dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadam do wynajęcia lokal usługowy położony w poznaniu w Centrum 200m od płyty Starego Rynku, 100m od Kupca Poznańskiego, 50m od ul. Półwiejskiej. Powierzchnia lokalu 40m2. Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

51,92 zł/m²52 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal do wynajęcia na kancelarię prawną inne, w prestiżowej kamienicy "żelazko" róg ulicy Ogrodowej i Krysiewicza. 100 m park przy Starym Browarze. 500m Stary Rynek Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

21,76 zł/m²85 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę bezpośrednio biuro/a w prestiżowej lokalizacji w centrum przy ulicy Bóżniczej 1. Duży i przestronny lokal (trzy niezależne biura oraz przestrzeń wspólna) do wynajęcia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Garbary / centrum miasta - do wynajęcia lokal użytkowo-biurowy o powierzchni 80 m2 usytuowany na III piętrze w budynku 6 - piętrowym. Okna lokalu wychodzą na dziedziniec, co zapewnia pracę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Grunwald,Poznań

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia nowoczesny -lokal - 2 pokoje, łazienka, korytarz, o łącznej powierzchni około 80 m2 z klimatyzacją Poznań, ul. Szamotulska, pomiędzy ul. Bukowską, a ul. Marcelińską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wiadukt Antoninek

Antoninek,Poznań

25 zł/m²26 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 26 m2 w budynku usługowo-biurowym w Antoninku, lokal po remoncie. Doskonała lokalizacja, dojazd drogą asfaltową. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wisłocka

Jeżyce,Poznań

14 zł/m²280 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta nieaktualna! Biuro Nieruchomości astons oferuje znakomicie zlokalizowany lokal usługowo - biurowy do wynajęcia od zaraz. Lokal stanowi formalnie dom w zabudowie bliźniaczej (pół bliźniaka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

48 zł/m²33 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu świetny, samodzielny lokal z wejściem z ulicy. Dwie sale z zapleczem sanitarnym oraz kącikiem kuchennym. Ogrzewanie miejskie. Świetna lokalizacja. Ciekawa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Dmowskiego

Górczynek,Poznań

35,42 zł/m²48 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam do wynajęcia lokal biurowy, położony w Poznaniu, na Górczynie, przy ul. Dmowskiego. Nowy budynek wielolokalowy, niedawno oddany do użytku. Wysokiej klasy wykończenie, dobre materiały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

33,26 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy przy ul. 28 czerwca nr 117. Wejście z ulicy, witryna. Widok na Rynek Wildecki. Lokal składa się z poziomu parteru, poziomu +1, oraz sutereny (kilka schodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

26,67 zł/m²300 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal przy ul. Św. Marcin w samym sercu Poznania. Lokal ma powierzchnię ok. 300 m2 (każde piętro po 150 m2). Lokale są połączone trzema niezależnymi wejściami. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Jeżyce,Poznań

47,85 zł/m²209 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja * lokalizacja * lokalizacja Oferta idealna dla: gastronomia, sklep, usługi, branże, które wymagają czytelnego adresu przy ulicy o wysokim natężeniu ruchu pieszego, chcą być widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

23 zł/m²33 m² 753 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu (centrum) W budynku liczne siedziby firm i urzędów, ochrona, monitoring, recepcja. Do dyspozycji zaplecze socjalne. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bułgarska

Stare Miasto,Poznań

29 zł/m²47 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajęcia lokalu biurowego położonego w bardzo dobrej lokalizacji- nieopodal skrzyżowania ulicy Grunwaldzkiej i Bułgarskiej w Poznaniu. -Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

33,26 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

23,33 zł/m²180 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Poleca: lokal - 5 pokoi, czytelny adres, zadbana kamienica na jeżycach, ul. Kochanowskiego/dąbrowskiego idealne na: kancelaria prawna, biuro projektowe, cooworking, gabinety, inna działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Jeżyce,Poznań

70,41 zł/m²68 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal pod działalność usługową lub handlową - ul. Dąbrowskiego 23 Oferta idealna dla: sklep, usługi, branże, które wymagają czytelnego adresu przy ulicy o wysokim natężeniu ruchu pieszego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wiadukt Antoninek

Antoninek,Poznań

25 zł/m²113 m² 2 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 113 m2 w budynku usługowo-biurowym w Antoninku, lokal składa się z 3 pokoi oraz sekretariatu. Jeden pokój z ogrodem zimowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

35 zł/m²10 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia gotowy lokal niemieszkalny/usługowy z przeznaczeniem kosmetycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

25 zł/m²16 m² 395 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal pod biuro/pracownię. Lokal znajduje się w budynku biurowym przy ul. Święty wojciech/podgórze. Budynek postindustrialny. Niskie koszty eksploatacyjne, możliwe umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Garbary

Garbary,Poznań

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowe biuro 40 m2 w centrum Małe Garbary, poznań. Biuro jest nowe,klimatyzowane położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku z piękną panoramą Poznania, ( duże przeszklenia). Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

150 zł/m²10 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

15 €/m²31 m² 471 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowadzisz biznes na najwyższym poziomie i zależy Ci na prestiżowej lokalizacji dla Twojej firmy? Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w budynku Libelta 27 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Żeromskiego

Jeżyce,Poznań

31,51 zł/m²24 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:tak

Rezerwacja do 24 września br. Do wynajęcia tani lokal biurowy lub magazynowy składający się w biurowcu na 1 piętrze - Poznań, jeżyce przy ul. Żeromskiego 9. Spacer po lokalu /panorama-z12yr5vm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

17,50 €/m²159 m² 2 783 €

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

17,50 €/m²65 m² 1 134 €

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

17,50 €/m²183 m² 3 203 €

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

16,65 €/m²114 m² 1 898 €

 

 

 

Winiary,Poznań

47,17 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Super nowoczesne,prestiżowe biuro-2 pok/53m2(z opcją+98m2 z ekspozycją/sklepem/showroomem/gabinetem/kancelarią lub z opcją +110m2)- blisko Centrum Handlowego Plaza /winiary Poznań na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Winiary

Winiary,Poznań

45,92 zł/m²98 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prestiżowe biuro-ok.98m2 z witrynami - ekspozycją / sklepem / showroomem / gabinetem /kancelarią(+54m2) - blisko Centrum Handlowego Plaza/Makro/Winiary Poznań świetnie skomunikowane z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Winiary

Winiary,Poznań

48,18 zł/m²110 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prestiżowe,nowoczesne biuro-ok.110 m2-blisko Centrum Handlowego Plaza/Makro/Winiary-Poznań-na wynajem. W nowoczesnej stylizacji kameralne biuro z małą kawalerką jako idealne miejsce na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

38,57 zł/m²112 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo nowoczesny lokal ok.112m2 (+ok.140m2 lub +276m2)pod handel, usługi,magazyn itp. z zapleczem socjalnym w bardzo dobrej lokalizacji poznań/grunwald do wynajęcia od zaraz. Nowoczesne design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

22,31 zł/m²65 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Poznań grunwald - okolice ul. Rycerskiej, 100 m od przystanku tramwajowego przy ul. Grunwaldzkiej. Samodzielny, klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 65 m2, usytuowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Warszawska

Śródka,Poznań

30 zł/m²84 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez pośredników i bez prowizji! Przedmiotem oferty jest lokal biurowy usytuowany przy ul. Warszawskiej na III piętrze biurowca - 500m od Ronda Śródka - o łącznej powierzchni 84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

65,42 zł/m²107 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowy lokal z widokiem na Ratusz i Stary Rynek. Lokal składa się obecnie z dwóch dużych pomieszczeń (jedno z widokiem na Stary Rynek, drugie na ul. Klasztorną),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

65,42 zł/m²107 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

65,42 zł/m²107 m² 7 000 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

65,42 zł/m²107 m² 7 000 zł

 

 

 

Smochowice,Poznań

23,10 zł/m²158 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań Smochowice - do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 158 m2. Usytuowany w samodzielnym budynku w zabudowie bliźniaczej. Na powierzchnię składają się cztery niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

37 zł/m²82 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy ul.Działyńskich. Lokal biurowy. Koniec remontu planowany na wrzesień 2020 r. Brakuje jeszcze tylko wstawienia szklanych ścian, które są już zamówione. Lokal będzie oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

65,42 zł/m²107 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2