dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

544 000 zł66 m² 8 190,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamknięte i prestiżowe osiedle z ochroną, położone w cichej i kameralnej okolicy. 3 min do przystanku tramwajowego 10 min do Lasu Marcelińskiego w bliskiej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

769 900 zł87 m² 8 807,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca. Odnowiona kamienica. Apartament z loftowym sznytem. A to wszystko na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - Jeżycach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

569 000 zł64 m² 8 876,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż lokal mieszkalny położony na parterze w 4-piętrowym bloku, na Piątkowie, przy ul. Teofila Mateckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

399 000 zł67 m² 5 982,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Drodzy Klienci, w galerii zdjęć oprócz zdjęć stanu faktycznego mieszkania znajdziecie też przykładowe wizualizacje oraz wirtualny remont - w ten sposób pragniemy dodatkowo zaprezentować Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

2 590 zł69 m² 37,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, jasne i nowoczesne 3pok/69m2 z 2-ma balkonami w nowym bloku os.Zwycięstwa, Winogrady,Poznań. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku z windą na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

2 800 zł59 m² 47,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,1m2 położone na II piętrze w czteropiętrowym budynku na Os. Śmiałego( Piątkowo) w Poznaniu. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

565 000 zł62 m² 9 179,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle położone blisko Centrum Miasta Poznania oraz terenów rekreacyjnych Jeziora Malta przystanek tramwajowy 5 min szkoły, przedszkola, sklepy i przychodnie lekarskie tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania tuż przy nowej linii tramwajowej na Naramowicach ta oferta jest dla Ciebie! Lokal idealny dla pary, rodziny lub pod wynajem (możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

769 900 zł87 m² 8 807,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krauthofera

Łazarz,Poznań

2 500 zł59 m² 42,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3. Pokoje, poznań, łazarz. Oferujemy na wynajem wygodne, duże i jasne mieszkanie 3 pokojowe, które idealnie sprawdzi się np. jako lokum dla grupy studentów. Dużym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sołacz,Poznań

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja oferty do 6 września sołacz, sokoła 8 - 6 minut uniwersytet przyrodniczy, 8 minut do parku sołackiego 3 pokoje , gotowe do wprowadzenia, bez podatku 2% pcc idealna lokalizacja do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

580 000 zł74 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 74 m3 , 3 pokoje 2 piętro z loggia. Os. Jana III Sobieskiego, przy pestce i kampusie uam. Lokal składa się z kuchni z jadalnią ( 15 m2), salonu z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

519 000 zł78 m² 6 670,95 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Ratajach na Os. Piastowskim. Mieszkanie o powierzchni 77,8 m2 znajduje się na X piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 na 7 piętrze w bloku położonym przy ulicy Hetmańskiej 54. Na powierzchnię lokalu składają się: 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży mieszkania ,trzypokojowego w układzie niezależnym, bardzo ciekawie położonego. Otoczony zielenią. Osiedle w pełni samowystarczalne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grobla

Stary Rynek,Poznań

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy położonej przy ul. Grobla. Mieszkanie usytuowane jest w okolicy terenów zielonych nadwarciańskich. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

410 000 zł64 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena 410.000 zł - 6.406/m2 - atrakcyjna cena! MIESZKANIE Z KLIMATYZACJĄ! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 64m2 zlokalizowanego na os. Orła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

3 300 zł120 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 120 m2, 3 pokoje 1 piętro - Strzeszyn Grecki. Lokal składa się z salonu ( 42 m2), 2 sypialni (25, 22 m2), oddzielnej kuchni ( 15 m2), spiżarni (2 m2), łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

360 712 zł41 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe+ skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

597 000 zł74 m² 8 037 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Promocja - miejsce postojowe rodzinne - gratis. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

551 000 zł67 m² 8 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

493 110 zł61 m² 8 059,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! pomoc W uzyskaniu kredytu! salon Z aneksem ponad 30m2! taras ponad 14m2! dodatkowy balkon! gotowe jesienią tego roku! negocjacja I rabaty! początek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio, poznań, ul. Górna Wilda 99, budynek z lat 90-tych. I piętro, 70m2, 3 pokoje, (2 sypialnie + salon z kuchnią), łazienka, balkon. Częściowo umeblowane, agd (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł63 m² 7 909,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gotowej do wprowadzenia (umeblowanie w cenie!), w świetnej lokalizacji (na granicy 3 topowych dzielnic!), w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

638 000 zł66 m² 9 674 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią, o powierzchni 65,95 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosińskiego

Wilda,Poznań

3 000 zł79 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z balkonem na Wildzie przy ul. Kosińskiego 16 w Poznaniu. W okolicy Dworzec Główny i Centrum Avenida, dworzec pks, międzynarodowe Targi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Sołacz,Poznań

560 000 zł65 m² 8 615 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne w kamienicy z dwoma księgami wieczystymi oraz udziałem w gruncie. Mieszkanie z potencjałem w dzielnicy Sołacz, przy ulicy Źródlanej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Grunwald,Poznań

799 000 zł81 m² 9 896 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie tuż przy Lasku Marcelińskim na Grunwaldzie! Budynek oddany do użytku w 2018r. Uwaga: mieszkanie sprzedawane jest Z podwójnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

620 000 zł57 m² 10 964 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym, wykończonym mieszkaniem położonym w nowszym budynku na Winogradach w Poznaniu. Uwaga: mieszkanie sprzedawane jest z miejscem postojowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

460 000 zł63 m² 7 266,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy do zaoferowania Państwu przytulne, przestronne oraz rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,3 m2 na osiedlu Bolesława Chrobrego w dzielnicy Piątkowo w Poznaniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Spławie,Poznań

2 099 zł85 m² 24,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

! r E Z E R W A C J A do 01.09.2022! Polecam na wynajem w atrakcyjnej cenie bezczynszowe przestronne mieszkanie 3 pokojowe [ 36mkw,21mkw i 17mkw] położone na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

554 000 zł62 m² 9 003,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z tarasem i ogrodem, o powierzchni 61,53 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

563 588 zł66 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,50 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe 44 m2. w Poznaniu przy ulicy Grochowskiej, blisko Akademi Medycznej przy ulicy Przybyszewskiego. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Będziecie Państwo pierwszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

328 000 zł47 m² 6 993,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na poznańskim Sołaczu, przy ul. Urbanowskiej. Lokal o powierzchni 46,9 m2 znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

564 000 zł67 m² 8 366,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 67,41 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Golęcin

Golęcin,Poznań

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poznań, jeżyce, golęcin. Polecamy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

566 978 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,90 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Rataje,Poznań

410 000 zł64 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena 410.000 zł - 6.406/m2 (Wyjątkowa cena obowiązuje do końca sierpnia 2022 roku)! MIESZKANIE Z KLIMATYZACJĄ! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

549 000 zł65 m² 8 459 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na os. Wichrowe Wzgórze, w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

539 000 zł53 m² 10 398,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 53 m2 z loggią Grunwald - blisko Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym ( 21 m2), 2 sypialni (13 i 10.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij