dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

899 000 zł53 m² 17 117,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania z balkonem wykończonego w standardzie Premium. Mieszkanie o powierzchni 52,52m2, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Łazarz,Poznań

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, nazywam się i z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Górki w Poznaniu. Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie przy ul. Górki 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

440 000 zł37 m² 11 847 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

457 985 zł38 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne mieszkanie 2-pokojowe na poznańskich Ratajach: - wygodne 2 pokoje z balkonem, - drugie piętro, budynek z windą, - idealne dla pary/ singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

512 200 zł40 m² 12 805 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Nowe Miasto,Poznań

375 000 zł35 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w wysokim bloku z windą z 1999 roku, przy ul. Unii Lubelskiej na poznańskiej Starołęce. Na powierzchnię 35m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 850 zł38 m² 49,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca ofertę: , tel., Polecam na wynajem bardzo ładne, wyremontowane, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 4 (ostatnim) piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

726 890 zł50 m² 14 451,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Nowe Miasto,Poznań

415 000 zł37 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37 m2 składają się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potockiej

Św. Łazarz,Poznań

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Klaudyny Potockiej, poznań Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Księżycowa

Pogodno,Poznań

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z miejscem postojowym W hali garażowej i pomieszczeniem gospodarczym (całość na terenie monitorowanego kompleksu W bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz Z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Poznań

4 800 zł84 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament zlokalizowany w zrewitalizowanej kamienicy w pobliżu Starego Rynku. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej, w otoczeniu sklepy, restauracje, katedra oraz rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

: krótko: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 z przestronnym tarasem niemal 15m2. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe (dodatkowo płatne). Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt: , tel. Polecam na wynajem bardzo ładne, świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 3 (ostatnim) piętrze niskiego bloku w bardzo kameralnej części osiedla Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

455 000 zł32 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim IV-piętrowym bloku z cegły z lat 60-tych przy ul. Mylnej na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 32,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania i marzysz o ogrodzie? Myślisz o wypoczynku na świeżym powietrzu i jednocześnie cenisz komfort i spokój? bingo! lokalizacja: z przyjemnością pragnę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

435 000 zł46 m² 9 485,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Poznań Wilda, ul. Wierzbięcice 38 46 m | 2 pokoje | 3. piętro | winda | balkon | 435 000 zł Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

440 000 zł37 m² 11 850,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

685 000 zł49 m² 13 919,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrym układem na popularnym osiedlu Bajkowym w Poznaniu. Idealna propozycja na start - dla młodych par, singli lub rodzin z dzieckiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielerzewskiej

Starołęka,Poznań

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się, z ofertą praktycznie nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2 Mieszkanie, znajduję się na 6 piętrze w 8-mio piętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Chcesz zamieszkać w spokojnej zielonej dzielnicy? A może marzysz o porannej kawie na tarasie? to tutaj! lokalizacja: z przyjemnością polecam na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 990 zł38 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, położone na 6 piętrze w bloku na os. Piastowskim (rataje) w Poznaniu. Lokal o łącznej powierzchni 37,91 m2 składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

2 900 zł63 m² 46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Panoramiczny apartament z widokiem na Poznań - wynajem, ul. Górczyńska +najemca nie płaci prowizji biura+ Szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

385 000 zł37 m² 10 335,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kontakt: dzisiaj mam przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę mieszkania do sprzedaży. Jest to wyjątkowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwa

Chartowo,Poznań

629 000 zł50 m² 12 630,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m , położonego w zielonej i spokojnej części Poznania, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

2 150 zł28 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie dla jednej osoby lub pary, która chce zamieszkać w domu o wartości historycznej, który po renowacji otrzyma nowe życie. Mieszkanie dla osób, którym zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 999 zł41 m² 48,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta cenowa tylko do końca miesiąca! Polecam na wynajem klimatyczne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie 2 pokojowe położone w centralnej części poznańskiego Grunwaldu > na narożniku ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Ogrody,Poznań

410 000 zł47 m² 8 779,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 46,7 m , położonego w doskonałej lokalizacji w Poznaniu, przy ul. Szamotulskiej. To propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

465 000 zł46 m² 10 108,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja 2 pokoje z balkonem - 46 m - Os. Bolesława Chrobrego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 7. piętrze w zadbanym, wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji dla Najemcy! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego znajdującego się na pierwszym piętrze rewitalizowanej kamienicy przy ulicy Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, z przyjemnością informuje o naszej nowej ofercie mieszkania do wynajęcia położonego w budynku przy ul. Wojskowej w Poznaniu. Położenie na granicy Łazarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

3 300 zł67 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem komfortowy apartament 2 pokojowy z dwoma balkonami i miejscem postojowym w hali garażowej, usytuowany na 5 piętrze chronionego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

429 000 zł38 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 2 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne mieszkanie z balkonem na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

500 000 zł48 m² 10 352 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2005 roku. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

571 500 zł37 m² 15 631,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z potencjałem. Szerokie możliwości jego wykorzystania gwarantują inwestycyjny sukces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

514 000 zł50 m² 10 300,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż obszerne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni użytkowej 49,9 m2, zlokalizowane w niskim bloku na os. Bolesława Chrobrego, na poznańskim Piątkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

545 000 zł68 m² 7 976 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie wybieraj przypadkowych mieszkań. Wybierz takie, które daje realne możliwości. Lokal przy ul. Dąbrowskiego 65 to nie jest kolejna pozycja na liście. To przestrzeń, którą możesz dopasować do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

479 000 zł35 m² 13 772,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,78 m , zlokalizowanego na 1. piętrze czteropiętrowego budynku, w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

397 000 zł38 m² 10 420 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania pod siebie, a może pod wynajem? Chcesz stworzyć coś kompletnie nowego w 100% zrobionego pod siebie? bingo! to tutaj! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zależy Ci na spokojnej i cichej okolicy a jednocześnie chcesz dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 17 minut? Szukasz mieszkania gotowego do wejścia bez zbędnych remontów? A do.