aby maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,62 m , położone na 4 piętrze w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania ul. Smolna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 599 000 zł176,50 m² 9 059,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Premiera Oferty na Dniu Otwartym - 20 maja (środa) godz. 18:30. Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 zł15 m² 122,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Toruńskiej 10. Idealna dla jednej osoby, która szuka czegoś prostego, gotowego do wejścia i dobrze skomunikowanego. Mieszkanie ma około 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

59,23 zł/m²57,40 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Słoneczny i funkcjonalny lokal użytkowy z dużymi witrynami o powierzchni 57,4 m2, przy ul.Pobiedziskiej 1 w Poznaniu Lokal o łącznej powierzchni 57,4 m charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł9 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Już dostępne! Bezpośrednio do wynajęcia w pełni umeblowany pokój jednoosobowy w dużym 74 m2, przestronnym mieszkaniu 4-pokojowym. Lokalizacja Rataje - Osiedle Stare Żegrze 144. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? A może masz wolne środki, które chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²1 205 m² 44 585 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum biurowe to idealne miejsce dla Twojej firmy. Nowo powstały budynek biurowy jest nowoczesnym obiektem zapewniającym powierzchnie biurowe wysokiej klasy swoim najemcom. Idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł5 662 m² 468,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycja! - działka 5662 m2 na poznańskich Krzesinach cena: 2650.000 ( do negocjacji ) MEDIA: prąd, woda Nieruchomość gruntowa bez MPZP stanowi doskonałą propozycję dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²104 m² 5 096 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ataner trzypokojowe z balkonem - Polanka tuż obok Jeziora Maltańskiego mieszkanie 3-pok. Z osobną kuchnią 2 łazienkami I balkonem lokalizacja Nowe Miasto (łacina, polanka, ul. Katowicka).

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w dobrze skomunikowanej części Poznania przy ul. Wagrowskiej, w sąsiedztwie ronda Żegrze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

745 000 zł63 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu blisko natury - bez prowizji i bez pcc! Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w mieście z kameralnym otoczeniem zieleni? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł42,50 m² 12 188,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

18 700 zł850 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn przy ul. Bobrownickiej w Poznaniu (nowe Miasto). Mieści się on kompleksie biur i magazynów. Lokal ma powierzchnię ok. 850 m2 obecnie w regałach. Na ternie.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²1 592 m² 19 104 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowej budynek przy Jeziorze Malta, poznań Dostępne do wynajęcia poza biurem o powierzchni 1025 m , po włączeniu do zaawansowanego budynku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal znajduje w wyremontowanym budynku przy ulicy Małachowskiego w Poznaniu. Nieruchomość idealnie nadaje się na wynajem zarówno dla singla jak i pary. Lokal z jest wyposażony we.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Willa miejska | 55 m? | Osiedle Warszawskie | I piętro | garaż | do remontu Na sprzedaż lokal mieszkalny w willi miejskiej - 50% udziałów w nieruchomości, użytkowanych jak samodzielny.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57 m² 2 964 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²54,50 m² 2 834 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł144 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do Najmu nowoczesne powierzchnie magazynowe zlokalizowane w dużym kompleksie Magazynowo - Usługowym w dzielnicy Nowe Miasto w Poznaniu. Modułowe rozwiązanie zastosowane w tych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,40 m² 14 292,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i w pełni gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2, położone przy ul. Aleksandra Studniarskiego w Poznaniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł250 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Blokada nieruchomości! Dom wolnostojący Nowe Miasto, na działce 1350m2. Budynek kryty dachówką ceramiczną rozbudowany po remoncie (nowa fotowoltaika), ocieplony w 2019r. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,40 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego położonego w Poznań na os. Stare Żegrze. Świetna lokalizacja pod najem długoterminowy oraz duży potencjał aranżacyjny sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

713 800 zł52,87 m² 13 501,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. F. Luboińskiej w Poznaniu. Świetna lokalizacja - zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Maltańskiego. Opis mieszkania: > Powierzchnia 52,87m2 > 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,59 m² 13 087,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł50,83 m² 11 981,11 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Poznań, ul. Bielerzawska Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,83 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²130 m² 7 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej przy ul. Baraniaka, poznań Dostępna nowa przestrzeń biurowa w dodatkowym budynku przy ul. Baraniaka w Poznaniu, w krytycznej lokalizacji biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²80,60 m² 3 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowy w budynku zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Lwa 9. Powierzchnia do najmu to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 620 zł42,56 m² 11 057,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Bezpośrednio! Brak Prowizji! > 2 -pokojowe mieszkania 42,56 m2 w cenie 470 000 zł o > Dwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi oraz stojakami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 375 zł40 m² 11 534,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m z dużym balkonem, położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57 m² 2 964 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

801 600 zł65,48 m² 12 241,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,48 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio.