dowolna

Lokale użytkowe Poznań Osiedle Jeżyce

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

69,94 zł/m²104 m² 7 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj zapraszam Państwa na Poznańskie Jeżyce, gdzie w ich sercu przy ul. Barańczaka powstała nowa apartamentowo-handlowo-biurowa inwestycja famy. Na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

79,90 zł/m²42 m² 3 360 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²21 m² 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 21 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - do wejścia , stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²128 m² 4 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 94 +34 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego układ pięciu pomieszczeń biurowych połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy parter (idealne na knajpke, gabinet, galeryjkę, nowoczesne biuro itp.) o pow 67m2 .- o układzie: sala operacyjna, sprzedazy ( wg potrzeb) + drugie pomieszczenie + łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 20 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - do wejścia , stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Polska

Jeżyce,Poznań

60 zł/m²160 m² 9 601 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz wygodnego biura na parterze? Zależy nic na świetnej lokalizacji i bezproblemowym parkowaniu? A może chcesz przechowywać towary wielkogabarytowe lub na paletach i mieć możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grunwaldzka

Jeżyce,Poznań

661 000 zł75 m² 8 860,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż piękny lokal o powierzchni 74,6 składający się z 2 pokoi z możliwością wydzielenia trzeciego, łazienki, kuchni i holu. Wysokość sufitu to aż 3,7m! Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Jeżyce,Poznań

52 zł/m²61 m² 3 172 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja ,parter, jeżyce. Funkcjonalny lokal składający się z czterech pomieszczeń ,węzła sanitarnego / prysznic z wc /.Lokal klimatyzowany ,ochrona monitoring. Dodatkowe koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

64,29 zł/m²31 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy na parterze budynku przy ul. Barańczaka w Poznaniu. Całkowita powierzchnia tego lokalu to nieco ponad 31 m2 i jest to aktualnie otwarta przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 950 000 zł208 m² 9 357,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz dużego, wszechstronnego lokalu użytkowego w doskonale widocznej lokalizacji oraz z dużym ruchem ulicznym i pieszym ta oferta jest dla Ciebie! Lokal położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

34,72 zł/m²72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal usługowy,biurowy znajdujący się na 2 piętrze w kamienicy w samym centrum Jeżyc przy Rynku Jeżyckim. Wejście do reprezentacyjnej części frontowej kamienicy - od ulicy Dąbrowskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

480 000 zł77 m² 6 231,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy (stan deweloperski) w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

399 000 zł64 m² 6 256,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

499 000 zł77 m² 6 478 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²123 m² 4 305 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 94 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego układ siedmiu pomieszczeń biurowych połączonych korytarzykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²34 m² 1 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 20 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na I piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Jeżyce,Poznań

21,98 zł/m²323 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy bezpośrednio do wynajmu powierzchnię magazynową o metrażu 320 m zlokalizowaną w podziemiach trzykondygnacyjnego biurowca na Jeżycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

34,74 zł/m²95 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 95 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego układ pięciu pomieszczeń biurowych połączonych korytarzykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Jeżyce,Poznań

52 zł/m²60 m² 3 120 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²45 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 45 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 3 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - w trakcie remontu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 169 000 zł105 m² 11 144 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Jasny i przestronny klimatyzowany lokal użytkowy/ apartament (104,89 m2) znajduje się w odremontowanej kamienicy w samym centrum Poznania przy ul. Poznańskiej 58a/1. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

42,48 zł/m²153 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej firmy? Zależy Ci na przestronnych wnętrzach i świetnej lokalizacji? Polecam do wynajęcia lokal w samym sercu Jeżyc przy ul. Jackowskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²19 m² 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 19 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - w trakcie remontu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²39 m² 1 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 39 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia 19 m2 i drugie 20 m2. Stan techniczny lokalu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

33 zł/m²30 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 30 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia i mały wewnętrzny korytarz. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²21 m² 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 21 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na I piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

414 000 zł64 m² 6 492,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²94 m² 3 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 94 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego układ pięciu pomieszczeń biurowych połączonych korytarzykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Poznań

Jeżyce,Poznań

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal handlowy o powierzchni 100 m2 w Galerii w Poznaniu. Czynsz 6000 zł netto za miesiąc Niskie koszty eksploatacyjne 18,50 netto za m2. Wynajem długoterminowy. Galeria jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Jeżyce,Poznań

52,46 zł/m²61 m² 3 200 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²31 m² 1 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 31 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na I piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²18 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 18 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na I piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

21,43 zł/m²14 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej na ul. Dąbrowskiego 58 (jeżyce). Wjazd do podziemnej hali garażowej otwierany na pilota (brama garażowa). Powierzchnia ok 14 m2. W hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

47,98 zł/m²208 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz dużego, wszechstronnego lokalu w świetnej lokalizacji z dużym ruchem pieszym ta oferta jest dla Ciebie! Lokal położony jest na parterze i pierwszym piętrze kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Jeżyce,Poznań

384 200 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam lokal biurowy o pow. 45,2 m2 znajdujący się w Pasażu Jeżyckim przy ul. Dąbrowskiego. Lokal składa się z 2 pomieszczeń, toalety i zaplecza kuchennego. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²19 m² 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 19 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na I piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

399 999 zł54 m² 7 399,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzeszowska

Jeżyce,Poznań

52,46 zł/m²61 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal dostępny od Zaraz! Nowoczesny i energooszczędny lokal! Niskie koszty eksploatacji! Światłowód w cenie! Prywatne miejsce postojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Druskienicka

Jeżyce,Poznań

28,50 zł/m²42 m² 1 197 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji Poznań, ul. Druskienicka 8/10. Powierzchnia biurowa 42 m2 (1 pomieszczenie) zlokalizowana na I piętrze w dwupiętrowym biurowcu położonym na terenie bazy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij