dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 304 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

788 000 zł59,72 m² 13 194,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowego rabatu Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 250 zł56,25 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w przy ul. Błażeja 9b w Poznaniu Naramowicach. O inwestycji Poznaj Zieloną Przystań - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 560 zł48,38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką oraz ogródkiem z tarasem, zlokalizowane w przy ul. Błażeja 9b w Poznaniu Naramowicach. O inwestycji Poznaj Zieloną Przystań -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 160 zł53,68 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w przy ul. Błażeja 9b w Poznaniu Naramowicach. O inwestycji Poznaj Zieloną Przystań - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

696 000 zł53,97 m² 12 896,05 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru 53,97 m na 3 piętrze Możliwość wydzielenia 3 pokoju Skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 000 zł33,40 m² 13 982,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej 0% prowizji - 0% podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Informacje telefoniczne 9:00 20:00 Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 000 zł32,01 m² 12 870,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - zamieszkaj bez czekania mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowego rabatu. Kawalerka 32,01 m na 1 piętrze, balkon 5,56 m . 0% prowizji, 0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł45,24 m² 12 687,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej! 0% prowizji, 0% pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Informacje telefoniczne 9:00 - 20:00. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł86,92 m² 7 811,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

M8/2 Osiedle Poznań Malarska Przestronne i funkcjonalne mieszkanie M8/2 o powierzchni ok. 86,92 m , zlokalizowane na Osiedlu Poznań Malarska, to idealna propozycja dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł86,92 m² 7 696,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

L8/2 Osiedle Poznań Malarska Przestronne i funkcjonalne mieszkanie L8/2 o powierzchni ok. 86,92 m , zlokalizowane na Osiedlu Poznań Malarska, to idealna propozycja dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł128,57 m² 6 136,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

L9/1 Osiedle Poznań Malarska Przestronne i funkcjonalne mieszkanie L9/1 o powierzchni ok. 128,57 m , zlokalizowane na Osiedlu Poznań Malarska, to idealna propozycja dla rodziny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 000 zł31,27 m² 12 887,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup kawalerka gotowa do odbioru Informacje telefoniczne 9:00-20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc - Zakup bezpośrednio od dewelopera! Jeśli szukasz mieszkania, które stoi gotowe tu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,82 m² 15 681,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie | 2 pokoje | balkon | Malta & Posnania | idealne do zamieszkania lub inwestycji Biura Nieruchomości - Dziękujemy - proszę nie dzwonić! 499 000 zł | 4 piętro cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł63 m² 23 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj w najbardziej prestiżowym miejscu na mapie Poznania Grunwald , na sprzedaż designerski apartament położony w niezwykłym kompleksie City Park. Elegancja i bezpieczeństwo,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,70 m² 10 355,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Grunwald,ul.Międzyborska , przytulne, trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku wśród zieleni, nowa, b.dobra cen a. Na sprzedaż sympatyczne, świetnie utrzymane mieszkanie, bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kamienica garbary 68 to prestiżowa inwestycja położona u zbiegu ulic Garbary i Wielkiej w samym centrum Poznania, tuż przy Starym Rynku w sąsiedztwie terenów zielonych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 067 zł53,83 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 302 zł39,88 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 518 zł67,82 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc, balkonu i loggii. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 375 zł45,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 250 zł41,50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 975 zł40,75 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 304 zł59,72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 658 zł39,57 m² 12 298,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł60,20 m² 11 212,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko teraz! oferta, na którą musisz spojrzeć! Winogrady - os. Stefana Batorego blisko rezerwatu Żurawiniec (500m) > 3 Niezależne Pokoje + Pokój dzienny z aneksem kuchennym || Piątkowo || os.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,60 m² 13 814,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, dodatkowych kosztów i stresu? Ta oferta na poznańskim Piątkowie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł46,30 m² 12 848,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mavre Nieruchomości prezentuje atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w budynku na poznańskim Piątkowie. Lokal znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

397 300 zł29 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w stanie deweloperskim Poznań, starołęka Idealne 3 piętro, duża łazienka i ekspozycja południowo-zachodnia - same atuty! Mieszkanie jest jasne dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł41 m² 13 731,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 40,99 m , położonego na osiedlu Bliskie Zawady w Poznaniu, przy ul. Aleksandra Studniarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł77,20 m² 9 313,47 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bez obciążeń = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie o powierzchni i funkcjonalności szeregowca. Topowa lokalizacja! Na sprzedaż duże, jasne mieszkanie trzypokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł71,40 m² 10 210,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży przestronne (71 m2) trzypokojowe mieszkanie na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie składa się z: salonu (19 m2) dwóch sypialni (każda o powierzchni 14 m2).

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43 m² 10 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

0% prowizji od kupujących! Zapraszam do zakupu mieszkania w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł55,15 m² 12 964,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy na sprzedaż klimatyczne, przestronne , a jednocześnie bardzo funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,93 m² 9 886,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie, które daje coś więcej niż metraż daje wygodę codziennego życia. 37,93 m zostało tu dobrze wykorzystane lokal został przekształcony z kawalerki w funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,19 m² 12 502,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Strzeszyńska 67D, poznań Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,38 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 966 000 zł83,99 m² 23 407,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M i E S Z K A N I E Przestronny, 3 pokojowy apartament z loggią w inwestycji Solna 6 wyjątkowym, nagradzanym projekcie na Wzgórzu Św. Wojciecha. Wysokie, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,30 m² 10 313,32 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja mieszkania do 22 maja. 2 niezależne pokoje | 38,30 m | Winogrady - Pod Lipami | Winda | Zieleń i świetna komunikacja Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Takie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,50 m² 10 813,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na poznańskim Zielonym Dębcu, przy ulicy Łozowej. Mieszkanie o powierzchni 29,50m2 zlokalizowane na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł75,28 m² 9 697,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Kamienica z duszą i technologią przyszłości zamieszkaj przy Strzeleckiej 27 Znasz to uczucie, gdy przekraczasz próg budynku i nagle czas zwalnia, a Ty czujesz, że historia ma Ci coś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocyjna cena Z okazji wiosny - obniżona oferta obowiązuje do 30.04.2026 - później wraca do ceny regularnej 838 000 zł za mieszkanie - Brak PCC do czerwca - oszczędność na poziomie 18 000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł84,20 m² 9 489,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,2m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku z 1993 roku. Lokal znajduję się na Os. Przemysława, w pobliżu użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 416 zł36,66 m² 12 068,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku pcc i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Bo tutaj liczby działają na Twoją korzyść. Dzięki zwolnieniu.