dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 304 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

735 000 zł63,50 m² 11 574,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pok., Tereny zielone, jezioro Strzeszyn, ul. Tadeusza Mikke 16 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 800 zł47,52 m² 12 622,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 500 zł51,55 m² 12 599,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 900 zł27,18 m² 13 977,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Lotnictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

499 999 zł31,31 m² 15 969,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

bez podatku pcc od zakupu, bez pośredników! Sprzedam apartament w całkiem nowej kamienicy budowanej od zera premium od strony patio z widokiem na ratusz! w ścisłym centrum kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 000 zł36,55 m² 14 008,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Lechicka 65 w Poznaniu cesja umowy deweloperskiej. Lokal o powierzchni 36,55 m został zaprojektowany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

639 842 zł52 m² 12 304,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3pokojowego, mieszkania z aneksem, w cichej części Łazarza, między Głogowską a Kolejową (z możliwością dokupienia garażu).

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

1 150 000 zł101,60 m² 11 318,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Drzwi otwarte - 30.05. Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 101,60 m2 usytuowane na III, ostatnim piętrze kameralnego budynku przy ulicy Krzywej, na poznańskim Górczynie. Budynek Zadbany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 554 zł28,36 m² 10 809,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:listopad 2027

Oferta dotyczy jednopoziomowego 1-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 526 zł38,33 m² 10 110,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2027

Oferta dotyczy jednopoziomowego 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogrodu. Do mieszkania przynależy również miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 750 zł40,18 m² 10 123,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2027

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

545 000 zł51,80 m² 10 521,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Drzwi otwarte - 30.05.2026 r. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 51,80 m2, położone na IV p. budynku, przy skrzyżowaniu ulic jarochowskiego/wyspiańskiego, tuz przy Parku Jana Kasprowicza. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł41,38 m² 17 883,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oryginalne mieszkania 2- pokojowego, w sercu Poznania, położone 3 minuty od Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w pięknej odrestaurowanej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe| Grunwald | Hetmańska | balkon i piwnica Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Zdjęcia stanowią wizualizację możliwego wykończenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35,17 m² 13 903,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

M i E S Z K A N I E Są mieszkania, które kupujesz razem z ekipą remontową, listą poprawek i cichą nadzieją, że jakoś to pójdzie. I są takie, do których po.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł84,20 m² 9 489,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,2m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku z 1993 roku. Lokal znajduję się na Os. Przemysława, w pobliżu użytku.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł64,90 m² 10 939,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe, 65 m po generalnym remoncie i wykończone ze smakiem, według nowoczesnego projektu. Lokalizacja: poznań, os. Wichrowe Wzgórze Cena: 710 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 639 zł50,81 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu. Do podanej ceny należy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 625 zł46,85 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu. Zakup miejsca postojowego jest obowiązkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł40 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,86 m² 11 774,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006