dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 305 ogłoszeń

Rynek pierwotny

644 710 zł58,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 363 zł40,03 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji! Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 304 zł59,72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 280 zł68,70 m² 11 430,57 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 455 zł54,92 m² 12 025,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 995 zł41,79 m² 13 639,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 338 zł32,06 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 678 zł63,44 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 360 zł45,69 m² 12 483,26 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 975 zł40,75 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 521 451 zł102,50 m² 14 843,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 700 zł54,56 m² 12 402,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 820 zł62,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 900 zł41,41 m² 11 733,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 288 zł60,07 m² 12 689,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 985 zł37,85 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł59,63 m² 10 062,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na poznańskiej wildzie Mam przyjemność przedstawić Państwu na wynajem przytulne, zadbane, 3-pokojowe mieszkanie na poznańskiej Wildzie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 500 zł40,91 m² 12 063,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 864 zł82,78 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 954 zł49,66 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 100 zł30,19 m² 12 590,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 194 zł41,17 m² 12 489,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 577 zł41,01 m² 12 425,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 200 zł44,13 m² 11 221,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 739 zł41,27 m² 13 999,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 641 zł40,94 m² 12 619,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł49 m² 10 591,84 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , znajdujące się na 1. piętrze w bloku z 1986 roku. Nieruchomość jest w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 574 zł58,61 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 000 zł27,70 m² 12 924,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 250 zł41,50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł57,61 m² 11 959,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe oddane - świetny standard - widok na las - niskie 3 piętrowe budynki Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 000 zł35,11 m² 12 332,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł50,82 m² 16 332,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 50,82 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 400 zł28,30 m² 12 098,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój | 28,30 m | parter | idealne pod inwestycję | super dojazd do centrum Kompaktowe, bardzo ustawne 28,30 m z wyraźnie wydzieloną strefą dzienną i funkcjonalną łazienką 5,02.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł76,26 m² 8 995,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Ładne,duże mieszkanie W kamienicy, polecam do sprzedaży atrakcyjnie położone, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,26m2 znajdujące się na Wildzie, w pobliżu ulicy 28.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 400 zł48,60 m² 11 366,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij