dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

699 000 zł69 m² 10 118,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne w tej inwestycji. Wykończone z dbałością o każdy detal, zaprojektowane przez polską projektantkę wnętrz, dwustronne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

491 000 zł50 m² 9 825,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

465 008 zł39 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38,51 m2 z balkonem na 2 piętrze, na Winogradach. Ekspozycja zachodnia. Duża łazienka. Oferta dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

475 000 zł50 m² 9 576,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanej nieruchomości, usytuowanej w odnowionym budynku z cegły na jednej z najstarszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

608 660 zł44 m² 13 890 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 43,82 m2 na parterze z dużym ogrodem 65 m2 na Grunwaldzie. Mieszkanie bardzo komfortowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chartowo

Chartowo,Poznań

519 000 zł44 m² 11 662,90 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w słynnym budynku Chartowo Tower na Poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taczaka

Stare Miasto,Poznań

786 234 zł44 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiżowe 2 pokojowe mieszkanie w centrum Poznania. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia. Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Myśl przewodnia, która przyświeca nam podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratumiły

Naramowice,Poznań

489 000 zł45 m² 10 818,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na trzecim piętrze w niskim budynku, przy ulicy Bratumiły na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

443 510 zł38 m² 11 643,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w obniżonej cenie. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji. Oferta lokali z całej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

588 000 zł39 m² 15 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Wyjątkowy apartament położony w samym centrum miasta! Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

315 000 zł33 m² 9 633,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32,7m , położone na 1. piętrze frontowej części klimatycznej kamienicy na poznańskim Łazarzu. Idealna baza do stworzenia wyjątkowego wnętrza Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Winiary,Poznań

463 232 zł30 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

To mieszkanie zostało zarezerwowane, ale posiadamy jeszcze dwa mieszkania o takim metrażu w Rezydencji Rejtana. Szukasz pierwszego mieszkania, które spełni Twoje oczekiwania od zaraz?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

440 000 zł51 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dobra lokalizacja, 2 pokoje, os. Tysiąclecia, rataje, poznań. Wgn Poznań Krauthofera zachęca do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Ratajach. To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

562 000 zł46 m² 12 217,40 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i zapytaj o dodatkowy rabat - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

789 900 zł42 m² 18 965,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z pięknymi widokami na Poznań Poszukujesz idealnego miejsca do zamieszkania w Poznaniu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy do wynajęcia świetnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

459 972 zł35 m² 13 045,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zgrabna kawalerka z balkonem, garderobą i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzechowa

Dębiec,Poznań

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne mieszkanie na Zielonym Dębcu, ul. Orzechowa. Mieszkanie położne jest na 2. piętrze w odnowionym bloku z lat 60-tych, bez windy. Lokal składa się z 2 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serbska

Wilczak,Poznań

2 500 zł48 m² 52,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania dla siebie? Zapraszam na Wilczak, nad Wartę. Osiedle strzeżone, w dobrym punkcie komunikacyjnym. W sąsiedztwie Plaża Miejska Szeląg, w pobliżu Park Cytadela. Cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperska

Wilda,Poznań

575 000 zł51 m² 11 186,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wymarzone miejsce na Wildzie! Nowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie czeka! Prezentujemy przestronne mieszkanie w sercu poznańskiej Wildy, przy ul. Saperskiej 46e. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Łazarz,Poznań

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Poznań, ul. Ułańska Na sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,72 m , położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

577 443 zł42 m² 13 801,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,84 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

458 868 zł37 m² 12 243 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Jest to jedyna w swoim rodzaju inwestycja mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

440 448 zł36 m² 12 077 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

owoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe gotowe do wykończenia. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

419 228 zł38 m² 11 006,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

588 400 zł39 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylne Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: mam przyjemność przedstawić Państwu w opcji najmu bardzo ładne mieszkanie, położone w kilkuletnim apartamentowcu nad Wartą. Budynek kilkuletni, z windą, ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

510 201 zł41 m² 12 443,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

519 920 zł40 m² 12 998 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla Ciebie. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

379 000 zł25 m² 15 276,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Kompaktowe M2 z balkonem w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

561 000 zł46 m² 12 289,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wygodnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 45,65 m2 na 8 piętrze na Ratajach. Inwestycja gotowa do odbioru, mieszkanie można obejrzeć. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na na III piętrze w 5-piętrowym bloku z windą z 2011 roku na os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

645 000 zł42 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy Poznańskiego Junikowa. To kameralne osiedle, tuż obok potoku Junikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- dostępne od sierpnia - Poszukujesz mieszkania w samym centrum miasta? Chcesz zamieszkać przy głównym punkcie komunikacyjnym? Cenisz spokój i wygodę? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

348 000 zł39 m² 8 854,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji na Łazarzu ul. Hetmańska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m , położone na 2. piętrze frontowej części klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Jeżyce,Poznań

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w wysokim bloku z windą przy ul. Piątkowskiej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 49m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

427 000 zł38 m² 11 356,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,6 m2 składają się: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

443 000 zł38 m² 11 506,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane - W sam raz dla singla lub pary! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 34 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1970r., na 3 piętrze. Mieszkanie.