dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

499 000 zł48 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Marzysz o lokalu wolnym od zaraz? bingo! lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń o metrażu 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

446 121 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium brak pcc | brak prowizji | bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja: poznań umultowo - Wysoko oceniana okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

599 800 zł47 m² 12 761,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3pokojowego, mieszkania z aneksem na 1 piętrze w niskim bloku, na poznańskich Winogradach na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Braille'a

Piątkowo,Poznań

529 000 zł44 m² 12 022,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44 m , położone na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z windą, na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

648 000 zł64 m² 10 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie 63 m na Piątkowie - doskonała okazja inwestycyjna i mieszkalna! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie - 70 m , 3 pokoje, balkon, święty Roch Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Komandoria,Poznań

690 000 zł52 m² 13 239 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fantastyczna lokalizacja! Małe, kameralne osiedle, złożone z 3 niskich, bardzo komfortowych budynków, położone w bliskiej odległości od Ronda Śródka. Bardzo cicha ulica, bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

788 800 zł67 m² 11 815,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

1 701 000 zł106 m² 16 021,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam dwupiętrowe mieszkanie w butikowej kamienicy w centrum Poznania. Osoba kupująca nie płaci pcc Prowizja 0% Wyobraź sobie, że jest wieczór, ty idziesz spacerem z bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

599 990 zł56 m² 10 762,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grunwald,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 3-pokojowy z dużym tarasem! Prezentacje również w soboty i niedziele. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego apartamentu premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Łęgi Dębińskie,Poznań

949 000 zł72 m² 13 108 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Wildzie, jako idealną propozycję dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę! Najważniejsze informacje: adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

519 000 zł63 m² 8 277,51 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Grunwaldzie przy ul. Jugosłowiańskiej. Prezentuję Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,7m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Rataje,Poznań

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo. Przedstawiam nową ofertę mieszkania do wynajęcia! Bardzo fajna lokalizacja. Rataje - os. Rzeczypospolitej Niski, ocieplony blok. Zadbana klatka schodowa, 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Garbary,Poznań

1 479 000 zł74 m² 20 021,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartamentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w pięknie zrewitalizowanej kamienicy. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

592 176 zł62 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

owoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wykończenia. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

2 117 808 zł102 m² 20 718,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako doświadczony pośrednik zapewniam pełne wsparcie na każdym etapie zakupu od prezentacji po finalizację umowy. Najważniejsze Kamienica Działyńskich 6 Luksusowe Apartamenty w Sercu Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rataje,Poznań

870 000 zł70 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na ósmym piętrze budynku Pelikan z windą i strefą wellness. Lokal wyróżnia się dużą ilością naturalnego światła oraz pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gostyńska

Grunwald,Poznań

555 000 zł89 m² 6 235,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe do remontu/ własnej aranżacji, o powierzchni ok. 89m2 w budynku z lat 70-ych. Mieszkania się składa z pomieszczeń: - 3 pokoje po ok. 20m2 - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeżyce,Poznań

647 000 zł71 m² 9 061,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta zarezerwowana. Szukasz podobnego mieszkania? Zadzwoń! Jeżyckie klimaty z widokiem na zieleń 3 pokoje z balkonem do remontu| ul. Jeżycka 44, poznań lokalizacja: jeżyce to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicza

Górczyn,Poznań

500 000 zł53 m² 9 505,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 52,6 m2, położony na 2 piętrze w niskim budynku przy ul. Kuźniczej (boczna ul. Palacza) na Górczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

569 997 zł51 m² 11 220,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strzeszyn,Poznań

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Poznań, strzeszyn, ul. Literacka 43 Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na wysokim parterze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Garbary,Poznań

1 560 000 zł89 m² 17 625,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam mieszkanie na Osiedlu Bolesława Chrobrego o niezależnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na parterze. Lokalizacja tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

581 997 zł54 m² 10 799,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

738 138 zł64 m² 11 465,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

817 727 zł65 m² 12 518,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, licencja, ubezpieczenie bezpieczny najem Z pośrednikiem Do wynajęcia duże mieszkanie 64m2 w bardzo dobrej lokalizacji - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

746 000 zł60 m² 12 433,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

690 000 zł62 m² 11 147 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu piękne mieszanie powierzchni 61,9 m2 wykończone w bardzo wysokim stamdardzie.składające sie z trzech pokoi. Znajduje sie ono na Osiedlu Jana III Sobieskiego w Poznaniu na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

926 023 zł65 m² 14 161,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

8 500 zł125 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 125 m w City Parku - prestiżowa lokalizacja przy Arenie, dostępny od zaraz. Na wynajem przestronny, w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powierzchni 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Komandoria,Poznań

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji u zaufanego dewelopera! prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

551 999 zł50 m² 11 144,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025