dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Nazywam się i jestem tutaj, aby pomóc Ci w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Dziś chciałbym przedstawić Ci ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malta

Malta,Poznań

506 000 zł45 m² 11 160,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wygodny i komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 45,34 m2 z balkonem na 4 piętrze. Osiedle w doskonałej lokalizacji, plac zabaw, blisko jezioro Malta, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

345 000 zł47 m² 7 372 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest położone na osiedlu Wichrowe Wzgórze, w wysokim budynku na 9 piętrze. Blok ocieplony, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

450 000 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pok.43 m2 z balkonem, Naramowice, Poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnego bloku i posiada rolety antywłamaniowe. W skład mieszkania wchodzą: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Rataje,Poznań

460 000 zł49 m² 9 388 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

To mieszkanie to świetna inwestycja! Uwij swoje gniazdko w mieszkaniu o dużym potencjale ciesząc się świetną lokalizacją lub kup, wynajmuj i zarabiaj! Tu znajdziesz wszystko, co jest Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Wilda,Poznań

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Pan A.G. Jeżeli szukasz mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 40 m z aneksem kuchennym na wynajem w Poznaniu. To oferta dla Ciebie! Zamieszkaj wokół ekskluzywnej architektury na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

386 934 zł40 m² 9 743,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwa pokoje - 39,71 m2, na nowoczesnym osiedlu pełnym zieleni. W sąsiedztwie rezerwat przyrody. W pobliżu szereg sklepów spożywczych (Lidl, żabka), apteki, restauracje, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

350 000 zł29 m² 12 144,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe przy Starym Mieście w Poznaniu ul. Garbary, w budynku "good Mood Kamienica". Mieszkanie o powierzchni 28,82 m2. 2-pokojowe mieszkanie mieści się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Św. Łazarz,Poznań

450 000 zł50 m² 9 072,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Atrakcyjne 2 pokoje - gotowe do wejścia! mieszkanie po kapitalnym remoncie W pełni wyposażone! kamienica po rewitalizacji! Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 usytuowane jest na piętrze IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Smochowice,Poznań

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 48 m2 położone na poznańskich Smochowicach. 200 m od ul. Dąbrowskiego Pokoje umeblowane. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

399 999 zł28 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Jeżycach - ul. Kochanowskiego. Opis lokalu: w Księdze wieczystej powierzchnia całkowita to 35m2 Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Św. Łazarz,Poznań

499 900 zł51 m² 9 790,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w rewelacyjnej lokalizacji. Doskonałe miejsce do zamieszkania lub idealna inwestycja pod wynajem. Pełna infrastruktura, niezwykle modna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania ustawnego i gotowego do wejścia? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się na Os. Bohaterów II Wojny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania nowocześnie urządzonego i w pełni wyposażonego? Osobny układ pomieszczeń jest dla Ciebie bardzo ważny? bingo! Na sprzedaż od zaraz, przepiękne, słoneczne, mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

1 950 zł55 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Wielkopolanki na os. Na Murawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawady

Zawady,Poznań

450 000 zł43 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 2 pok. 42,79 m2 z dużym balkonem, zawady, nowe Miasto, poznań. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego bloku z windą z 2021 roku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

379 000 zł50 m² 7 656,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwustronne mieszkanie z widokiem na drzewa czeka właśnie na Ciebie! Doskonały wybór dla rodziny, młodej pary, a także osób ceniących zalety poznańskiego Piątkowa. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

542 000 zł42 m² 12 904,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam gotowe, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie, wykończone ze stanu deweloperskiego. Mieszkanie z Księgą Wieczystą, zakup możliwy od zaraz. Sprzedaż bezpośrednia, bez pcc (oszczędność ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

375 000 zł47 m² 8 013 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł44 m² 8 763,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentowane mieszkanie na sprzedaż, to bardzo przyjemna propozycja dla inwestorów szukających nieruchomości inwestycyjnych pod wynajem krótko bądź długo terminowy oraz osób ceniących życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Junikowo,Poznań

260 000 zł34 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Ogłoszenie w celu przyciągnięcia uwagi dla inwestorów szukających osiągnięcia stałego dochodu pasywnego Jesteśmy firmą z Górnego Śląska, która przygotowała na zamówienie ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

355 000 zł38 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podolany

Podolany,Poznań

432 000 zł45 m² 9 498,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m2 na 3 piętrze z balkonem na zamkniętym osiedlu na Podolanach. Bezpieczeństwo i prywatność Bogata infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

389 236 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe+ skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

2 700 zł47 m² 56,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w centrum miasta - Jeżyce, ul. Jeżycka! Powierzchnia użytkowa mieszkania 47,47 mkw, 2 pokoje. Dwa pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Rataje,Poznań

365 000 zł44 m² 8 352 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwa uwadze bardzo jasne, 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku na os. Piastowskim na Ratajach- osiedlu, w którym mają znaczenie tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

265 000 zł38 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na osiedlu Kosmonautów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Łazarz,Poznań

369 236 zł38 m² 9 660,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy łazarz/górczyn. Mieszkanie w cichej i bezpiecznej okolicy. Lokalizacja: blisko Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Medycznego, 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 34m2, znajdujące się w nowym budownictwie, na Poznańskim osiedlu, przy ulicy Wagrowskiej. Mieszkanie zostało oddane do użytku w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

535 000 zł57 m² 9 435,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością oferuję mieszkanie 2 pokojowe do wprowadzenia. W skład mieszkania wchodzą: korytarz 6 m2 - z pojemną szafą na ubrania Łazienka 6,8 m2 - z wanną Sypialnia 12,8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

553 650 zł63 m² 8 802,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokale w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Głogowskiej 82 w Poznaniu. Mieszkania od ok. 30 do 60m2, w cenie dodatkowe komórki lokatorskie do każdego mieszkania. Rzuty lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

339 000 zł38 m² 8 851 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie świetne pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach, os. Pod Lipami. Budynek, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

2 500 zł48 m² 52,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia, 2 pokojowy apartament o pow. 47,7 m2 z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Nowe Miasto,Poznań

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na osiedlu Warszawskim Znajduje się ono na 2 piętrze w wysokim bloku z windą. Na powierzchnię 38 m2 mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Poznań,wielkopolskie

1 900 zł57 m² 33,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57,3 w Poznaniu, ul. św. Rocha 19. Teren osiedla zamknięty, miejsca postojowe ogólnodostępne. Na powierzchnię mieszkania składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Jeżyce,Poznań

635 000 zł55 m² 11 545,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w samym sercu Jeżyc z pięknym widokiem i niepowtarzalnym wnętrzem. # lokalizacja # Poznań / Jeżyce / pl. Asnyka Bałtyk.0,6 km Stary Rynek.2,3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

314 000 zł36 m² 8 795,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

!rezerwacja! Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Szamotulskiej. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Podolany

Podolany,Poznań

407 000 zł39 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,22 m2 na parterze z ogrodem na zamkniętym osiedlu na Podolanach. Bezpieczeństwo i prywatność Bogata infrastruktura: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłuszyńska

Poznań,wielkopolskie

448 000 zł47 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 47,2m2. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi (17 i 12,5m2), oddzielnej kuchni (4,5m2), łazienki i garderoby. Z salonu jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Dębińska

Wilda,Poznań

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie na wynajem komfortowe niemal nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem w nowoczesnej inwestycji Wilda Park przy ul. Droga Dębińska 13, naprzeciwo awf. Wilda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

365 000 zł38 m² 9 580,05 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pok.38m2 z balkonem oraz piwnicą, Winogrady, Poznań. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze wysokiego bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - słoneczny pokój dzienny.