dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 305 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

481 795 zł39,57 m² 12 175,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku pcc i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Bo tutaj liczby działają na Twoją korzyść. Dzięki zwolnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 040 zł59,92 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz dwoma ogródkami z tarasem, zlokalizowane w przy ul. Błażeja 9C w Poznaniu Naramowicach. O inwestycji Poznaj Zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 875 zł58,15 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w przy ul. Błażeja 9b w Poznaniu Naramowicach. O inwestycji Poznaj Zieloną Przystań - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 560 zł48,38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką oraz ogródkiem z tarasem, zlokalizowane w przy ul. Błażeja 9b w Poznaniu Naramowicach. O inwestycji Poznaj Zieloną Przystań -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

465 000 zł35 m² 13 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Funkcjonalna kawalerka po remoncie z balkonem i piwnicą, ul. Przepiórcza, grunwald Komfortowa kawalerka o łącznej powierzchni całkowitej z pomieszczeniem przynależnym 42,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 186 zł38,13 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł34,66 m² 12 665,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł31,90 m² 13 134,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu zadbanego, klimatycznego mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania przy ul. Karola Libelta 14a. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 900 zł46,26 m² 15 345,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 100 zł46,26 m² 15 047,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 300 zł26,88 m² 17 049,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,77 m² 11 145,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe na grunwaldzie/raszynie przy Parku ks. Jasińskiego, ul. Pogodna Na powierzchnię 44,7 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł98,28 m² 11 192,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy w samym sercu Poznania - przy ul. Wierzbięcice, dzielnica Wilda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł76,40 m² 9 489,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,4 m z dodatkową piwnicą ok. 13 m , położone w kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 45, tuż przy Rynku Jeżyckim. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,40 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego położonego w Poznań na os. Stare Żegrze. Świetna lokalizacja pod najem długoterminowy oraz duży potencjał aranżacyjny sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem zimowym - ul. Rycerska, 53 m Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Rycerskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,70 m² 11 498,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka po remoncie | klimatyczna kamienica | Poznań - Zawady, ul. Krótka Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 34,7 m , położona w klimatycznej, kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł45,29 m² 7 926,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienką, balkonem i ogródkiem, mieszczące się w nowo powstającej inwestycji Osiedle Gwiazdowo II. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł49,66 m² 8 236 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł49,66 m² 7 954,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł57,10 m² 8 493,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta dostępna wyłącznie u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Grunwaldzie przy ulicy Grochowskiej 38.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł47 m² 17 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą przy ulicy Kraszewskiego 17. Kamienica ta, będąca.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3 pokojowego mieszkania na Wildzie. Mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Rolnej. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,06 m² 10 147,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji Poznań ul. Raszyńska! Na sprzedaż komfortowe, bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł143,10 m² 9 776,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1897

Jeżyce, 4 pokojowe, 121,4m2, 1 piętro, wykusz. Polecam Państwu na sprzedaż w centrum Poznania, dzielnica Jeżyce przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze, o powierzchni całkowitej 143,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł48 m² 13 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie | Łazarz | 49 m | gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Małeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł79,61 m² 14 056,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, wykończonego mieszkania, gotowego do wprowadzenia. Lokalizacja: adres: poznań, ul. Miśnieńska specyfikacja: powierzchnia: 79,61 mkw. - rowerowania - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł49,07 m² 11 982,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogromny piękny ogórd 150M! gotowe oddane - świetny standard - widok na las - niskie 3 piętrowe budynki Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz 5 3 6 4 1.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł41,50 m² 12 265,06 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Promocja limitowana oraz tanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100,30 m² 9 870,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne Mieszkanie Kancelaria Biuro 97,5m Wysokie Wyjątkowe Łazarz Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z duszą 97,5 m , sufity 3,4 m, sztukateria i niepowtarzalny klimat Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 050 zł43,20 m² 12 501,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą super mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią co jest w osobnym budownictwie rzadkością. Bez prowizji i bez podatku pcc- kupujesz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 788 zł39,50 m² 15 311,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spiesz się! oferta tylko U mnie! Ponadto 0% prowizji, 0% pcc- kupujesz od dewelopera, nie przepłacasz! Szukasz czegoś innego? Zadzwoń:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 285 zł40,18 m² 12 028 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! tel   % pcc Zero prowizji Mieszkanie w kameralnej inwestycji, otoczone dużą dawką zieleni, w cichej i spokojnej lokalizacji. Blok usytuowany w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,56 m² 11 784,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Propozycja dla osób, które cenią funkcjonalność, zieleń za oknem i infrastrukturę, gdzie wszystko od świeżych bułek po przystanek tramwajowy jest w zasięgu kilku minut spaceru. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31,46 m² 14 272,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,46 m , położone w spokojnej i zielonej części Poznania przy ul. Strzeszyńskiej 263. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 31,46.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł55,20 m² 10 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Jeżyce, ul.Dąbrowskiego , na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na zamkniętym parkingu. Mieszkanie dwupokojowe obecnie przerobione na trzypokojowe, dwustronne, jasne,ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Osiedle Zwycięstwa,do sprzedaży wyjątkowo zgrabna i ustawna kawalerka w doskonałej lokalizacji. Opis Mieszkanie o pow. 32 m2 położone jest na 5 piętrze w 13-piętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38,30 m² 12 793,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania po generalnym remoncie, wykończonego z dbałością o detale, przy użyciu wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,20 m² 11 618,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Jasne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48,20 m , położone na 4. piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,60 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone na parterze nowoczesnego, 6-kondygnacyjnego budynku z 2012 roku przy ul. Klaudyny Potockiej 51.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,10 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Poznań, os. Przyjaźni. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na 1. piętrze w 12-piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł43 m² 14 813,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7.