dowolna

Lokale użytkowe Poznań Osiedle Jeżyce

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mączna

Jeżyce,Poznań

32,43 zł/m²37 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę część powierzchni biurowo-usługowej w istniejącym salonie techniki grzewczej w Poznaniu przy ul. Mącznej 2 (narożnik Jeżyckiej). Lokal składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

32,73 zł/m²55 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia. Opis lokalu: lokal 55m2 znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy. Kamienica w trakcie rewitalizacji - większość lokali o charakterze biurowym. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam : Lokal użytkowy / mieszkanie w Pasażu Jeżyckim *1 właściciel Telefon :   Podstawowe informacje: sprzedaż, mieszkanie, 5 piętro, apartamentowiec, cegła, 5 piętro, 2001 r. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

80 zł/m²100 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy od 100m do 400m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

98,68 zł/m²76 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z witryną na głównej ulicy Jeżyc. Wejście z ulicy. Możliwość zaadoptowania terenu ogródka na dodatkową powierzchnię gastronomiczną. Doskonale nadaje się do prowadzenia baru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

34,04 zł/m²47 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opis lokalu: lokal biurowy o powierzchni 47 m2 przy ulicy Poznańskiej. Lokal mieści się na ósmym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku atanera. Składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

29,17 zł/m²36 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w Pasażu Jeżyckim, 3. piętro, 36m2, 1 pokój z dwoma oknami (możliwość przedzielenia), wnęka kuchenna, łazienka, bez prowizji wynajmę. Lokal może zostać odnowiony zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piątkowska

Jeżyce,Poznań

25,76 zł/m²66 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet stomatologiczny z dwoma stanowiskami w osobnych pomieszczeniach. Praktyka lekarska z czternastoletnią tradycją. Nowoczesny, doskonale zaprojektowany i urządzony lokal dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Jeżyce,Poznań

42,67 zł/m²15 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia ( w biurowcu na parterze), pomieszczenia biurowe o powierzchni 15 i 130 m2. Możliwy dostęp 24h / dobę. Można również wynająć pomieszczenia magazynowe. Dojazd asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

13 zł/m²910 m² 11 830 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie magazynowe 910 m2 bez ogrzewania oraz 1154 m2 ogrzewane. Wjazd dla tir, ochrona od 16 do 6. Mozliwość przedzielenia na własny koszt. Przy dużych powierzchniach cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

336 000 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal handlowy W poznaniu na bamberskim dworze dzielnica jeżyce ul. Wawrzyńca 1b /17 pow. 42M2 parter, witryna, podjazd dla niepełnosprawnych, internet, wc, prąd, woda, alarm ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

164 000 zł65 m² 2 523,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem na biuro, wybrane usługi lub wyszukaną działalność handlową. Pomieszczenia po kapitalnym remoncie, na podłodze ceramika, ściany i łukowe stropy betonowe wygładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

43,33 zł/m²30 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

30m2 lokal do wynajęcia - natychmiast

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wergiliusza

Jeżyce,Poznań

25,88 zł/m²58 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na handel,usługi z decyzją administracyjną- również na cele mieszkalne. Do wynajmu niemal "od zaraz". Gwarantowany w umowie długi okres najmu. Szczegóły do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

36,67 zł/m²60 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W bardzo dobrej lokalizacji lokal biurowy. Usytuowany na pierwszym piętrze z osobnym wejściem w wolnostojącym, piętrowym budynku. Bardzo jasne dwa duże i jeden mały pokój. Osobno wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

20 m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam miejsca garażowe w hali na ul. Kościelnej 21a w Poznaniu,miejsca są w ogrzewanej i oświetlonej hali pod budynkiem, wjazd od ul. Kościelnej, strefa parkowania, tanio! Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

13,85 zł/m²65 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

349 000 zł98 m² 3 561,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na ul.Poznańskiej, (prawa strona), bardzo duży ruch samochodowy, lokal bardzo dobrze widoczny z ulicy, powyżej poziomu chodnika, bardzo dobra, znana lokalizacja, handel już od 20 lat. Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

192 000 zł65 m² 2 953,85 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

4 500 000 zł651 m² 6 912,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy bardzo ładną wille miejską / kamienice w Centrum Poznania Jeżyce z 1926 roku po kapitalnym remoncie , zlokalizowana w dobrym , czytelnym miejscu w Śródmieściu , obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ławica

Jeżyce,Poznań

758 000 zł170 m² 4 458,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość jedyna w tej okolicy gratka! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow 175m2 na działce 448m2. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

795 000 zł125 m² 6 360 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam komfortowy lokal 125 m2 na 1p/4 p kamienicy po całkowitej rewitalizacji na ul. Szamarzewskiego w Poznaniu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na biuro lub mieszkanie w świetnej lokalizacji, czytelny adres, kamienica. Wszystkie pokoje oddzielne, 2 łazienki, kuchnia z jadalnią. Piec dwufunkcyjny. Przystosowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

1 320 000 zł240 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Mickiewicza 24 w Poznaniu w dzielnicy Jeżyce. Bardzo dobra lokalizacja. Lokal klimatyzowany. Remont klatki schodowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

20 000 zł20 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż miejsce w hali garażowej w bardzo dobrej lokalizacji Poznania: jeżyce, ul. Kościelna Cena jaka mnie interesuje to 20 000,00 zł Kontakt pod nr telefonu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na biuro, sklep lub usługi na parterze przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia wejścia od ulicy (drugie wejście przez bramę). Atrakcyjna lokalizacja w centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

873 720 zł145 m² 6 025,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

W pięciokondygnacyjnym budynku frontowym od ul. Kościelnej zaprojektowano głównie lokale użytkowe. Dzięki zastosowanej technologii monolitycznej przyszli właściciele będą mogli dowolnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 131 540 zł188 m² 6 018,83 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

22,86 zł/m²35 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia bardzo ładne biuro Biuro jest umeblowane z dostępem do łazienki i wyposażonego aneksu kuchennego. Lokal składa się z pomieszczenia o powierzchni 20m2 oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę pawilon usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 40 mkw, w tym zaplecze- 10 mkw, ogrody (jeżyce), ul. Dąbrowskiego 160a, pomiędzy ul. Cienistą i ul. Szczęsną. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

2 700 000 zł511 m² 5 283,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż praw do nieruchomości lokalowej w budynku mieszkalno biurowym usytuowanym w dzielnicy Jeżyce, rynek Jeżycki.Centralna lokalizacja Poznania bardzo dobrze skomunikowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

17,32 zł/m²127 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy frontowej , ul. Słowackiego, II/IV ptr. Przeznaczenie - biuro, pracownia. Kamienica po remoncie, nowa elewacja, bardzo ładna zadbana oficyna. Mieszkanie 127 m2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

20 000 zł20 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam miejsce garażowe w ogrzewanej i oświetlonej hali garażowej, ul. Kościelna 21, brama na pilota,  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

40 zł/m²115 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony w centrum miasta Poznania, na parterze kamienicy, po remoncie ,ogrzewanie wlasne gazowe,alarm, liczniki pozostalych mediów.Czetry pokoje,aneks kuchenny,łazienka. Do wynajęcia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

40 zł/m²125 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjna lokalizacja!piękna secesyjna kamienica, klatka schodowa po remoncie, z zachowaniem detali architektonicznych.4 duże, jasne pomieszczenia, mały pokój zaraz przy wejściu, mogący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 200 000 zł185 m² 6 486,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do sprzedaży lokal doskonale nadający się na siedzibę firmy. Lokal stanowi wyodrębnioną w sensie prawnym (osobna kw) i fizycznym (osobne, niezależne wejście) część dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

443 202 zł64 m² 6 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam idealny pod biuro lokal użytkowy w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany na Jeżycach przy ul. Wawrzyniaka 29. Lokal nadaje się również na inną działalność (typu: salon fryzjerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

535 359 zł77 m² 6 950 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

535 359 zł77 m² 6 950 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

443 202 zł64 m² 6 950 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

684 000 zł114 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy o pow. 114 m2 zlokalizowany na poziomie 0 w nowym budynku przy ul. Kościelnej. Lokal można.