dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

357 800 zł73 m² 4 901,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta inwestycyjna! Na sprzedaż mieszkania o pow. Od 22 - 72 m2 położone w pełni zrewitalizowanej kamienicy w cichej okolicy centrum Poznania ( Łazarz -okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winiary

Winiary,Poznań

264 000 zł51 m² 5 176,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

0% prowziji od kupującego! Polecam! Na sprzedaż trzypokojowe , zadbane mieszkanie w Poznaniu , na granicy dzielnic Winogrady / Jeżyce. Mieszkanie znajduje się w okolicach głównego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w niezależnym układzie. Lokal położony jest na 2 piętrze w niskim bloku na os. Rzeczypospolitej. Jednym z głównych atutów mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Grunwald,Poznań

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe Poznań Grunwald, przy ulicy Wolskiej, o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 11 piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała lokalizacja! 2 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koprowa

Umultowo,Poznań

1 250 zł66 m² 18,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 66 m2 Umultowo Kwota najmu: 1250 zł do rozmów + opłaty zgodne ze zużyciem (prąd, woda, gaz, wywóz śmieci dotychczasowo kształtowały się one w okresie zimowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

356 015 zł65 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowizji, 0 % Wynagrodzenia. Ceny jak U developera! oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strusia

Grunwald,Poznań

420 000 zł96 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Polecam! Na sprzedaż bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze zabytkowej, przedwojennej kamienicy , wybudowanej w pobliżu Rynku Łazarskiego w Poznaniu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

607 000 zł150 m² 4 046,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Idealna siedziba na Firmę. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze dwupiętrowej, ocieplonej, klasycznej Willi Miejskiej z lat 50 tych. Jest to samodzielny lokal mieszkalny, w wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Poznań

392 446 zł64 m² 6 131,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone pod klucz ze sprzętem agd. Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63,4m2 + balkon 4,7m2. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Wierzbakiem

Sołacz,Poznań

300 000 zł59 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Poznaniu, dzielnicy Sołacz. Mieszkanie znajduje się niedaleko głównego budynku Uniwersytetu Przyrodniczego oraz w pobliżu pieknego Parku Sołackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

392 446 zł64 m² 6 131,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

399 600 zł80 m² 4 995 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Promocja! Mieszkanie 4 pokojowe, 2 poziomowe + balkon 6,5m2. Standard mieszkań podwyższony deweloperski. Budynek wyposażony w wysokiej klasy windę. Na dachu budynku zlokalizowany taras rekreacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Wilda,Poznań

354 480 zł87 m² 4 074,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Posiadam na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położone, duże, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 87m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy Wspólnej w Poznaniu. Samodzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

380 000 zł109 m² 3 486,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

0% prowziji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie na Jeżycach, blisko Centrum. Mieszkanie rozkłądowe o dużej powierzchni w kamienicy z odnowioną elewacją. Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

403 542 zł75 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowizji, 0 % Wynagrodzenia. Ceny jak U developera! oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

375 645 zł56 m² 6 695,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0 % prowizji - licencjonowany pośrednik - gwarancją bezpiecznej transakcji Inwestycja u zbiegu ulic Potockiej i Kolejowej w Poznaniu, to nowoczesny i funkcjonalny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam do kupna bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie przy ul.Kościelnej na terenie strzeżonego osiedla Bamberski Dwór. Mieszkanie o powierzchni 100m2, w budynku 4-piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowska

Winogrady,Poznań

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe, zadbane mieszkanie w Poznaniu, w dzielnicy Winogrady. Świetna lokalizacja ze względu na bliskość do Centrum zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Grunwald,Poznań

289 960 zł66 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zakup mieszkania dofinansowany w ramach programu \"mieszkania dla Młodych\". Mieszkanie z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Winogrady

Winogrady,Poznań

859 636 zł60 m² 14 256 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0 % prowizji - licencjonowany pośrednik - gwarancją bezpiecznej transakcji Apartamenty Za Cytadelą to kompleks eleganckich budynków, położonych w samym sercu miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Mieszkanie 6 lat po kapitalnym remoncie. Blok ocieplony z nową elewacją w 2012 roku. Spółdzielczo - własnściowe z księgą wieczystą, czynsz około 590zł. Jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 520zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokoje 24m , 11m , 9m-panele , wc-płytki ,łazienka-płytki , nowe piony wodne i kanalizacyjne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonin

Jeżyce,Poznań

269 800 zł51 m² 5 290,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pok. mieszkanie 50,8m2 na Boninie. 7ptr w budynku 10ptr.z 1974r. Rozkład pomieszczeń: - pokoje: 17m2, 9m2 i 8m2 /na podłodze panele podłogowe/, - kuchnia: 5m2 /na podłodze płytki/,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

697 000 zł80 m² 8 712,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament 3 pokojowy w sercu Poznania, na Garbarach. Powierzchnia całkowita wynosi 80m2 i składa się na duży salon z aneksem, i dwie sypialnie. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

262 000 zł63 m² 4 158,73 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,6m2 na os. Orła Białego. Lokalizacja zapewniająca bardzo dobrą komunikację z centrum miasta, bliskość infrastruktury usługowo-handlowej tj. M1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

254 000 zł53 m² 4 792,45 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne, ciche, idealne mieszkanie pod wynajem na Grunwaldzie! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Galileusza o powierzchni 53 m2, znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umultowska

Różany Potok,Poznań

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Nowa niższa cena ( stara cena 340 000 ) okazja! O% prowizji od kupującego! Gorąco polecam przestronne trzypokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy na os. Różany Potok opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Winogrady

Winogrady,Poznań

898 223 zł73 m² 12 355,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Winogrady

Winogrady,Poznań

916 489 zł66 m² 13 970,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Winogrady

Winogrady,Poznań

655 699 zł70 m² 9 313,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, pod Platanami

pod Platanami,Poznań

400 982 zł66 m² 6 047,99 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0 % prowizji - licencjonowany pośrednik - gwarancją bezpiecznej transakcji Osiedle mieszkaniowe - Osiedle pod Platanami" znajduje się na terenie między ulicami Saperska - Wspólna- rolna (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

398 460 zł65 m² 6 101,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe w doskonałej lokalizacji na osiedlu Orła Białego! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Ratajach na osiedlu Orła Białego o powierzchni 64 m2, znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecam w ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły, rok budowy 1992 położone na os. Bolesława Chrobrego. Blok odnowiony, ocieplony. Klatki schodowe po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

183 120 zł76 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Sprzedam lokal o pow. 76,3m2 położony na I piętrze kamienicy przy ul. Górna Wilda w Poznaniu. Lokal w bardzo dobrym układzie funkcjonalnym, 3 niezależnych pokoi (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

P { margin-bottom: 0.21cm; } Salon nieruchomości Iron House zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego znajdującego się na na os Armii Krajowej znajdującego się na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

410 000 zł67 m² 6 092,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2006 roku, położone na Wilczaku w nowym kompleksie budynków Budimexu nad Wartą. Lokal położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piątkowo - Os. Stefana Batorego. Polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o pow.65 m2 składające się z trzech niezależnych pokoi, jasnej kuchni, przestronnego przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest piękne 3 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze oddanego w 2010 roku budynku z windą przy ulicy Strzeszyńskiej. Obiekt jest chroniony i monitorowany.