dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Garbary

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

50 zł/m²188,50 m² 9 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnię biurową zlokalizowaną w pięknej kamienicy w Poznaniu przy ul. Garbary 67-67a (narożnik z Wielką). Przedmiotowa pow. do.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72 m² 19 430,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni około 72 m , które zlokalizowane jest na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca na ul. Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł2 100 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferta sprzedaży unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Poznania nowa ikona poznania Centrum miasta ul. Wroniecka 11a Powierzchnia działki: 2 100 m Możliwy pum: nawet 7 000 m To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 251 398 zł118,82 m² 18 947,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Stylowa inwestycja w centrum Poznania, która łączy nowoczesne rozwiązania, wysoki standard i atrakcyjne położenie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

489 000 zł25,80 m² 18 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł25,50 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompaktowego mieszkania z prywatnym ogródkiem, położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Garbary przy ul. Garbary 43 w Poznaniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 779 000 zł80 m² 22 237,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w sercu Poznania ul. Wenecjańska 7 Metraż; 80 m2 Piętro: 5 Dostępność: od zaraz, gotowy do wprowadzenia Miejsce postojowe w hali garażowej: dodatkowo płatne 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Poznania przy ul. Grochowe Łąki. Dostępne od zaraz! Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 28,73 m (powierzchnia po podłodze:.

Szczegóły ogłoszenia

4 152 703 zł322,54 m² 12 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal usługowy W centrum poznania Topowa lokalizacja | Duży ruch pieszy i samochodowy | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper | Idealnie pod gastronomię, usługi lub showroom.

Szczegóły ogłoszenia

3 245 000 zł366,26 m² 8 859,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu atrakcyjny, 3 poziomowy lokal, z witryną i wejściem z ulicy, w samym centrum Poznania, 100 m od płyty Starego Rynku, przy ul. Garbary. Lokal pełnił funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 017 zł65,50 m² 15 053,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w Centrum miasta, kilka kroków od zieleni Parku Cytadela To ostatnia szansa na zakup nieruchomości w tak doskonałej lokalizacji, z gwarancją wzrostu wartości i bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 847 zł39,29 m² 17 405,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Poznań Centrum: twoje Nowe Życie obok Cytadeli i Starego Rynku! Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia Premium. Nie przegap okazji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49,98 m² 50,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 49,98 m , zlokalizowanego w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej, w samym sercu Poznania. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 236 576 zł109,35 m² 20 453,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Unikatowy penthouse W prestiżowej inwestycji W centrum poznaniu 0% prowizji od kupującego oraz wysoki rabat Topowa lokalizacja | Duży taras i loggia | Dwupoziomowy | Reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39,02 m² 17 913,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 39,02 m , usytuowany na I piętrze w ekskluzywnej, nowopowstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prestiżowa zielona 5 | apartament przy parku chopina | serce starego miasta Szukasz miejsca z duszą, w którym historia spotyka się z nowoczesnym luksusem? Zapraszam do unikatowego.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł45,05 m² 20 910,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartamentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

114,99 zł/m²78,26 m² 8 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Rozwiń swój biznes w jednym z najbardziej pożądanych adresów w Poznaniu! Esencja II to nowoczesna inwestycja Archicomu, zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

571 326 zł12 200 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1826

Klimatyczne, dwustronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy I Możliwość 3 pokoi Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,83 m , położone w kameralnej, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 671 zł62,10 m² 17 031,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poznań Centrum - Premium 3 pokoje obok Cytadeli i Starego Rynku Ostatnia szansa na zakup mieszkania w prestiżowej lokalizacji bez prowizji i podatku pcc. Doskonała Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

115,46 zł/m²64,95 m² 7 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zrealizuj swój pomysł na biznes w sercu Poznania! Esencja II to najnowsza inwestycja renomowanego dewelopera Archicom, która tworzy nową, tętniącą życiem przestrzeń miejską przy ul. Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w kamienicy w samym sercu Garbar. Mieszkanie o powierzchni 79 m , mieszczące się przy ul. Szyperskiej jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

39,71 zł/m²68 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem | przestronne mieszkanie w kamienicy | ul. Szewska, garbary - Poznań Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 354 814 zł85,72 m² 15 805,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Premium 85,72 m | Centrum Poznania | 0% Prowizji Wyjątkowy, przestronny apartament w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Garbary,Poznań

610 000 zł40,80 m² 14 950,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal idealny pod kancelarię lub działalność biurową centrum Poznania. Lokal o powierzchni 40,80 m , przeznaczony do własnej aranżacji, oferuje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł43,60 m² 18 807,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w samym w centrum Poznania, w miejscu pełnym klimatu i historii. Kamienica przy ul. Garbary 62 znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 244 150 zł118,82 m² 18 886,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament Premium 118 m z Tarasem | Centrum Poznania | 0% Prowizji Wyjątkowy, przestronny apartament w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

54,26 zł/m²94 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o powierzchni ok. 94 m2 w wysokim standardzie! Przy ul. Garbary 28, wysoki parter, 3 przestronne pokoje o powierzchniach : - 26,3 m2, - 24,4 m2, - 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

547 863 zł12 900 m² 42,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1826

Mieszkanie z duszą w sercu miasta | wysokie okna | odrestaurowana kamienica przy ulicy Garbary Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,47 m (ok. 55 m po podłodze), położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł23 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszam do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 23 m , zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

380 500 zł76 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o funkcji handlowo-usługowej o powierzchni użytkowej 76,10 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

454 500 zł91 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o funkcji handlowo-usługowej o powierzchni użytkowej 90,9 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

636 300 zł91 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

121,93 zł/m²41 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu ok. 40m2 lokalu handlowo-usługowego z witryną wystawową i wejściem bezpośrednio z ulicy Garbary, usytuowanego na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

337 190 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o funkcji handlowo-usługowej o powierzchni użytkowej 48,17 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

297 640 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o funkcji handlowo-usługowej o powierzchni użytkowej 42,52 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

1 779 000 zł80 m² 22 237,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Garbary,Poznań

499 000 zł27 m² 18 454,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Garbary,Poznań

488 000 zł30 m² 16 542,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w sercu Poznania - bez prowizji i bez podatku pcc! Skorzystaj z wyjątkowej oferty zakupu mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez dodatkowych kosztów i z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Garbary,Poznań

899 999 zł55 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu miasta - bez prowizji i bez podatku pcc! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów i z pełnym bezpieczeństwem transakcji. To idealny moment, by.