dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Grunwald

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

438 000 zł34 m² 13 035,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, 2-pok mieszkania w prestiżowej inwestycji Fiqus Marcelin, realizowanej przez renomowanego dewelopera Nickel Development. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Calliera

Łazarz,Poznań

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

**********rezerwacja********** Zapraszam do zakupu mieszkania przy Rynku Łazarskim. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, całość mieszkania do remontu. Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Łazarz,Poznań

729 000 zł54 m² 13,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty Jakub Cisławski Zapraszam. Lubisz spędzać czas aktywnie, a może spacery i pyszną kawę? Otoczony pięknymi parkami i historią miasta. Bingo! Prezentuję Państwu piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Stary Grunwald,Poznań

1 498 500 zł166 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Atrakcyjne mieszkanie na pietrze I W kamienicy na skrzyżowaniu ulic grunwaldzkiej I matejki. Idelane pod biuro lub kancelarię. Prezentujemy okazję mieszkania w poznańskiej kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²28 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 28 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składają się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Łazarz,Poznań

499 000 zł65 m² 7 629,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! super lokalizacja, przy ul. Głogowskiej! Ul. Chłodna, duże 2 pokoje (65m2), układ niezależny, wysoki parter, dwustronne - do generalnego remontu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

30 zł/m²31 m² 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 31 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na parterze , składa się z dwóch pokoi. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

43 zł/m²170 m² 7 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalny układ powierzchni z dwoma wejściami ,jedno bezpośrednio z klatki schodowej drugie z korytarza , na który zlokalizowane są pozostałe biura znajdujące się na tej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²10 m² 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 10 m2. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

724 073 zł53 m² 13 685 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzy pokoje na poznańskim Łazarzu! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwu pokojowe w powstającym budynku na Łazarzu, które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Grunwald,Poznań

38,50 zł/m²350 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt po całkowitym i generalnym remoncie nadający się doskonale na salon wystawienniczy , specjalistyczny sklep z ekspozycją, każdą działalność ,która potrzebuje powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

34 zł/m²11 m² 374 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 11 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

4 290 zł77 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dostępne od Zaraz! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego (2019), komfortowego Apartamentu trzypokojowego (77m2), zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babimojska

Grunwald,Poznań

639 000 zł55 m² 11 618,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 7 pietrze na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnie 55m2 składają się: salon z wyjściem na balkon na loggięsypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowy 3 - pokojowy apartament w apartamentowcu Atanera, przy ul. Rynarzewskiej 3 Mieszkanie o powierzchni 69 m2 położone na 3 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²11 m² 396 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 11 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składają się na niego 1 pomieszczenia ,11 m2.Stan techniczny lokalu - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

3 900 zł61 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę piękne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji (wille Sowińskiego) na poznańskim Grunwaldzie. Apartament znajduje się w otoczeniu dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

560 000 zł62 m² 8 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie na ul. Cześnikowska 2b w Poznaniu Metraż mieszkania wynosi 62,5 m2, skład tego mieszkania wchodzą cztery pokoje, kuchnia osobno, łazienka, wc osobno i korytarz. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

984 690 zł73 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²19 m² 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 19 m 2. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojskowa

Łazarz,Poznań

455 000 zł30 m² 15 423,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim III-piętrowym bloku z 2009r. przy ul. Woskowej na os. Ułańskim na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 29 ,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²18 m² 648 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 18 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składają się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²29 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 29 m2 oraz udział 3 m2 w wewnętrznym korytarzyku łączącym trzy pokoje. Lokale znajdują się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

45 zł/m²68 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dwa pokoje.Kompleks budynków biurowych PGK Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotowo

Grunwald,Poznań

519 000 zł65 m² 7 936,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

- oferta developerska - Bez prowizji i podatku pcc - oferta specjalna dla klienta gotówkowego - rabat 30.000 ZŁ Standardowa cena wynosi 549.000 zł brutto. Oferujemy do sprzedaży lokale, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

34 zł/m²20 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok.20 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składa się na niego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

737 775 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! 2 miejsca postojowe W hali W cenie mieszkania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44 m , położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

561 744 zł40 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwa pokoje na poznańskim Łazarzu! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwu pokojowe w powstającym budynku na Łazarzu, które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

739 000 zł52 m² 14 211,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 52m położonego na 3 piętrze nowo wybudowanego osiedla znajdującego się przy ulicy Bułgarskiej 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giżycka

Grunwald,Poznań

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2- pokojowe o pow. 44 m2 , z osobną kuchnią, łazienką i balkonem. pokoje są nieumeblowane, w kuchni 2- funkcyjny piec gazowy, kuchenka gazowa z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

45 zł/m²98 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

329 000 zł33 m² 9 933,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej 14, w bliskim sąsiedztwie mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze w oficynie kamienicy. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²21 m² 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Budynek wybudowany w 1978r. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

1 990 zł44 m² 45,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję Państwu bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ulicy Pogodnej 86, w prestiżowej dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

84,09 zł/m²90 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 88 m2 przy ul. Swierzawskiej 4. Nowy lokal z doskonale widoczną witryną i wejściem od ulicy. Lokalizacja Lokal znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

724 073 zł53 m² 13 685 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025