dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

480 000 zł45 m² 10 596 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kontakt: szanowni Państwo, mam przyjemność podzielić się z Państwem dzisiaj naszą nową ofertą mieszkania w opcji sprzedaży. Przytulne 2-u pokojowe, po remoncie położone na os. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

459 000 zł46 m² 9 924,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Przedstawiam ofertę sprzedaży nowego, 2-pokojowego mieszkania z miejscem w hali garażowej, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Poznania - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

499 900 zł37 m² 13 492,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 37,05 m znajduje się w budynku frontowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

475 000 zł49 m² 9 733,61 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż - przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Osiedle Bolesława Śmiałego, poznań Polecam komfortowe mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na 14. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Winiary,Poznań

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku z 1972 roku przy ul. Lazurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rataje,Poznań

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na nowym osiedlu w dzielnicy Nowe Miasto (rataje) w Poznaniu. 2-pok. mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, czeka na najemcę! Bardzo jasne i słoneczne mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Grunwald,Poznań

459 000 zł45 m² 10 291,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie. 44,6 m2 Miejsce parkingowe za bramą piwnica 2 piętro Mieszkanie zlokalizowane jest na Grunwaldzie przy ulicy Piotra Wysockiego. Mieszkanie posiada miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilkońskich

Ogrody,Poznań

659 000 zł42 m² 15 571,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? A może marzysz o zamieszkaniu blisko centrum? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowego 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w wysokim10 piętrowym bloku dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 38m2 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rataje,Poznań

599 000 zł44 m² 13 738,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, urządzonego ze smakiem i gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

487 000 zł39 m² 12 487,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Nie płacisz pcc Nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

2 300 zł38 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje po remoncie z widokiem na panoramę miasta Osiedle Piastowskie, poznań Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim w Poznaniu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadolnik

Nadolnik,Poznań

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą funkcjonalnego lokalu w nowoczesnej inwestycji Nadolnik Compact Apartments, zlokalizowanej w spokojnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

499 990 zł42 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Hetmańskie,Poznań

449 000 zł34 m² 13 347,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

829 000 zł44 m² 18 646 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

659 900 zł39 m² 17 051,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

789 900 zł42 m² 18 965,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolnica

Stare Miasto,Poznań

549 000 zł49 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kontakt: tel. Szanowni Państwo, zapraszam dzisiaj do Centrum Poznania, niechaj naszym punktem odniesienia będzie Plac Wielkopolski, miejsce od lat tętniące życiem i znane poznaniakom głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dobra inwestycja: mieszkanie z dwoma tarasami (jeden od str. salonu, drugi od str. sypialni) + garaż w podziemnej kondygnacji budynku (cena: 35.000 zł) - na terenie kameralnego, strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołynki

Nowe Miasto,Poznań

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości Poznań, ul. Stefanii Wołynki blisko ul. Abpa Walentego Dymka * nowe, bardzo ładne * wyposażone * Z opcją garażu Polecam Państwu do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

480 000 zł38 m² 12 519,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 38,34 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z windą z 2014 roku, przy ul. Sielawy, w dzielnicy Naramowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta idealna dla osób ceniących sobie mieszkania w kamienicach, wysokie i przestronne wnętrza. Polecam do wynajęcia, piękny lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie, o powierzchni 56 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

469 000 zł44 m² 10 683,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poznań Os. Piastowskie 14 | 2 pokoje | 3. piętro | 469 000 zł Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku na poznańskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 800 zł47 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w dzielnicy Winogrady os.Zwycięstwa 8, w Poznaniu. Idealna lokalizacja, budynek zatopiony w osiedlowej zieleni, wokół dużo parkingów, swoboda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: mam przyjemność przedstawić Państwu w opcji najmu świetnie zlokalizowane (przy placu Wielkopolskim) dwupokojowe mieszkanie. Dwa niezależne pokoje - dzienny oraz sypialnia, do tego jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

559 000 zł39 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! mieszkanie na wynajem! Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ulicy Szewskiej, tuż przy Starym Rynku. Układ: 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka Czynsz: 3 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bohaterów II Wojny Światowej

Rataje,Poznań

2 200 zł44 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Lokalizacja: poznań, rataje, os. Bohaterów II Wojny Światowej Powierzchnia: 44,23 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 10 (winda) Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

549 000 zł34 m² 16 310,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

445 000 zł35 m² 12 839 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łazarz,Poznań

530 000 zł48 m² 11 101,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu - na Łazarzu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczynek,Poznań

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Widok na park | Górczyn Poznań Lokalizacja: ul. Albańska, górczyn, poznań Powierzchnia: 47 m Opcjonalne miejsce parkingowe w hali Widok na park |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

525 000 zł42 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zależy Ci na spokojnej i cichej okolicy a jednocześnie chcesz dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 17 minut? Szukasz mieszkania gotowego do wejścia bez zbędnych remontów? A do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

579 000 zł56 m² 10 248 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Poznań,wielkopolskie

711 680 zł51 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż apartament w nowoczesnej willi miejskiej. PCC 0% Prowizja 0% Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, dookoła znajdują się budynki o niskiej.