dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Grunwald

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²10 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 12 m2 brutto .Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

819 000 zł71 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Jeśli planujesz zainwestować środki w mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie, a dodatkowo w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

479 131 zł41 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji okazja - tylko teraz - 50 000 zł taniej (stara cena- 528 739 zł) Kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w sąsiedztwie lasku Marcelińskiego. Mieszkanie: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²21 m² 798 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 26 m2 netto. .Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Grunwald,Poznań

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kilkuletnim budynku na Grunwaldzie- ul.Modra 17 (ok Grochowskiej). Swietna okolica- cicho, zielono a jednoczesnie bardzo blisko pełnej infrastruktury miasta - ryneczek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

2 100 zł48 m² 43,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem niezwykle jasne oraz przestronne mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Grunwaldzkiej na poznańskim Grunwaldzie. Lokal o powierzchni 48,4 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²92 m² 3 496 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 92 m2 /dwa pokoje po 25 m2 /plus dwa pokoje o metrażu 30 m2 /17m2 +13 m2/ i jeden 12 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

63 zł/m²236 m² 14 854 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Łazarz,Poznań

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga nowa oferta mieszkania na wynajem. Mieszkanie bezczynszowe. Kawalerka 35 m2 z osobną kuchnią. Poznań Łazarz, ul. Graniczna. Polecam do wynajęcia bardzo ładną kawalerkę po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

39 zł/m²14 m² 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17,39 zł/m²115 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni ok 116 m2 .Lokal na piętrze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana ,węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

759 990 zł63 m² 11 979,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 63,44 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Możliwość wejścia na budowę! Inwestycja oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

526 721 zł44 m² 12 036,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! Poznań, grunwald - w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego! Umów się na prezentację już dziś! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (43,76m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²19 m² 798 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 19 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

1 650 zł26 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka z balkonem Grunwald Smardzewska kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne Z otodom oraz sms W pełni umeblowana kawalerka w nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Uwaga rezerwacja Odkryj wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 45 m , które zachwyca funkcjonalnością i świeżością. Usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

45 zł/m²12 m² 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 12 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²189 m² 3 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal magazynowo-biurowy o powierzchni 189 m2 .Lokal znajduje się na poziomie rampy, posiada dużą bramę bezpośrednio z rampy , biuro, ekspozycję ,węzeł sanitarny, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²320 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal magazynowo-biurowy o powierzchni 190 m2 .Lokal znajduje się na poziomie rampy, posiada dużą bramę bezpośrednio z rampy , biuro, ekspozycję ,węzeł sanitarny, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja- ul.Matejki na wysokosci ul.Skrytej i 2 LO, blisko tramwaju, autobusu, terenów rekreacyjnych , poznańskiej Palmiarnii i parku przy Arenie i kompleksu City Park. szeroko pojete.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²26 m² 988 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

44 zł/m²30 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni całkowitej ok 11 m2 +19 m2. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

693 891 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedno z ostatnich mieszkań ( z 4)! 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie 53,79m świetny układ z balkonem gotowe do zamieszkania! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²21 m² 798 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 21 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

539 999 zł34 m² 15 892 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam ogromną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najstarszych dzielnic Poznania czyli Łazarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

2 728 zł124 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na placu utwardzonym o powierzchni 124 m2 .Duża brama .Magazyn nieogrzewany, poziom zero. Dostęp 24/7.Cena najmu 22 zł /m2 netto. Dodatkowe koszt związane z utrzymaniem terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

1 419 000 zł100 m² 14 158,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowej inwestycji w bezpośredniem sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego! grunwald 0% prowizji brak podatku pcc zakończenie budowy grudzień 2025 Udogodnienia: -Winda -rowerownia -miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17 zł/m²77 m² 1 309 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal ogrzewany lokal o powierzchni 77 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana ,węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

752 652 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do najmu wygodne, przestronne mieszkanie 2 pok plus aneks.kuchenny, łaz z wc , spory balkon i . zamkniete osiedle firmy Ronson- ul.Jeleniogórska 1/3 I. Mieszkanie z garażem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

39 zł/m²19 m² 741 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę. Pokoje z klimatyzacją, na piętrze nowy aneks kuchenny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersena

Grunwald,Poznań

1 594 000 zł212 m² 7 518,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji 212 m2 z ogrodem, poznań- ławica Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego 7-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

46 zł/m²11 m² 506 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni całkowitej ok 11 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

34 zł/m²38 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 38 m 2, 2 pokoje .Lokal znajduje się w biurowcu na I piętrze, składa się na niego 2pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie na granicy Łazarza i Grunwaldu. Lokal: lokal o powierzchni 62m składa się z 3 niezależnych pokoi o powierzchni 18.9 m , 15.8m i 10.28 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w kamienicy 125 m2, ul. Matejki, 4 pokoje, łazarz/grunwald Są wnętrza, które od razu zapadają w pamięć i to mieszkanie zdecydowanie do nich należy. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

539 000 zł50 m² 10 715,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 50 m | Grunwald | ul. Izaaka Newtona Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane na parterze 10-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

755 160 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż! Podwyższony stan deweloperski - gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²15 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poranek

Grunwald,Poznań

1 990 zł43 m² 46,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, poznań, ul. Poranek 17a | Możliwość wynajmu bez kaucji! Prezentujemy mieszkanie po remoncie o powierzchni 43 m , położone na parterze.