dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 305 ogłoszeń

349 000 zł27,07 m² 12 892,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 27,07 m2 znajdujące się w kamienicy na Jeżycach przy ul. Dąbrowskiego niedaleko Rynku Jeżyckiego. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł47,50 m² 12 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Pośredników zapraszam tylko z konkretnym klientem. Mieszkanie 47,5 mkw, 3 pokojowe na bliskim Grunwaldzie ul. Jutrzenka 2b. 4 piętro w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł63,21 m² 10 267,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,20 m² 11 850,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ul. Górna Wilda cena : 429000,00zł! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie -idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem Świetnie skomunikowane. Funkcjonalny układ. Mieszkanie klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

433 401 zł31,30 m² 13 846,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klasyczna kawalerka o powierzchni 31,3m2 z balkonem, położona na 1 piętrze w budynku z windą. Doskonała propozycja na pierwsze mieszkanie lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38,64 m² 19 384,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu - Wilda ul. Wierzbięcice 31. Mieszkanie o powierzchni 38,64 m2 usytuowane na trzecim piętrze w pełni rewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł43 m² 13 488,37 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł30,64 m² 22 976,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne w prestiżowej Rezydencji Garbary, zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 30,64 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,91 m² 13 208,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie (44 m2) przy ul. Lodowej w Poznaniu z możliwością personalizacji wykończenia pod klucz! Mieszkanie wykończone pod Ciebie: kup teraz - wybierz styl - odbierz klucze co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 900 zł51 m² 12 586,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, położone na I piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania umożliwia wiele aranżacji, funkcjonalny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,78 m² 14 505,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie (34 m2) z tarasem, przy ul. Lodowej w Poznaniu z możliwością personalizacji wykończenia pod klucz! Mieszkanie wykończone pod Ciebie: kup teraz - wybierz styl -.

Szczegóły ogłoszenia

684 500 zł76,39 m² 8 960,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Poznaniu - Jeżyce ul. Żurawia. Mieszkanie o powierzchni 76,39 m2 usytuowane na trzecim piętrze w rewitalizowanej kamienicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 000 zł34 m² 13 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum.A NAWET NAD JEZIORO! + OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49,50 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku przy ul. Jugosłowiańskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 49,50 m2 składają się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ul. Głogowskiej 67 w Poznaniu. Lokal jest położony na pierwszym piętrze, co jest dużym udogodnieniem. Mieszkanie 5 lat temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł15,78 m² 12 674,27 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka (15 m2) przy ul. Lodowej w Poznaniu z możliwością personalizacji wykończenia pod klucz! Mieszkanie wykończone pod Ciebie: kup teraz - wybierz styl - odbierz klucze co więcej >.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł111,39 m² 10 315,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do kupna piękne i klimatyczne mieszkanie w kamienicy na ul. Krasińskiego w Poznaniu. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ok 111 m2, na 3. piętrze kamienicy na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,57 m² 14 393,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie, 31 m2, przy ul. Lodowej w Poznaniu z możliwością personalizacji wykończenia pod klucz! Mieszkanie wykończone pod Ciebie: kup teraz - wybierz styl - odbierz klucze co.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21,46 m² 13 932,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Tylko W immo house Kawalerka z panoramicznym widokiem | jeżyce/ogrody | 8 piętro | 21,64 m | idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł58,50 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim bloku na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 58,5 m2 składają się: - salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł73,40 m² 15 940,05 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny design i wszystko czego szukasz, wysoki standard, grunwald. Układ pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym - 31,05m2 *sypialnia - 8,99m2 *pokój 1 - 9,30m2 *pokój 2 - 10,65m2 *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł51 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Poznań, ul. Newtona 4b - 2 pokoje, 51 m , narożne, dostępne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze przy ul. Newtona 4b.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

735 000 zł58 m² 12 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam na Dzień otwarty mieszkania, który odbędzie się 23.05.2026r. (sobota) w godzinach 10:00 - 13:00. Aby zapewnić komfort i możliwość indywidualnego obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł70 m² 11 214,29 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskaj więcej już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera i pełne wsparcie na każdym etapie zakupu. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80,10 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Kamienica Z duszą W sercu poznania | widok na bibliotekę raczyńskich Unikatowa panorama | 80,10 m + poddasze | Kamienica 1900 r. | wysokość 3,2 m | Historyczne detale |.