dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Grunwald

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górki

Grunwald,Poznań

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z 2 balkonami i garażem w Poznaniu przy ul. Górki. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku z 2 windami. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

7 900 zł142 m² 55,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny styl-2 poziomowe/ok.141m2 lokal z dużymi witrynami od głównej ulicy,idealny na butik sklep,biuro,kancelarię,gabinet w bardzo dobrej lokalizacji Poznań/Grunwald do wynajęcia. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

30 zł/m²36 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 36m2 21 m2 plus 15 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

3 400 zł59 m² 57,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Grunwaldzie - ul. Kamiennogórska. Budynek znajduje się w najbardziej popularnej obecnie części miasta. Z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

729 000 zł64 m² 11 480,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 zlokalizowane w kamienicy na Łazarzu, dzielnicy przylegającej do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

48 zł/m²35 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dwa pokoje.Kompleks budynków biurowych PGK Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

2 200 zł50 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam państwa uwadze do wynajęcia 3 pokojowe, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie w niskim bloku oraz z dala od zgiełku ruchliwych ulic przy ulicy Jesiennej. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budziszyńska

Grunwald,Poznań

1 090 000 zł65 m² 16 891,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Lokalizacja: poznań, ul. Budziszyńska, apartamenty Grunwald Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

325 000 zł33 m² 9 812,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej 14, w bliskim sąsiedztwie mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze w oficynie kamienicy. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

64 zł/m²394 m² 25 216 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wszystkie pomieszczenia mają nowoczesny, loftowy charakter, z elementami cegły, wysokimi sufitami i są przystosowane do współczesnych wymagań lokali biznesowych. Z powierzchniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

26 zł/m²66 m² 1 716 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładne pomieszczenia biuro-magazyn-sklep,oświetlenie,panel, aneks,wc indywidualne , dwa moduły 66 m2 i 78 m2 lub łącznie 144 m2, wspólny korytarz.Super cena mając na uwadze standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

479 000 zł43 m² 11 095,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,17m2 położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. Budynek po termomodernizacji, ocieplony i otynkowany. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²16 m² 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 16 m 2. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełchatowska

Grunwald,Poznań

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do najmu od zaraz duza kawalerka w bloku na 4 ptr (brak windy) Spory pokój i aneks kuchenny , mały przedpokój. łaz razem z wc. Brak balkonu. Standard zgodny z fotkami , umeblowanie tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38,46 zł/m²13 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 1/2 lokalu biurowego o powierzchni całkowitej ok 15 m2 /2x7,56 m2 /. Lokale znajdują się w biurowcu na 2 piętrze i wynajmowany jest dla dwu firm. Stan techniczny lokalu - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn na terenie zamkniętym. Plac manewrowy ,poziom zero- metraż 144 m2.Koszty obsługi nieruchomości 3 zł/m2.Łatwy dojazd dla TIR-ów. Magazyn ogrzewany na cele magazynowo-biurowe /np sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz przestronnego mieszkania do którego możesz się wprowadzić od zaraz? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Poznań

Grunwald,Poznań

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowo powstałe komfortowe mieszkania w niedawno oddanym budynku w Skórzewie koło Poznania. Wszystko nowe, nieużywane , wykonane przy pomocy wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Poznań

Grunwald,Poznań

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Łazarz,Poznań

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pachnące świeżością/po generalnym remoncie mieszkanie w zadbanej kamienicy czeka na pierwszych najemców. Do wyboru mieszkanie na parterze i analogiczne na 2 piętrze. 15 min pieszo do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Gotowe do odbioru! Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chociszewskiego

Łazarz,Poznań

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ciche, słoneczne, blisko centrum. Przy Parku Kasprowicza. Ekspozycja południowa. Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe. Bezpłatny parking dla mieszkańców. Mieszkanie: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

470 000 zł47 m² 9 991,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji/47 m2/2 pokoje/piwnica/parking/osobna kuchnia Prezentuję Państwu mieszkanie z dużym potencjałem znajdującego się przy ul Głogowskiej na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Popiełuszki

Grunwald,Poznań

490 000 zł47 m² 10 508,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku przy ul. Bułgarskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 46,63 m2 składają się: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Grunwald,Poznań

39 zł/m²700 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt po całkowitym i generalnym remoncie nadający się doskonale na salon wystawienniczy , specjalistyczny sklep z ekspozycją, każdą działalność ,która potrzebuje powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²46 m² 1 748 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 42 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 2 piętrze , układ trzypokojowy 2 x 12 m2 + 18 m2 Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

499 000 zł29 m² 17 100,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne na poznańskim Łazarzu przy ulicy Strusia 11. Mieszkanie Mieszkanie położone na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Z okien rozpościera się widok na przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe dla rodziny lub pod inwestycje na 4 lub 5 pokoi. Lokal o powierzchni 62,7m znajdujący się na 11 piętrze na os. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

33 zł/m²31 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 31 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na parterze , składa się z dwóch pokoi. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

796 000 zł57 m² 13 964,90 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie opowierzchni 56,90m2 piętro 8. w nowoczesnym budynku z windą przy ul.Bułgarskiej 59. Mieszkanie, z przepięknym widokiem na panoramę miastaz ogromnego okna tarasowego, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

672 000 zł52 m² 12 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj wygodnie, od zaraz, na Grunwaldzie, w nowym z 2023 roku, gotowym mieszkaniu! Zobacz ofertę! mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

26 zł/m²121 m² 3 146 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia pracownia-biuro-magazyn ,dobrze naświetlona około 121 m2 .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/. Dostęp również bezpośrednio z rampy przez szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

749 500 zł55 m² 13 602,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²62 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 62 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczeń. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

407 000 zł37 m² 11 029,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, grunwald, 37 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego przy ul. Jesiennej na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Św. Łazarz,Poznań

989 000 zł92 m² 10 764 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 91,88 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica o powierzchni 10 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opalenicka

Grunwald,Poznań

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu urokliwe, świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem przy ul. Opalenickiej w Poznaniu. Nieruchomość jest położona na ostatnim piętrze w 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

989 000 zł92 m² 10 764 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

1 010 000 zł85 m² 11 910,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Oferuję do sprzedaży unikatowe mieszkanie znajdujące się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Jana Matejki. Budynek, zaprojektowany przez znanego poznańskiego architekta Antona Kunzela w 1903.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

449 000 zł37 m² 12 005,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz wprowadzić się do mieszkania bez straty czasu na kłopotliwe remonty? Zależy Ci dobrej komunikacji? bingo! Serdecznie polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kawalerka do własnej aranżacji w centrum Poznania bez pcc i prowizji Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij