dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Poznań - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ratajczaka

Stary Rynek,Poznań

799 000 zł89 m² 9 001,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! możliwy system płatności 20/80! tel. Idealna lokalizacja i ukłąd pomieszczeń na biuro lub usługę: świetnie nada się na: biuro rachunkowe, kancelarię, usługi psychologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Jeżyce,Poznań

276 570 zł44 m² 6 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal w stylu loftowym doprowadzony do stanu deweloperskiego, zlokalizowany w tętniącej życiem dzielnicy. Lokal zaprojektowano z dbałością o komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Starowiejska

Stare Winogrady,Poznań

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Świetna lokalizacja, stare Winogrady, ul. Starowiejska. Zapraszam do zapoznania się sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej. Powierzchnia działki - 110 m2. Woda ze studni, w 2025 r. nastąpi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 749 000 zł248 m² 7 044,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

17 800 000 zł5 044 m² 3 528,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Grand Royal sp. z o.o. w upadłości z/s w Poznaniu, na podstawie uchwały Rady Wierzycieli Upadłego z dnia 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

164 000 zł74 m² 2 216,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Sprzedam działający Lokal Gastronomiczny w centrum Poznania przy ulicy Marcelinskiej 27 przy dużym parkingu - w okolicy kilka akademików Uniwersytetu Medycznego Eskulap , colegium medyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

85 000 zł19 m² 4 370,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ofertą lokalu użytkowego na sprzedaż. Lokal znajduje się w suterenie kamienicy przy ul. Zgoda w Poznaniu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Serafitek

Rataje,Poznań

420 000 zł24 m² 17 184,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego 1-pokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 24,44 m , usytuowanego na 5. piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kordeckiego

Górczynek,Poznań

75 000 zł16 m² 4 838,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż garaż murowany. Idealne miejsce na pojazd lub na magazyn. Nieruchomość położona na Górczynie, przy Kordeckiego. Powierzchnia działki 19m2, powierzchnia użytkowa garażu 15,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Zacisze

Jeżyce,Poznań

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kontakt: drodzy Państwo, nie sposób przejść obojętnie obok tej jakże nietuzinkowej oferty. Lokal z samodzielnym wejściem z ulicy. (trzeba pokonać kilka stopni) Idealna komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

650 000 zł42 m² 15 344,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych lokali usytuowanych na parterze budynku przy ulicy Garbary, w ścisłym centrum Poznania - Obiekt Elite Garbary Residence. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kosmonautów

Winiary,Poznań

699 000 zł118 m² 5 923,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomosci abak poleca do sprzedaży Segment ( narożnikowy ) pawilon handlowo-usługowego dwukondygnacyjny, podpiwniczony , wykonany w technologii tradycyjnej ( murowanej ) pokryty tynkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

593 292 zł61 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jezyce ul.Poznańska lokal mieszkalny na wysokim parterze (nad lokalem usługowym) ,wszystkie okna od ulicy Poznańskiej , małe okienko od wc - strona oficyny. Stan zgodny z fotkami, po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Jeżyce,Poznań

2 900 000 zł254 m² 11 432,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego budynku zlokalizowanego w samym sercu Poznania. To nieruchomość, która doskonale łączy funkcjonalność, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Zacisze

Jeżyce,Poznań

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piekary

Piekary,Poznań

138 500 zł31 m² 4 496,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Marzysz o własnym biznesie w centrum Poznania, ale szukasz oferty, która naprawdę się opłaca? Lokal lu14 w zabytkowej kamienicy przy ul. Piekary 25 to wyjątkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

399 000 zł64 m² 6 256,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

0% prowizji dla kupującego! Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grunwaldzka

Łazarz,Poznań

699 000 zł82 m² 8 499,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Bez prowizji dla kupującego! Harmonogram 20/80! kamienica przechodzi remont w przyszłym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 84,26 składające się z 3 pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

164 000 zł74 m² 2 216,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działający Lokal Gastronomiczny w centrum Poznania przy ulicy Marcelinskiej 27 przy dużym parkingu - w okolicy kilka akademików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

164 000 zł74 m² 2 216,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

75 000 zł19 m² 3 856,04 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

399 000 zł64 m² 6 256,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal 60m2 (biuro, handel, usługi) grunwaldzka/wojskowa Do sprzedaży lokal o pow. ok. 60m2 znajdujący się na parterze budynku przy ul. Grunwaldzkiej/wojskowej. Czytelne miejsce - 200m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Wilda,Poznań

285 000 zł53 m² 5 389,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najtańszy lokal usługowy w Poznaniu! Polecam na sprzedaż lokal użytkowy na poznańskiej Wildzie w świetnej cenie, idealny pod biuro lub drobne usługi (księgowość, branżę it, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Babimojska

Grunwald,Poznań

160 000 zł44 m² 3 652,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedaż lub wynajem pawilonu wraz z wyposażeniem - bez prawa korzystania z gruntu. Przedmiotem sprzedaży lub wynajmu jest pawilon wolnostojący o pow. 43,8m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 720 000 zł248 m² 6 927,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

593 292 zł61 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

399 000 zł64 m² 6 256,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Szewska

Stary Rynek,Poznań

300 000 zł300 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do odstąpienia prosperująca restauracja na Starym Rynku w Poznaniu - ul. Szewska Przeznaczona do odstąpienia wyjątkowa restauracja w samym sercu Poznania, zlokalizowana przy ul. Szewskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Proponujemy obiekt użytkowy - może mieć funkcję biurową lub handlowo-usługową. Jeśli masz działkę my zajmiemy się wszystkim: przygotujemy projekt budowlany i wybudujemy obiekt kompleksowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

209 349 zł33 m² 6 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal w atrakcyjnej dzielnicy w Poznaniu - Jeżyce. Lokal idealnie nadaje się pod biuro, usługi takie jak salon kosmetyczny, barber, gabinet jak i lokal pod wynajem w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

7 500 000 zł291 m² 25 747,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

L o K A L Zdjęcia w galerii pochodzą z innych lokali zlokalizowanych w tym budynku. Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego - parteru budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

4 500 000 zł352 m² 12 792,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

L o K A L Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego - piętra budynku handlowo-usługowo-mieszkalnego, wybudowanego w 2013 r. w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

4 500 000 zł364 m² 12 352,80 zł/m²

 

 

 

Grunwald,Poznań

719 000 zł52 m² 13 826,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowe Mieszkanie na Grunwaldzie Nowoczesny Styl, komfort i Doskonała Lokalizacja! re search nieruchomości I inwestycje Sp. z o.o. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

769 000 zł89 m² 8 663,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! możliwy system płatności 20/80! tel. Sprzedam idealne mieszkanie na biuro! Mieszkanie ma 4 pokoje, osobną kuchnię, łazienkę, przedsionek, korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 720 900 zł248 m² 6 931,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

477 000 zł77 m² 6 192,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal w atrakcyjnej dzielnicy w Poznaniu - Jeżyce. Lokal idealnie nadaje się pod biuro, usługi takie jak salon kosmetyczny, barber i wiele innych. Lokal o powierzchni 77,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Zacisze

Jeżyce,Poznań

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2