dowolna

Mieszkania Poznań Stary Rynek

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

495 000 zł25,40 m² 19 488,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 573 zł63,31 m² 17 352,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachowana frontowa ściana budynku zabytkowej kamienicy, za którą powstają całkiem nowe, wyjątkowe, unikatowe apartamenty z segmentu premium. Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66 m² 11 348,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Top lokalizacja | 66 m2 | 4 pokoje + pom. gospodarcze + piwnica ptak nieruchomości - 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą musisz spojrzeć! top lokalizacja | Centrum | ul. Za.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł72,79 m² 12 776,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania - przy ul. Łąkowej. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 000 zł37,20 m² 14 220,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowa kawalerka położona w Poznaniu - Centrum - ul. Wierzbowa 6. Mieszkanie o powierzchni 37,2 mkw usytuowane na 2 piętrze w nowszym budynku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego położonego w sąsiedztwie Starego rynku przy ul.Wolnica. Lokal po remoncie, składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, poznań, centrum Oferujemy do wynajmu kawalerkę w samym sercu Poznania, przy ul. Półwiejskiej na Starym Mieście. Fenomenalna lokalizacja tego mieszkania ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 482 790 zł50,23 m² 29 520 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartamenty w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu Poznania przy Starym Rynku, około 240 m od Starego Browaru. Nowoczesna i elegancka bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

462 740 zł27,22 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie znajduje się w kamienicy po kompleksowej rewitalizacji, w której połączono historyczny charakter budynku z nowoczesnym standardem wykończenia. Dzięki centralnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 740 zł27,22 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,22 m , położona w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Garbary, w samym centrum Poznania. Mieszkanie znajduje się w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 665 zł37,85 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone w prestiżowej inwestycji przy ulicy Garbary, w samym sercu Poznania. Nieruchomość łączy w sobie ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł123 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

To nietuzinkowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowej kamienicy F. Zimmermana z 1898 roku, która zlokalizowana jest u zbiegu ul. Półwiejskiej i ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

588 499 zł38,76 m² 15 183,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

0% prowizji Zakup od dewelopera Okazja! Mieszkanie 2- pokojowe w centrum miasta z dostępem do największych atrakcji. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie Starego Rynku i Starego.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,61 m² 16 005,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż nowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy. Doskonałe miejsce do życia, w centrum miasta, nieopodal płyty Starego Rynku w Poznaniu. Jeśli szukasz inwestycji pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł76,26 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta, a za oknem rzeka, zieleń I panorama katedry Takie połączenia w Poznaniu zdarzają się naprawdę rzadko. To mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Stary Rynek,Poznań

1 800 zł35,90 m² 50,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z balkonem, miejsce postojowe, poznań centrum wgn Poznań Krauthofera oferuje do wynajmu mieszkanie typu kawalerka, mieszczące się w samym centrum miasta, przy ul. Młyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem, położonego w Poznaniu, przy ul. Wiejskiej. Przedmiotem najmu jest powierzchnia 36 m2, na którą składają się: -pokój -osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł34,66 m² 16 012,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż nowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy. Doskonałe miejsce do życia, w centrum miasta, nieopdal płyty Starego Rynku w Poznaniu. Jeśli szukasz inwestycji pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

545 375 zł12 500 m² 43,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1826

Mieszkanie z charakterem I duże okna z widokiem na ulicę Garbary | Odrestaurowana kamienica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,63 m , położone w kameralnej, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,50 m² 18 536,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie blisko centrum Poznania - ul. Maratońska 3C Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m położone przy ul. Maratońskiej 3C w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 381 561 zł70,13 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,50 m² 19 130,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokoje w sercu | Poznania ul. Wierzbowa | 57,5 m Balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na.