dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesława Śmiałego,Poznań

570 000 zł63 m² 8 990,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na osiedlu Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

850 000 zł74 m² 11 498,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis: polecam do zakupu niezwykle eleganckie i wygodne mieszkanie znajdujące się na ul. Górczyńskiej 46 w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 73,92 m2 mieści się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

719 999 zł58 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z garderobą o powierzchni 58 m , położonego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

469 999 zł48 m² 9 894,72 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Największa promocja! cena niższa O 120 tyś! dodatkowo rabat -50% na miejsce postojowe! 0% prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! termin odbioru - czerwiec 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

425 000 zł47 m² 8 985,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok, 4 piętro, rewelacyjna lokalizacja! Os. Kosmonautów, 47,3m2, 3pokoje, balkon, piwnica Układ niezależny, mieszkanie dwustronne! Bardzo blisko przystanku tramwajowego i autobusowego! Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

533 500 zł52 m² 10 259,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Termin oddania - 3q 2026 Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego! Prężnie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Grunwald,Poznań

599 000 zł52 m² 11 608,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 3 pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, dzielnica Grunwald, ul. Husarska. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Rataje,Poznań

761 460 zł69 m² 11 022,90 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio rataje blisko uczelnie! Promocja 11k za metr! Pod własne cele mieszkaniowe, jak i na doskonały najem. 3 pokojowe z ogromną loggią Wybierz mieszkanie, które trafi w Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 039 000 zł71 m² 14 633,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

698 240 zł75 m² 9 334,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny nadwarciańskie! Przy osiedlu park z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

643 410 zł48 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Jeżycach, w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Poznańskiej 26. Remont budynku zakończony w 2024 roku. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

629 000 zł64 m² 9 806,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskiej Wildzie (tuż przy samym parku Jana Pawła II) przy ul. Dolna Wilda. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Sołacz,Poznań

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w budynku (bloku) przy ul. Lazurowej 16 w Poznaniu. Dwie sypialnie (9 i 9,3 m2), pokój dzienny (16,6 m2) z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na poznańskich winogradach! największa promocja! cena niższa O 140 tyś! dodatkowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Jeżyce,Poznań

749 000 zł54 m² 13 973,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Marzysz o rodzinnym, jasnym, przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji blisko zieleni, jednocześnie z doskonale rozwiniętą komunikacją miejską w nowym budownictwie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

4 900 zł67 m² 73,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: poznań, ul. Bukowska 18, pomiędzy ulicami Bukowską i Grunwaldzką, w samym centrum Poznania znajduje się Bookowska 18, czyli inwestycja wypełniona miłością do literatury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Nowe Miasto,Poznań

527 000 zł63 m² 8 365,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 62 m2, 3 pokoje, osiedle Rusa, rataje, nowe Miasto Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, rodzinnego 3-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

2 480 zł64 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle Bolesława Śmiałego numer 3, budynek z windą, przed budynkiem liczne miejsca parkingowe, w okolicy cała infrastruktura handlowo-usługowa a także przystanki szybkiego tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

706 598 zł64 m² 10 975,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

604 575 zł55 m² 10 897,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w topowej lokalizacji podolany! Wykończenie deweloperskie klucze już W grudniu! - zadzwoń i umów się na obejrzenie mieszkania! bez prowizji! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

1 500 zł63 m² 23,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, łazienką i wc na os. Jana III Sobieskiego. Blisko Kampus Morasko oraz pętla szybkiego tramwaju i przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Podolany,Poznań

622 950 zł56 m² 11 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,84 m2 w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. bez prowizji Idealna lokalizacja dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

448 000 zł48 m² 9 275,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- r E Z E R W A C J A do 23.12. - mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, w cichej i bezpiecznej dzielnicy Grunwald. To nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 135 354 zł91 m² 12 487,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem gwarantujące inwestycyjny sukces. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Stan mieszkania do remontu. Status mieszkania: lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

684 000 zł60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Zakup od zaufanego dewelopera! - 2 min posnania - 3 min rondo rateje! - 5 min politechnika! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na poznańskich Ratajach: termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

630 000 zł53 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

549 000 zł62 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie na os. Batorego na poznańskim Piątkowie o powierzchni 61,5 m2 w pełnym rozkładzie. Dwustronne, z oddzielną kuchnią i piwnicą. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

556 000 zł54 m² 10 284,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów prestiżowe I kameralne osiedle w otoczeniu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

549 000 zł56 m² 9 716,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone przy ul. Maczka 28a. Lokal o powierzchni 56,5m znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku z 1968r. Bliskość komunikacji, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

850 000 zł76 m² 11 130 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Podolany,Poznań

700 000 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż wyjątkowy apartament o pow. 62,91 m2 w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Nietuzinkowe dwupoziomowe mieszkanie z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

517 370 zł51 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż nowej inwestycji Ceny od 9600 zł/m2 Przedmiotem niniejszej oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51,23 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Rybaki,Poznań

998 000 zł87 m² 11 484,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dzień dobry, nazywam się i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

790 000 zł51 m² 15 375,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

737 000 zł69 m² 10 696,70 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa inwestycja w Poznaniu! - jest już gotowa I można odebrać klucze! warto obejrzeć przed decyzją - zapraszam na prezentacje Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,90 m2 + loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

574 090 zł52 m² 11 040,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie 3- pokojowe na poznańskich Winogradach z dużym balkonem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia wiele aranżacji. Mieszkanie ma dwie sypialnie i salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

710 709 zł65 m² 11 015,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne dwustronne mieszkanie, z osobną kuchnią z potencjałem gwarantujące inwestycyjny sukces. Paczkomat na osiedlu, life.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Żegrze,Poznań

575 357 zł55 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 z dwoma balkonami o powierzchni 9m2, położoe na I piętrze od strony zachodnio- północnej. Funkcjonalne wnętrze, komfortowa sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

649 125 zł58 m² 11 174,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,09m2 znajdujące się na III piętrze w bloku przy ul. Ziębickiej. Marzysz o mieszkaniu w mieście i w otoczeniu natury? Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taczaka

Stary Rynek,Poznań

1 273 600 zł64 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachowana frontowa ściana budynku zabytkowej kamienicy, za którą powstają całkiem nowe, unikatowe apartamenty z segmentu premium z prywatnymi ogródkami, zielonymi tarasami, zielonym patio,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij