dowolna

Nowe mieszkania i domy Jeżyce, Poznań - Nieruchomości z rynku pierwotnego Jeżyce

157 ogłoszeń

157 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Osiedle Goplana

Św. Wawrzyńca 11,Poznań

Mieszkania od 398 400 zł do 1 685 780 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:26 - 115 m²

Osiedle Goplana mieści się na Poznańskich Jez ycach historycznej śródmiejskiej dzielnicy cieszącej się od lat duz ą popularnością. Na terenie połoz onym między ulicami Kościelną.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 788 zł39,50 m² 15 311,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spiesz się! oferta tylko U mnie! Ponadto 0% prowizji, 0% pcc- kupujesz od dewelopera, nie przepłacasz! Szukasz czegoś innego? Zadzwoń:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 146 zł91,12 m² 10 635,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

430 000 zł31,47 m² 13 663,81 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Gorąca oferta Z ostatniej chwili - przedsprzedaż U mnie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Ustawne mieszkanie z balkonem Obsługa: sandra turkiewicz   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 619 zł39,40 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera top lokalizacja - rynek jeżycki mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Na metraż 39,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,20 m² 10 643,85 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera top dzielnica Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze 9 piętrowego budynku. Na metraż 80,2 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Klemensa Janickiego,Poznań

Mieszkania od 32,43 m² do 94,09 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:32,43 - 94,09 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowej kawalerki o powierzchni 42,30 m2 na 7 piętrze z balkonem i widokiem na zieleń, w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły inwestycji

Jana Henryka Dąbrowskiego,Poznań

Mieszkania od 32 m² do 67 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:32 - 67 m²

Szczegóły inwestycji

Jeżyce,Poznań

Mieszkania od 39,30 m² do 80,20 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:39,30 - 80,20 m²

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera promocja kwietniowa - 9 800 zł / m2 rabat 60 000 zł! Ostatni lokal! top lokalizacja! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze.

Szczegóły inwestycji

Klemensa Janickiego,Poznań

Mieszkania od 28,77 m² do 94,09 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:28,77 - 94,09 m²

Nowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskich Jeżycach - odbiór już w II kwartale 2026 roku. Budynek w końcowej fazie realizacji, trwa etap rezerwacji mieszkań. Kupujący: nie płaci podatku pcc.

Szczegóły inwestycji

Klemensa Janickiego,Poznań

Mieszkania od 28,50 m² do 94,40 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:28,50 - 94,40 m²

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5m2 - 2 pokojowe z balkonem. Mieszkanie posiada ustawny salon o powierzchni aż 20,80m2, sypialnie 10,32m2, ponad to przestronną łazienkę.