dowolna

Lokale użytkowe Poznań Osiedle Jeżyce

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

18 zł/m²750 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci wynagrodzenia dla pośrednika wynajmuj przez pośrednika - wynajmuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest powierzchnia magazynowo-biurowa o wielkości 750m2 przy ul. Dabrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 125 000 zł450 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowo-biurowy o pow. 450 m2 przy ul. Dąbrowskiego. Nieruchomość obecnie na etapie budowy, cena obejmuje stan.