dowolna

Lokale użytkowe Poznań Osiedle Jeżyce

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

8 611 275 zł1 148 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal wielkopowierzchniowy idealnie pasujący do prowadzenia działalności handlowej. Lokalizacja w ramach nowego osiedla mieszkaniowego na ok. 400 mieszkań. Szacowana liczba mieszkańców po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

15 zł/m²300 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal położony w Poznaniu na Jeżycach, blisko rynku Jeżyckiego, przy ul. Jackowskiego. Powierzchnia lokal 300m2. Lokal na terenie przemysłowym. Osobne wejście tylko do tego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²165 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizję biura pokrywa strona wynajmująca. Polecam do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 165 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zeylanda. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

15 zł/m²600 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal położony w Poznaniu na Jeżycach, blisko rynku Jeżyckiego, przy ul. Jackowskiego. Powierzchnia lokal 600m2. Lokal na terenie przemysłowym. Osobne wejście tylko do tego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

34,15 zł/m²123 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę funkcjonalny lokal położony w atrakcyjnej części Poznania, jeżyce- wola. Budynek położony jest w otoczeniu domów jednorodzinnych, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²165 m² 4 950 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²59 m² 1 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 59 mkw znajdujący się na II piętrze, w budynku biurowo-usługowym położonym na poznańskich Jeżycach przy ul. Engestroma nr 4. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Engeströma

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²130 m² 3 903 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia II piętro (130,10mkw), w budynku biurowo-usługowym położonym na poznańskich Jeżycach przy ul. Engestroma nr 4. Bardzo dobra dostępność komunikacyjna, budynek widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

24,29 zł/m²140 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu 2 piętra ( powierzchnia około 140m2) budynku biurowo/handlowego o trzech kondygnacjach nadziemnych i podpiwniczeniu znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

43,48 zł/m²230 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu parteru oraz 1 piętra( powierzchnia około 230m2) budynku biurowego o trzech kondygnacjach nadziemnych i podpiwniczeniu znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

24,29 zł/m²280 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu 1 i 2 piętra( powierzchnia około 280m2) budynku biurowego o trzech kondygnacjach nadziemnych i podpiwniczeniu znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

42,37 zł/m²118 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu użytkowego o powierzchni 118m2, położonego na parterze kompleksu mieszkalno ? usługowego w Poznaniu ? Jeżyce ( Pasaż Jeżycki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Firlika

Jeżyce,Poznań

40 zł/m²138 m² 5 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Salon nieruchomości Iron House poleca na wynajem lokal biurowy na ul. Franciszka Firlika. Lokal o powierzchni 138m2 na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku. Wnę trze lokalu jest wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

42,37 zł/m²118 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

24,29 zł/m²140 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu 1 piętra ( powierzchnia około 140m2) budynku biurowo/handlowego o trzech kondygnacjach nadziemnych i podpiwniczeniu znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

11,25 zł/m²400 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaże w bryle budynku

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu dużego, komfortowego domu o powierzchni uzytkowej ok. 400m2, położonego na działce o powierzchni 993m2. Ogród od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

12 zł/m²100 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu powierzchni magazynowej ( 100m2) położonej w podpiwniczeniu budynku biurowo/handlowego o trzech kondygnacjach nadziemnych i podpiwniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

58,46 zł/m²130 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu parteru budynku handlowo/biurowego ( powierzchnia około 130m2) o trzech kondygnacjach nadziemnych i podpiwniczeniu znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

500 000 zł173 m² 2 890,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości z przeznaczeniem usługowo-handlowym znajdującej się na podwórzu kamienicy przy ulicy Słowackiego. Jest to lokal użytkowy dawniej prowadzony był tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

35,16 zł/m²128 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na wynajem! Bardzo dobra lokalizacja! Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia biura. Okazja! Na wynajem lokal o powierzchni 128 m2 zlokalizowany w pasażu przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

729 000 zł128 m² 5 695,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA sprzedaż wynajmowany lokal! stopa zwrotu 7-8%! okazja! Na sprzedaż lokal o powierzchni 128 m2 zlokalizowany w pasażu przy jednej z głównych ulic w Poznaniu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Posiadam do wynajęcia lokal usługowy położony w Poznaniu, w Centrum, przy jednej z głównych ulic Poznania. Powierzchnia lokalu 200m2, puste. Lokal w przyziemiu kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Firlika

Jeżyce,Poznań

40 zł/m²145 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Salon nieruchomości Iron House poleca na wynajem lokal biurowy na ul. Franciszka Firlika. Lokal o powierzchni 145m2 w nowoczesnym budynku. Wnę trze lokalu jest wysokie i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Polska

Jeżyce,Poznań

64,63 zł/m²147 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia powierzchnia biurowa (147,14 m2) w nowoczesnym biurowcu przy ul. Polskiej w Poznaniu. Powierzchnia typu open space z ewentualną możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Firlika

Jeżyce,Poznań

38,09 zł/m²131 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Salon nieruchomości Iron House poleca na wynajem lokal biurowy na ul. Franciszka Firlika. Lokal o powierzchni 131m2 w nowoczesnym budynku. Wnętrze lokalu jest wysokie i przestronne dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

24,79 zł/m²484 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu budynku biurowo - handlowego o trzech kondygnacjach nadziemnych i podpiwniczeniu znajdującego się w Poznaniu, okolice ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Engeströma

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²71 m² 2 133 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 71,10 mkw znajdujący się na II piętrze, w budynku biurowo-usługowym położonym na poznańskich Jeżycach przy ul. Engestroma nr 4. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

42,37 zł/m²118 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

10 zł/m²800 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia magazynowa w Poznaniu w dzielnicy Podolany, okolice ronda Obornickiego. Wysokość magazynu: 4,8 m; siatka słupów 12 x 6 m;1 brama wjazdowa z poziomu 0 do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w suterenie kamienicy w Poznaniu w Centrum. 4 schodki w dół. Lokal w Centrum Poznania przy ul. Roosevelta. Do remontu. Powierzchnia 50m2. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

44,44 zł/m²18 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy położony na parterze kamienicy w Centrum, przy jednej z głównych ulic Poznania- roosevelta. Powierzchnia lokalu 18m2, umeblowane pod gabinet lekarski: kozetki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

33,33 zł/m²15 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy położony w przyziemiu kamienicy w Centrum, przy jednej z głównych ulic Poznania- roosevelta. Powierzchnia lokalu 15m2, puste. Do niego przechodzi się przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

15 zł/m²600 m² 9 000 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

15,38 zł/m²156 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w Poznaniu na Jeżycach, blisko rynku Jeżyckiego, przy ul. Kraszewskiego. Powierzchnia lokalu 156 m2. Lokal na terenie przemysłowym. I piętro. 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

20 zł/m²154 m² 3 080 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal położony w Poznaniu na Jeżycach, blisko rynku Jeżyckiego, przy ul. Jackowskiego. Powierzchnia lokalu 154m2. Lokal na terenie przemysłowym. Osobne wejście tylko do tego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena O 20 000 zł! Na sprzedaż lokal użytkowy w oficynie kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 54. Czytelny adres , na posesji kilka lokali użytkowych , miejsca postojowe przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lutycka

Jeżyce,Poznań

38,30 zł/m²395 m² 15 128 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Posiadam do wynajęcia powierzchnię biurową położoną w biurowcu w Poznaniu, na Jeżycach, przy ul. Lutyckiej. Jest to trasa wylotowa z Poznania na Warszawę, berlin i Gorzów Wlkp nr.

Szczegóły ogłoszenia