dowolna

Lokale użytkowe Poznań Osiedle Jeżyce

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

44,44 zł/m²18 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy położony na parterze kamienicy w Centrum, przy jednej z głównych ulic Poznania- roosevelta. Powierzchnia lokalu 18m2, umeblowane pod gabinet lekarski: kozetki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

42 zł/m²740 m² 31 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia poznań - centrum/jeżyce wysoki standard! Polecam lokale do wynajęcia w biurowcu klasy A w Poznaniu, w dzielnicy Jeżyce, w bardzo bliskim sąsiedztwie Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

45 zł/m²370 m² 16 650 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

1 250 000 zł235 m² 5 319,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu lokalu wynajętego na podstawie umowy najmu na czas określony - oferta na cele inwestycyjne. Lokal położony budynku o charakterze mieszkalno - usługowym w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

42 zł/m²1 110 m² 46 620 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

1 970 000 zł480 m² 4 104,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Poznań, dzielnica Jeżyce na sprzedaż biurowiec usytuowany blisko Centrum miasta. Budynek został zbudowany w 1950 roku a w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 970 000 zł480 m² 4 104,17 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

45 zł/m²118 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu lokal biurowy w kamienicy biurowej przy samym Rynku Jeżyckim. Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską, dobry dojazd do dworca pkp, lotniska, a także ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

20,83 zł/m²240 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem na sklep, lub inne usługi. Położony w Poznaniu na Jeżycach, przy ul. Kraszewskiego. Powierzchnia sklepu ok. 240m2. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

80 zł/m²200 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu lokalu handlowo -usługowego w doskonałej lokalizacji. Lokal położony w ładnej kamienicy na Jeżycach, przy ulicy o bardzo duzym przepływie ludzi, w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

3 200 000 zł670 m² 4 776,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna oferta dla inwestora - wynajęty lokal użytkowy W doskonałej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni około 670 m2 położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

10 zł/m²900 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia magazynowa położona w Poznaniu, województwo wielkopolskie. Magazyn w dzielnicy Podolany. Magazyn o wysokości 4,8 m. Siatka słupów 12 x 6 m,1 brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

236 585 zł116 m² 2 039,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo- usługowy Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 116 m2. Cena sprzedaży wynosi 236,585 zł. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

33,33 zł/m²15 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy położony w przyziemiu kamienicy w Centrum, przy jednej z głównych ulic Poznania- roosevelta. Powierzchnia lokalu 15m2, puste. Do niego przechodzi się przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

110,28 zł/m²107 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań Jeżyce lokal handlowy w centrum o pow. 107 m2, parter, wynajem. Centrum miasta. Lokal po remoncie, przygotowany do natychmiastowego podjęcia działalności handlowej, usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żeromskiego

Jeżyce,Poznań

17,95 zł/m²195 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o charakterze biurowym o powierzchni ok 200 m2 położony na drugim piętrze oraz w piwnicy budynku przy ulicy Żeromskiego. Lokale znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pora na własne cztery kąty. Jeżyce - lokal 120 m2 o potencjale usługowym, biurowym i handlowym. Duże możliwości adaptacji, dwa wejścia z poziomu chodnika oraz wyjście bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Winiarska

Jeżyce,Poznań

37,50 zł/m²20 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy. Pomieszczenie biurowe znajduje się na Sołaczu w Poznaniu przy ulicy winiarskiej/wołyńskiej. Biuro znajduje się w pomieszczeniach usytuowanych na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

110,28 zł/m²107 m² 11 800 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

18 zł/m²200 m² 3 600 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

18,89 zł/m²45 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 45m,położona w obiekcie magazynowym na parterze.Hala nieogrzewana,na podłodze wykładzina PCV,okna okratowane.Bezpośredni dojazd samochodem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

28,14 zł/m²100 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenia biurowe W budynku biurowo-mieszkalnym w dzielnicy Jeżyce na Ogrodach. Trzy pomieszczenia biurowe na piętrze z dużym tarasem w wolno stojącym budynku.IDEALNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

28 zł/m²153 m² 4 284 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal na sklep,aptekę,bank,archiwum,spa,usługi medyczne,hurtownię,sklep Z ekspozycją położony w budynku biurowo-mieszkalnym.Z boku budynku dostęp do garażu na trzy samochody.Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

28 zł/m²76 m² 2 128 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenia biurowe W budynku biurowo-mieszkalnym w dzielnicy Jeżyce na Ogrodach. Pomieszczenia biurowe na 1 piętrze z dużym tarasem w wolno stojącym budynku.Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

28 zł/m²176 m² 4 928 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenia biurowe W budynku biurowo-mieszkalnym w dzielnicy Jeżyce na Ogrodach. Na wynajem piętro domu składające się z 5 pomieszczeń.IDEALNE NA SALE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

25,65 zł/m²325 m² 8 336 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal na sklep,aptekę,bank,archiwum,spa,usługi medyczne położony w budynku biurowo-mieszkalnym.Lokal składa się z parteru i części piwnicznej magazynowej(172m).Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żeromskiego

Jeżyce,Poznań

18 zł/m²200 m² 3 600 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

38,64 zł/m²44 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokalizacja Polecamy do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal biurowo-usługowy położony w pięcio-piętrowym, nowoczesnym budynku, wybudowanym przez firmę Ataner. Budynek przy ulicy Dąbrowskiego 75,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

35,14 zł/m²74 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja Polecamy do wynajęcia bardzo ładny lokal położony w nowym budynku przy ulicy Poznańskiej 62. Budynek wybudowany przez firmę Ataner w 2008 roku, chroniony, z windami, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

35,56 zł/m²45 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia bardzo ładny lokal o powierzchni 45 m2 położony w nowym budynku przy ulicy Poznanskiej 62. Budynek wybudowany przez firmę Ataner w 2008 roku, chroniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

25,71 zł/m²70 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokalizacja Polecamy do wynajęcia lokal biurowy położony na poznańskich Jeżycach, u zbiegu ulic Dąbrowskiego oraz Staszica. Świetna lokalizacja, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

24,07 zł/m²54 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Położenie lokalu Polecamy do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal biurowy położony w pięcio-piętrowym, nowoczesnym budynku, wybudowanym przez firmę Ataner. Budynek przy ulicy Dąbrowskiego 75, zwany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Strzeszyńska

Jeżyce,Poznań

22 zł/m²700 m² 15 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal w części parterowej budynku mieszkalno-usługowego w dzielnicy Podolany przy ul. Strzeszyńskiej - na tyłach Galerii Podolany. Nieruchomość o powierzchni 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Strzeszyńska

Jeżyce,Poznań

22 zł/m²400 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-