dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 305 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

705 645 zł52,27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2x 2 pokoje | jeżyce | 5000 zł/mies. | bez prowizji Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań Jeżyce, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 538 zł90,33 m² 7 235 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie 10.B to dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie typu Emer o powierzchni 90,33 m . Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 277 zł90,33 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie 76b to dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie typu Emer o powierzchni 90,33 m . Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 538 zł90,33 m² 7 235 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie 7.B to dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie typu Emer o powierzchni 90,33 m . Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

355 000 zł35,22 m² 10 079,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prowizję biura pokrywa właściciel! Polecam Państwa uwadze ładną, funkcjonalną kawalerkę przy ulicy Ks. Piotra Ściegiennego w Poznaniu (grunwald/raszyn) Blok z cegły wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł47 m² 21 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

47 m | parter | ogród ok.64 m | apartamentowiec 2020 | winda Szukasz mieszkania, które łączy komfort apartamentowca, prywatny ogród i bliskość centrum? Ta oferta na osiedlu Vilda Park to.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł87 m² 7 988,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą sprzedaży mieszkania znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal znajduje się przy Rondzie Śródka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł36,80 m² 13 722,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie, które może zarabiać od pierwszego dnia. Na sprzedaż 2-pokojowy lokal o powierzchni 36,8 m , położony na 3. piętrze w budynku z 2014 roku (osiedle Hewelia). Układ: >.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 624 896 zł80,60 m² 20 160 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 770 zł54,35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 545 zł45,25 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dużego 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, wnęką na sypialnie i łazienki. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł70,69 m² 12 392,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 70,69 m2 znajdujące się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca. Budynek z 2021 roku z windą, posadowiony na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł23 m² 15 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 23 m , po kapitalnym remoncie, zlokalizowana na cenionym osiedlu Piastowskim na poznańskich Ratajach. Lokal posiada status lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł66,91 m² 10 745,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe, dobrze skomunikowanego mieszkania położonego przy ul. Czeremchowej w Poznaniu. Lokal znajduje się w budynku z 2016 roku, powierzchnia 66,91 m . To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł80,50 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfort, bezpieczeństwo i prestiżowa lokalizacja - wyjątkowe mieszkanie w kompleksie ataner 2000 na os. Stefana Batorego. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80,5.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł59,68 m² 12 064,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w Poznaniu, naramowice, ul. Karpia! Bezpośrednio pod blokiem przystanek autobusowy nr 151. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 360 zł45,69 m² 12 483,26 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji! Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 370 zł65,10 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Parkowa 6C mieszkanie nr 12 Mieszkanie trzypokojowe, gotowe do odbioru składa się z: -przedpokoju, -pokoju z aneksem kuchennym, -dwóch sypialni, -łazienki. Lokal na trzecim piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 800 zł46 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Parkowa 6a mieszkanie nr 14 Mieszkanie dwupokojowe, gotowe do odbioru składa się z: -przedpokoju, -pokoju z aneksem kuchennym, -sypialni, -łazienki. Lokal na drugim piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 080 zł47,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Parkowa 6C mieszkanie nr 2 Mieszkanie dwupokojowe, gotowe do odbioru składa się z: -przedpokoju, -pokoju z aneksem kuchennym, -sypialni, -łazienki. Lokal na parterze z dużym tarasem zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 864 zł82,78 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 678 zł63,44 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 521 451 zł102,50 m² 14 843,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 280 zł68,70 m² 11 430,57 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 995 zł41,79 m² 13 639,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 288 zł60,07 m² 12 689,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 739 zł41,27 m² 13 999,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 200 zł44,13 m² 11 221,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 338 zł32,06 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 363 zł40,03 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 700 zł54,56 m² 12 402,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

926 520 zł44,12 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność Lokal mieszkalny, położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. Półwiejskiej 47. Piętro 4/5 - niepowtarzalny widok na Poznańskie Centrum Finansowe oraz Stary Browar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 985 zł37,85 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 100 zł30,19 m² 12 590,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 000 zł27,70 m² 12 924,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,20 m² 11 850,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż mieszkanie w budynku Wielkopolanki. V-piętro w 5-piętrowym budynku, bez windy. Mieszkanie od zachodu Rozkład : salon 16m2 sypialnia 8,4m2 kuchnia 6,6m2 łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 500 zł40,91 m² 12 063,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł41,17 m² 12 824,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 2-pokojowego w samym centrum poznańskich Jeżyc przy ul. Maksymiliana Jackowskiego Odrestaurowana w 2016 roku kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 900 zł41,41 m² 11 733,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 954 zł49,66 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 574 zł58,61 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 820 zł62,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł89 m² 13 426,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowy produkt inwestycyjny | 89 m | 2 balkony | naramowice | 2022 Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość o powierzchni 89 m2, położona w budynku z 2022 roku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł49,89 m² 13 008,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego położonego w Poznaniu przy ul Hawelańskiej. Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji deweloperskiej która jest gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

545 375 zł12 500 m² 43,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1826

Mieszkanie z charakterem I duże okna z widokiem na ulicę Garbary | Odrestaurowana kamienica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,63 m , położone w kameralnej, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 150 zł30,41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Stacja Krzywa 14 to kameralny budynek wielorodzinny realizowany w Poznaniu, w obrębie Górczyna. Inwestycja obejmuje zaledwie 13 mieszkań, co gwarantuje spokojną atmosferę i większą.