dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Poznań - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Wilda

Wilda,Poznań

259 000 zł90 m² 2 877,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy przyziemie / suterena / piwnica 90 mkw z kw Doskonałe na: 1. Biuro / siedzibę firmy 2. Lokal gastronomiczny (są ciągi kominowe dla wentylacji, wysokość 2.7m) 3. Sklep / Fryzjer /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

322 240 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chełmońskiego 10 w kilku słowach? Luksusowe wnętrza, dbałość o każdy detal, wyśmienita lokalizacja! Oferta skierowana do osób, które: - chcą bezpiecznie ulokować swoje oszczędności -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

198 025 zł22 m² 8 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

!wakacyjne promocje cenowe! Chełmońskiego 10 w kilku słowach? Luksusowe wnętrza, dbałość o każdy detal, wyśmienita lokalizacja! Oferta skierowana do osób, które: - chcą bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

164 136 zł20 m² 8 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kamiennogórska

Junikowo,Poznań

1 119 968 zł181 m² 6 199,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, na sprzedaż proponuję Państwu użytkowy, komercyjny lokal na nowoczesnym osiedlu w Poznaniu - dzielnica Grunwald. Lokal nadaje się na prawie każdą działalność np. biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

470 000 zł52 m² 9 096,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, ************** klient nie płaci prowizji ******************. Na sprzedaż proponuję Państwu użytkowy lokal w nowo oddanej inwestycji w Poznaniu - dzielnica Łazarz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kamiennogórska

Junikowo,Poznań

672 714 zł107 m² 6 301,77 zł/m²

 

 

 

Junikowo,Poznań

1 025 262 zł163 m² 6 300 zł/m²

 

 

 

Junikowo,Poznań

531 720 zł84 m² 6 300 zł/m²

 

 

 

Śródka,Poznań

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal o pow. 53m2 położony na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Małachowskiego. Lokal posiada bezpośredni wejście z z ulicy na poziomie `0`. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Chartowo,Poznań

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Koszty oraz meble W cenie! Posiadamy do wynajęcia przestrzenie biurowe (6 pokoi). W skład metrażu 300 m2 wchodzi powierzchnia wszystkich wyszczególnionych powierzchni. Pokoje mają od 20 do 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

173 906 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 200 000 zł119 m² 10 084 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 118m2, położonego na parterze kompleksu mieszkalno ? usługowego w Poznaniu ? Jeżyce ( Pasaż Jeżycki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Murawa

Winogrady,Poznań

850 000 zł173 m² 4 921,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rozpoznawalna lokalizacja i ogromny potencjał! Lokal biurowy z rozpoznawalnym adresem i ogromnymi możliwościami rozbudowy! Spełni oczekiwania osób, które: - szukają lokalu z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

2 508 950 zł361 m² 6 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego położonego na parterze, w nowoczesnym budynku w Centrum Poznania( Garbary). Powierzchnia lokalu to około 361 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

634 500 zł141 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego położonego na parterze, w nowoczesnym budynku na Naramowicach. Powierzchnia lokalu to około 141 m2. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Robocza

Wilda,Poznań

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które może być użytkowane jako lokal biurowy, o pow. ok. 50 m kw., położonego na 1 piętrze monitorowanego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

792 000 zł160 m² 4 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego położonego na parterze w nowoczesnym budynku na Grunwaldzie.OKOLICE ul.Bułgarskiej Powierzchnia lokalu to około 160 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

1 100 000 zł371 m² 2 964,96 zł/m²

 

 

 

Grunwald,Poznań

699 000 zł137 m² 5 085,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy z wejściem z ulicy i witryną przy ul. Głogowskiej 146 w Poznaniu. Obecnie apteka. Lokal posiada trzy wejścia - jedno z ulicy i dwa z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

699 000 zł137 m² 5 085,86 zł/m²

 

 

 

Św. Łazarz,Poznań

1 099 000 zł161 m² 6 839,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam do zakupu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu przy Parku Wilsona. Mieszkanie idealne pod biuro, kancelarię lub gabinet położone na I piętrze w kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Bonin

Winiary,Poznań

55 000 zł54 m² 1 019 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż znajduje się naprzeciwko przystanku tramwajowego Bonin (ul. Winiarska, ul. Bonin). Wejście do lokalu bezpośrednio z przystanku tramwajowego Bonin jest to dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chełmońskiego

Św. Łazarz,Poznań

293 425 zł53 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Topowa lokalizacja I kamienica Z historią. Zabytkowa kamienica będąca w rankingu top10 najładniejszych kamienic w Poznaniu. Poznań ul. Chełmońskiego 22 - Lokal obecnie objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

1 044 000 zł145 m² 7 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego położonego na parterze, w nowoczesnym budynku w Centrum Poznania( Garbary). Powierzchnia lokalu to około 145 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

751 500 zł90 m² 8 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego położonego na parterze, w nowoczesnym budynku w Centrum Poznania( Garbary). Powierzchnia lokalu to około 87 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

670 000 zł87 m² 7 701,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szymańskiego

Stare Miasto,Poznań

1 160 000 zł132 m² 8 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży komfortowy lokal biurowy o pow. 132 mkw, usytuowany na wysokim parterze w rewelacyjnym miejscu przy ul. Szymańskiego nr 10, tuż przy ul. Półwiejskiej, naprzeciwko Kupca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowe Miasto,Poznań

240 000 zł61 m² 3 934,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pilnie sprzedam - poznań antoninek - nowe miasto okazja! Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 61 m2. Cena sprzedaży wynosi 240,000 zł. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Wilda,Poznań

180 000 zł42 m² 4 245,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam lokal biurowy położony w Poznaniu na Wildzie w ok. ulicy Wspólnej. Lokal o pow. 42,4m2 znajduje się w przyziemiu bloku z lat 60-tych. Okna znajdują się powyżej ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 600 000 zł1 658 m² 1 568,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaży lokal w Lubniewicach przy głównej drodze z przeznaczeniem na usługi hotelowe z prowadzeniem restauracji oraz innymi usługami. Budynek składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Rocha

Stare Miasto,Poznań

29 000 zł18 m² 1 611 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży lokal gastronomiczny mieszczący się przy ul. Św. Rocha na poznańskich Ratajach, w bardzo bliskiej odległości akademików oraz Politechniki Poznańskiej a także dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Marcelin

Marcelin,Poznań

105 000 zł45 m² 2 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chciałbyś być wreszcie na swoim? Zacząć od czegoś niedużego, ale z potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję w pełni wyposażoną kameralną restaurację, gotową do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Winiarska

Winogrady,Poznań

55 000 zł54 m² 1 019 zł/m²

 

 

 

Jeżyce,Poznań

980 000 zł136 m² 7 205,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań/jeżyce - lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 136 m2, usytuowany przy ul. Kościelnej w Poznaniu. Na powierzchnię lokalu składają się dwa poziomy: poziom I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Heweliusza

Grunwald,Poznań

990 000 zł214 m² 4 626,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poznaniacy dobrze znają zalety Grunwaldu. Ta, położona w południowo-zachodnim obszarze Poznania, część miasta od lat cieszy się dobrą renomą z racji doskonale rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Poznań- okol. Ronda rataje. Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. ok. 100 m2 położony na parterze budynku z 2010 roku z wejściem z poziomu zero. Bez barier dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Murawa

Winogrady,Poznań

850 000 zł173 m² 4 921,83 zł/m²

 

 

 

Grunwald,Poznań

990 000 zł214 m² 4 626,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Łazarski

Łazarz,Poznań

476 649 zł48 m² 9 839,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż : Lokal usługowy, o powierzchni 48.44 m . Lokal stanowią dwa pomieszczenia główne po 19 m każde, zaplecze socjalne oraz wc. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Łazarski

Łazarz,Poznań

484 128 zł49 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rynek Łazarski. Na sprzedaż dziedziniec kamienicy: lokal usługowy o powierzchni 48.66m. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 18.8 m oraz skrytka o powierzchni 0.5 m .