dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Grunwald

683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

697 000 zł50 m² 13 906,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, mieszkania w nowoczesnym budynku na kameralnym dobrze skomunikowanym osiedlu w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²127 m² 4 445 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pracownia-biuro,dobrze naświetlona i klimatyzowana ,około 127 m2 .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/ jednak oddzielne wejście do przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Łazarski

Łazarz,Poznań

199 000 zł21 m² 9 571,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Lokale w przyziemiu odrestaurowanej kamienicy - Rynek Łazarski. Oferujemy na sprzedaż 12 lokali o powierzchniach od 18 m do 45 m , zlokalizowanych w przyziemiu rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

112,50 zł/m²12 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia pomieszczenie biurowe - 21m2, w lokalu biurowym w kameralnej, zadbanej kamienicy na Grunwaldzie (okolica Areny ul. Wyspiańskiego, matejki) Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarski

Łazarz,Poznań

273 700 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Przybyszewskiego,Poznań

695 000 zł40 m² 17 284,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz pewnej i rentownej inwestycji? Nieruchomości w idealnej lokalizacji obok Uczelni? Zapraszam do zapoznania się oferty dwóch kawalerek przy ul. Przybyszewskiego 41! : Charakterystyka Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

2 500 zł48 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze budynku Atanera przy ul. Bukowskiej 78 (róg ul. Przybyszewskiego). Mieszkanie Lokal o przemyślanym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do najmu b.ładne, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe przy ul.Bułgarskiej.( budynek z 2021 z winda) Do mieszkania przynalezy 1 miejsce postojowe - naziemne, oznaczone, przy budynku.( w cenie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

34,33 zł/m²67 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pracownia-biuro,dobrze naświetlona i klimatyzowana ,około 67 m2 .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/ jednak oddzielne wejście do przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

2 600 zł56 m² 46,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grunwald - ul. Międzyborska duże i słoneczne dwa niezależne pokoje , I piętro w niskim bloku , pow. 56.5 m2 , jasna i niezależna kuchnia , balkon , piwnica , całość umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

4 300 zł68 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę wyjątkowej nieruchomości w perfekcyjnej, świetnie skomunikowanej lokalizacji na Poznańskim Grunwaldzie. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarski

Łazarz,Poznań

340 000 zł45 m² 7 488,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

18,18 zł/m²11 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia adres i biuro. Możliwość wykorzystania jako adres rejestrowy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą .Pakiet zawiera odbierania korespondencji kierowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, gotowego do wprowadzenia? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Os. Kopernika jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż! Podwyższony stan deweloperski - gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Pogodno,Poznań

1 499 000 zł135 m² 11 103,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Agent Prowadzący Kasia :. Polecam do sprzedania skrajny dom z trzech w zabudowie szeregowej ( niestandardowej) na zamkniętym osiedlu 15 domów. Nieruchomość posiada 300 metrowy ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²34 m² 1 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 34 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Możliwość wynajęcia pięciu pokoi obok siebie czyli 64 m2 , 102 m2 ,136 m2 ,170 m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Palacza na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Grunwald,Poznań

38,50 zł/m²90 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet lub kancelaria w stylowej willi idealne miejsce do pracy Zapraszamy do wyjątkowego lokalu biurowego o powierzchni 90 m , mieszczącego się na piętrze urokliwej willi miejskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

619 000 zł69 m² 9 033,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

(nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami jak również z biurami nieruchomości) Sprzedam bezpośrednio (kupujący nie płaci prowizji), w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

11 880 zł540 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotowy lokal magazyn- biuro / biuro w magazynie /o powierzchni całkowitej 540 m2 możliwość dobrania i połączenia z magazynem 180 m2, znajduje się bezpośrednio z rampy. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²15 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

45 zł/m²382 m² 17 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Niesamowity widok! dwa tarasy! Kompleks budynków biurowych pgk Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

2 300 zł52 m² 43,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Grunwald, mieszkanie jasne i słoneczne, 3 pokoje. Mieszkanie do wynajęcia położone jest na Grunwaldzie przy ul. Cześnikowskiej narożnik z ul. Grunwaldzką w niskim bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:288 m²

Polecam do kupna budynek biurowy - segment szeregowca - w doskonałej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Palacza. Obiekt o powierzchni ok 400 m2, na 4 kondygnacjach, w tym jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ostroroga

Grunwald,Poznań

52,98 zł/m²319 m² 16 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny, klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o wysokim standardzie, idealny jako: - komfortowa siedziba firmy, - kancelaria prawna, - biuro rachunkowe, - przedstawicielstwo handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z tarasem i ogródkiem oraz widokiem na zieleń! Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

752 652 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie Nie czekaj - umów się już dziś na prezentację -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

46,67 zł/m²90 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Aktualne! Agent prowadzący - Kasia tel:polecam do wynajmu piętro domu o powierzchni 90 m2 zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie w okolicy ulicy Palacza/ Listopadowa. Mieszkanie/ biuro jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

3 350 zł76 m² 44,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na ulicy Marcelińskiej w Poznaniu, zlokalizowane w bloku Atanera. Okolica jest spokojna i przyjazna, co sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 500 zł34 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka położona przy ulicy Grochowskiej 133 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie wyposażone i urządzone w dobrym standardzie, umeblowane. Opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

960 000 zł125 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w kamienicy 125 m2, ul. Matejki, 4 pokoje, łazarz/grunwald Są wnętrza, które od razu zapadają w pamięć i to mieszkanie zdecydowanie do nich należy. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

34 zł/m²76 m² 2 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 33 m2 / dwa pokoje + 3m2 magazynek/ +2 pokoje .Lokal znajduje się w biurowcu na I piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

2 600 zł55 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji Najem okazjonalne Polecam do najmu ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na grunwaldzie/junikowie - przy ul. Kamiennogórskiej. Lokal znajduje się w kompleksie Młody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

2 990 zł53 m² 56,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Grunwaldu | ul. Matejki | Paryski klimat i nowoczesny komfort Do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Matejki jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

629 000 zł40 m² 15 924 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj wyjątkową ofertę mieszkania na prestiżowym poznańskim Grunwaldzie - idealne połączenie nowoczesności, komfortu i doskonałej lokalizacji! Ta stylowo wykończona, w pełni umeblowana.