dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Ogrody,Poznań

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rozkładowe 2 pokoje z balkonem | Ogrody | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Starołęka,Poznań

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, ul. św. Antoniego 24, poznań (starołęka) Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,01 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł46 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum, ale jednocześnie z bliskością terenów zielonych? Marzy Ci się ciche mieszkanie z pięknym tarasem na którym możesz wypić poranną kawę? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wildecki

Wilda,Poznań

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta najmu - nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z halą garażową | Poznań, ul. Rynek Wildecki Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,29 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

579 090 zł46 m² 12 564,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,09 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

486 000 zł43 m² 11 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Poznańskie Winogrady to miejsce dla osób które doceniają aspekty mieszkania w pobliżu licznych terenów zielonych tj. parki, zielone pomniki przyrody, obiekty rekreacyjne a także cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

590 730 zł46 m² 12 957,50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

409 000 zł26 m² 15 652,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

409 000 zł26 m² 15 652,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w klimatycznej kamienicy przy mało ruchliwej ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu. To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

499 000 zł47 m² 10 639,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży niepowtarzalnej nieruchomości inwestycyjnej położonej w jednej z najbardziej klimatycznych i popularnych dzielnic Poznania - na Łazarzu, przy ul. Kanałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Poznań,wielkopolskie

707 940 zł51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Starołęka-Minikowo-Marlewo,Poznań

549 000 zł40 m² 13 811,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, takiego, które możesz zaprojektować i dostosować do swoich potrzeb to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

571 200 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowina

Jeżyce,Poznań

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60m ul Nowina, ogrody, poznań Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60m , położone na spokojnej ulicy Nowina na Ogrodach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

468 000 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w sercu natury - nowoczesna inwestycja Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych części miasta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

552 500 zł46 m² 11 995,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z własną księgą wieczystą, gotowe do odbioru. Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, podwójnym miejscem postojowym i komórką lokatorską | Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Łęgi Dębińskie,Poznań

939 000 zł74 m² 12 689,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Wildzie jasne, przestronne i pełne charakteru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

467 000 zł44 m² 10 733,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz podatku pcc! Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie położone na poznańskim Łazarzu w kamienicy z windą. Świetna lokalizacja, tuż obok rynku Łazarskiego, w otoczeniu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rusa,Poznań

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 16 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Rusa na poznańskich Ratajach Na powierzchnię 50m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

460 000 zł59 m² 7 742,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Poznań, ul. Antoniego Małeckiego 24 - Łazarz, 2 pokoje, kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

424 000 zł38 m² 11 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przytulne 2 pokoje z balkonem na os. Kosmonautów opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Marcelin,Poznań

699 000 zł52 m² 13 457,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jasne 2 pokoje Z dużym balkonem marcelin | nowoczesne osiedle | hala garażowa Spokojna okolica | Bliskość terenów zielonych | Winda | Komfortowe miejsce do życia rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

534 400 zł46 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 15 Pułku Ułanów Poznańskich

Jeżyce,Poznań

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w bloku, na drugim piętrze, na ulicy Zwierzynieckiej 15 (między Kaponiera a starym zoo). Mieszkanie ma 55 m2 powierzchni i składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

479 000 zł47 m² 10 235 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na poznańskich Winogradach na os. Wichrowe Wzgórza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

576 500 zł59 m² 9 787,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! super Rabat! Stara cena: 672 696,90zł Nowa cena: 576499,67zł Nowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - idealne dla osób ceniących komfort i przestrzeń Szukasz miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Starołęka,Poznań

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- r E Z E R W A C J A - Zapraszam do zapoznania się, z ofertą praktycznie nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2 Mieszkanie, znajduję się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapla

Winogrady,Poznań

657 000 zł67 m² 9 850,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Marzysz o terenach nadwarciańskich? Uwielbiasz piękne widoki i spokój? bingo! lokalizacja: zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rataje,Poznań

380 000 zł64 m² 5 919 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mgielna

Grunwald,Poznań

539 000 zł50 m² 10 845,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,70 m , położone na trzecim, ostatnim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku z końcówki lat 80. przy ul. Mgielnej na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

2 150 zł43 m² 49,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,13 m , położone na 5. piętrze budynku z windą. Świetna lokalizacja zaledwie kilka minut do centrum! atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Stary Rynek,Poznań

1 100 000 zł58 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokoje w sercu | Poznania - ul. Wierzbowa | 57,5 m Balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

436 519 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem 38 m - wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

462 400 zł43 m² 10 644,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026