dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

430 000 zł70 m² 6 099,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Szanowni Państwo Zachęcamy do zakupu nieruchomości gwarantujemy sprawne i bezpiecznie przeprowadzenie transakcji. Zapraszamy do kontaktu. Opis nieruchomości: lokalizacja ul. Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

454 000 zł63 m² 7 206 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Jugosłowiańskiej w Poznaniu. Lokal o powierzchni 63 m2 znajduje się na 6 piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Strzeszynek,Poznań

540 000 zł62 m² 8 763 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania, zlokalizowanego na poznańskim Strzeszynie, przy ulicy Literacka. Zlokalizowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

629 000 zł112 m² 5 616,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. ok. 112 m2 znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy na Łazarzu. Piętro drugie. Wystawa okien północ - południe. Okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Strzeszynek,Poznań

540 000 zł62 m² 8 763 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania, zlokalizowanego na poznańskim Strzeszynie, przy ulicy Literacka. Zlokalizowane jest na parterze w bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarnia

Zieliniec,Poznań

799 000 zł63 m² 12 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy design, doskonała lokalizacja i natura wkradająca się do wnętrza - taki właśnie jest ten apartament. Wyobraź sobie piękny, letni dzień. Za oknem świeci słońce. A Ty budzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

849 000 zł98 m² 8 663 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Polecam ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w zabytkowej kamienicy w samym centrum Poznania w sąsiedztwie Starego Rynku przy ulicy Garbary /grobla. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Starołęka

Starołęka,Poznań

537 000 zł62 m² 8 661,29 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uciekaj przed inflacją. Zainwestuj w mieszkanie dziś. Zamieszkaj jutro! Biuro sprzedaży dewelopera, poleca inwestycję na Starołęce: budynek 7 kondygnacyjny z pięknym widokiem na Wartę. Druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Grunwald,Poznań

740 000 zł54 m² 13 962,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowy apartament Z dużym tarasem oraz loggią! Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, bez ponoszenia dodatkowych opłat związanych z remontem to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołkowyska

Poznań,wielkopolskie

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ( deweloper uwi) zakończonej w 2021. Mieszkanie położone na ul. Wołkowyskiej 28 w bliskiej odległości od tramwaju , autobusu, jeziora Malta, centrum handlowego Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

442 910 zł47 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocje - rabaty na wybrane mieszkania! Zadzwoń. Zapytaj. Zaoszczędzisz. Idealna lokata kapitału. Doskonałe na wynajem lub na własne cele mieszkaniowe. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

441 000 zł63 m² 7 022 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja. W świetnej lokalizacji! Wszędzie blisko. Na trzecim piętrze z dwoma windami! Polecamy trzypokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią i niezależnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

417 945 zł56 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wygodne, słoneczne i atrakcyjnie położone mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie (osiedle Mikołaja Kopernika ul. Newtona; 5/10piętro; budynek po termomodernizacji). Lokalizacja osiedla i budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Winogrady,Poznań

420 000 zł52 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie 3-pokojowe na Winiarach / Winogradach w Poznaniu. Mieszkanie posiada bardzo korzystny układ pomieszczeń zarówno do celów prywatnych (rodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

419 000 zł47 m² 8 858 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe w niskim bloku. Mieszkanie jest położone na osiedlu Wichrowe Wzgórze, w niskim budynku na 2 piętrze. Blok ocieplony, po remoncie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

369 000 zł54 m² 6 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja *** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze o metrażu 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

555 270 zł67 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,90 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

749 000 zł91 m² 8 212,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam dwupoziomowe komfortowe mieszkanie na osiedlu willi miejskich na poznańskich Naramowicach. Trzypokojowe mieszkanie położone jest przy ulicy Błażeja tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

431 067 zł47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 47,37 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach, nieopodal rzeki Warta. Lokal znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

527 000 zł69 m² 7 586,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem, o powierzchni 69,47 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

564 000 zł67 m² 8 366,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 67,41 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołacz

Sołacz,Poznań

587 000 zł63 m² 9 287,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niezależne 3 pok/63m2 z balkonem i garażem w cenie, sołacz, poznań. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3 kondygnacyjnego bloku Atanera z 1999 roku w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródka

Śródka,Poznań

419 999 zł45 m² 9 333,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i komfortowe 3 pok.45 m2 z balkonem oraz piwnicą, Śródka, Poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzą: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

442 909 zł47 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji / 0% podatku pcc / rynek pierwotny Mam zaszczyt przedstawić 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji na Ratajach. Mieszkanie 1. Salon + aneks kuchenny 18,59 m2 2. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

489 000 zł59 m² 8 330,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne osiedle, ciekawa zabudowa i lokalizacja. Propozycja nieruchomości na poznańskim Piątkowie w bloku z 2003/2004 roku. Teren zamknięty z bramą wjazdową na pilota oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

491 504 zł63 m² 7 852,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane w poznańskich Naramowicach. Inwestycja deweloperska, posiadająca w ofercie 159 mieszkań o powierzchni od 29,20 m2 do 88,34m2. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołkowyska

Nowe Miasto,Poznań

815 000 zł67 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup bez prowizji dla klienta kupującego. Zapraszam do kontaktu. Przedstawiamy eleganckie i stylowo wykończone mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane na ul. Wołkowyskiej, tuż przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilda

Wilda,Poznań

569 900 zł55 m² 10 303,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera. Mieszkaj wygodnie, nowocześnie na Wildzie! Inwestycja z doskonałym dojazdem do Centrum. W ramach inwestycji: zakup bez pcc i prowizji 129 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

479 000 zł65 m² 7 369,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na jednym z najlepszych Ratajskich osiedli może być Twoje. W pobliżu tak topowych miejsc w Poznaniu, jak jezioro Maltańskie czy galeria handlowa Posnania. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

518 100 zł66 m² 7 851,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie dostępne mieszkania! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji poznańskiej. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woźna

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł82 m² 34,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukacie mieszkania dosłownie w sercu Poznania? Kilka kroków do Ratusza? Wokół sklepy, restauracje, puby - wszystko na wyciągnięcie ręki. Mam coś idealnego - wyremontowane 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

442 910 zł47 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca. Nowe Miasto jeszcze w tym roku, zamieszkaj! Nowoczesna inwestycja, 2 budynki wielorodzinne. W ramach inwestycji oferujemy: zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

495 063 zł60 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży nieruchomości developerskich, poleca inwestycję w Poznaniu, naramowice. W ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania: - zakup bez pcc i prowizji - Termin oddania: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

457 188 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołkowyska

Nowe Miasto,Poznań

529 000 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. zaprasza na Maltę. Malta Wołkowyska , to najnowsza inwestycja renomowanego, poznańskiego dewelopera, firmy uwi, z 2021 r. Niski kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

640 000 zł69 m² 9 314,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią, o powierzchni 68,71 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

422 942 zł54 m² 7 825,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe na Naramowicach. Udogodnienia: plac zabaw, winda, inteligentny dom. Przynależności: deweloper przewidział również komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołkowyska

Nowe Miasto,Poznań

506 000 zł44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

417 945 zł56 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starołęcka

Nowe Miasto,Poznań

417 600 zł49 m² 8 488 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera z rynku pierwotnego *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Bliska lokalizacja, 3,3 km od Starego Rynku w Poznaniu: * liczne linie tramwaje (4, 2, 3, 1, 12, 6, 11, 5,.