dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

549 000 zł42 m² 12 997,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Czy marzysz o doskonale zlokalizowanym i funkcjonalnym mieszkaniu? A może rozważasz atrakcyjną inwestycję pod wynajem? Prezentujemy Ci wyjątkową ofertę! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

460 795 zł46 m² 10 100,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe z garderobą przy sypialni. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia!2 miejsca w Hali Garażowej oraz ogródek w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

310 000 zł32 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Grunwaldzie w Poznaniu, ul. Brzask. Mieszkanie 28,1 m2. Piwnica 3,4 m2 Piętro 2/4. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, korytarza i łazienki. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Starołęka,Poznań

356 908 zł32 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 31,81 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Nowe Miasto,Poznań

569 160 zł56 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe na Poznańskim Nowym Mieście. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Mieszkanie z ogródkiem Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

597 360 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Sołacz,Poznań

400 000 zł36 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

584 400 zł52 m² 11 292,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwa pokoje i dwie łazienki!.oraz nowoczesny design budynku, bliskość natury, pełnej infrastruktury i szybki dojazd do Centrum - oto zalety przestronnego mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu wygodne, w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym kompleksie Atanera przy ul. Marcelińskiej na Grunwaldzie. Lokal o pow. 36 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

609 000 zł50 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeżeli szukasz wyjątkowej lokalizacji w centrum miasta z bogatą infrastrukturą, gdzie tuż obok są rozległe tereny zielone i rekreacyjne to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

469 170 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

399 964 zł35 m² 11 308 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o powierzchni 35,37 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej na Poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Stare Miasto,Poznań

290 000 zł27 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

423 584 zł38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez pcc bez prowizji Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z pięknymi zachodami słońca, położone na 8 - ostatnim piętrze nowo wybudowanego bloku zlokalizowanego zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Żegrze,Poznań

399 964 zł35 m² 11 308 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowa

Grunwald,Poznań

441 172 zł42 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem 20m2. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Jest to kameralne i innowacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starołęcka

Nowe Miasto,Poznań

525 000 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Mieszkania gotowe do wprowadzenia! II pokojowe mieszkanie na poznańskiej Starołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starołęcka

Nowe Miasto,Poznań

544 000 zł49 m² 11 054,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Oddane do użytku! II pokojowe mieszkanie na poznańskiej Starołęce (ostatnie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

565 000 zł47 m² 12 046,90 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży przytulne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

579 000 zł43 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w atanerze na skrzyżowaniu ulic Serbskiej i Naramowickiej. Lokal mieści się na 6 piętrze, w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

359 000 zł33 m² 10 780,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż duża i funkcjonalna kawalerka położona na 4 przedostatnim piętrze w niskim bloku u zbiegu ulic Szpitalnej i Dąbrowskiego z bezpośrednim widokiem na korony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

431 762 zł37 m² 11 796,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja w październiku! 2- pokojowe mieszkanie z rabatem i miejscem w hali garażowej w cenie! Dodatkowo w cenie Smart Home Premium oraz ubezpieczenie od utraty dochodu. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

2 500 zł43 m² 58,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marcelińska

Grunwald Północ,Poznań

2 490 zł51 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecam do wynajęcia piękne mieszkanie w dzielnicy Grunwald wybudowane przez renomowanego dewelopera Ataner w 2011-2012 r, ul. Marcelińska na VI piętrze .Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

418 438 zł38 m² 10 902,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy przestronne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie. Powierzchnia 38m2 została maksymalnie wykorzystana. Rozkład mieszkania, umożliwia wiele aranżacji i daje sporo prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. W razie pytań jestem dla Państwa pod telefonem codziennie od 9:00 do 21:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzywa

Poznań,wielkopolskie

619 000 zł44 m² 13 972,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe, nowe 2 pok. mieszkanie z garderobą. Powierzchnia całkowita: 44,30m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (20m2), sypialni (12,33m2), łazienki (4,21m2), garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Stare Miasto,Poznań

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem bardzo ładne, przytulne, ciche mieszkanie w ścisłym Centrum, przy ul. 3 maja. Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze (jest winda!) o powierzchni 40 m2. Zlokalizowane przy ul. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 46 m2 w centrum Poznania Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w samym centrum Poznania, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańcza

Wilda,Poznań

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, nazywam się i zapraszam Państwa do zadbanego mieszkania na Poznańskiej Wildzie na ulicy Powstańczej. Mieszkanie jest gotowe na nowych najemców, dostępne od zaraz. Rozkład I opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żydowska

Stare Miasto,Poznań

1 599 zł52 m² 30,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w samym sercu Poznania, przy ul. Żydowskiej, niespełna 50 metrów od płyty Poznańskiego rynku. Mieszkanie o powierzchni 52m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na wynajem nowy, piękny apartament o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

545 000 zł57 m² 9 511 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecamy na sprzedaż bardzo wygodne, spore mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Rubież na Naramowicach. Lokal ma ponad 57 m2 i składa się z: - salonu (ok 22m2) z wyjściem na spory taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

379 000 zł37 m² 10 355,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grunwald - 2 pokoje - balkon - piwnica - dogodna lokalizacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

2 350 zł43 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania usytuowanego w ścisłym centrum Poznania przy ul.Libelta. Przy budynku znajduje się Biedronka , 100 metrów do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkusowa

Winiary,Poznań

1 500 zł37 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Adres: poznań, winiary. Rozkład: 36,6 m2 podzielone na 2 funkcjonalne pokoje dużym balkonem Dlaczego warto? Bliskość centrum: zaledwie 15 minut jazdy samochodem i jesteś w sercu Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

379 000 zł33 m² 11 429,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kompaktowego 2 pokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze w świeżo zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Starołęckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Dębiec,Poznań

2 350 zł42 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie, dębiec przy ul. Czeremchowej. Zaledwie kilka kroków do przystanku tramwajowego - pętla Dębiec pkm, autobusowy- dębiec , gdzie z łatwością można dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

459 000 zł48 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dzień dobry, mam na imię Zuzanna i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżycki

Jeżyce,Poznań

497 000 zł51 m² 9 743,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, 2 pokoje, 51 m2, rynek Jeżycki Oferujemy Państwu na sprzedaż świeżo wyremontowane, niezwykle klimatyczne mieszkanie w samym sercu dzielnicy Jeżyce, bezpośrednio przy Rynku.