dowolna

Apartamenty Poznań - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż komfortową, gustownie urządzoną kawalerkę w prestiżowej i bezpiecznej lokalizacji - na ul. Katowickiej. Mieszkanie o powierzchni 30mkw : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

489 000 zł61 m² 8 042,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oryginalne, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie - apartament z tarasem w willi miejskiej zlokalizowanej w dzielnicy Naramowice, nieopodal rezerwatu Żurawiniec. Osiedle Żurawiniec III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

259 000 zł36 m² 7 295,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Okazja. Apartament w Centrum Poznania, 2 -pokojowy apartament 35,5 m2 w Bamberskim Dworze za 269900 zł. Na sprzedaż mansardowe mieszkanie 2-pokojowe - 35,5 m2, bamberski dwór, rejon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Grochowe Łąki 7, poznań (centrum, garbary - Solna). 1-pokojowe (kawalerka) z aneksem kuchennym, pierwsze piętro (winda), nowe budownictwo (1999r), osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Winogrady

Winogrady,Poznań

185 000 zł27 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta od właściciela, bez pośredników. Polecam ładną, zadbaną i przytulną kawalerkę. Mieszkanie ciche i bardzo jasne, okna plastikowe od wschodu i południa. Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Rataje

Rataje,Poznań

145 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie na os. Powstań Narodowych. Mieszkanie o powierzchni 29,4 m2, w mieszkaniu wymieniono instalacje, drzwi, wyremontowano łazienkę, kuchnię. Na wyposażeniu mieszkania meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

174 000 zł28 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Słoneczna kawalerka 28,3 m2 z bardzo dużą łazienką w nowym bloku. Przytulna jasna kawalerka położona na 1 piętrze w nowym, 8 piętrowym bloku z windami. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rataje

Rataje,Poznań

275 000 zł71 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, 3 niezależne pokoje, drugie piętro, os.Orła Białego. Budynek ocieplony, nowa elewacja, dach po remoncie. Dogodna komunikacja miejska, 3min. do tramwaju, autobus miejski. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Grunwald,Poznań

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe (45m) w nowym apartamentowcu atanera na grunwaldzie/lazarzu rejon ul. Kasprzaka i Szczanieckiej w bardzo korzystnej lokalizacji i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

1 399 zł54 m² 25,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej (ataner). Mieszkanie na czwartym piętrze. Pow. 54m2. Salon z aneksem kuchennym. Salon umeblowany, rozkładana sofa, duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na wynajem na Grunwaldzie! Eleganckie mieszkanie o powierzchni 60m2 usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku przy ulicy Jeleniogórskiej na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Dębińska

Dolna Wilda,Poznań

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone w willi miejskiej przy ul. Droga Dębińska 5 w Poznaniu. Willa usytuowana jest w zespole 4 nowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Droga Dębińska

Dolna Wilda,Poznań

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 86,1 m2 położone w willi miejskiej przy ul. Droga Dębińska 5 w Poznaniu. Willa usytuowana jest w zespole 4 nowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Doskonała oferta! Grunwald, dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia, pełna własność, nowe budownictwo. Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Grunwaldzie. Dwa niezależne pokoje. Oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł53 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zablokowana mieszkanie Z ogrodem zimowym Polecam na wynajem bardzo ładne, przytulne mieszkanie w budynku Atanera przy ul. Kutrzeby. Mieszkanie o pow. 52 m2, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilda

Wilda,Poznań

1 900 zł66 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę eleganckie mieszkanie w strzeżonym kompleksie budynków ,dębowy Skwer" na ul. Przemysłowej w Poznaniu. Mieszkanie, 66m2 składa się z 3 pokoi w tym jednego w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szweykowskiego

Różany Potok,Poznań

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia bardzo interesujace i przytulne mieszkanie polozone na Rozanym Potoku niedaleko lasku, blisko Kampusu Uniwersyteckiego. Mieszkanie sklada sie z 2 pokoi, otwartej kuchni, lazienki , holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

254 000 zł41 m² 6 135,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na Os. Batorego w Poznaniu. Mieszkanie w nowym bloku (2000 r.) w świetnej lokalizacji (blisko galerie handlowe, basen, kościół, sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowa, w pełni wyposażona, kawalerka 25 m2 w centrum przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymieniono całe piony, instalację wod- kan, instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Podolany

Podolany,Poznań

279 000 zł57 m² 4 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Podolany. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do wprowadzenia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

2 400 zł71 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wysoki standard! Mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu w centrum Poznania! Blisko Uniwersytety! Mieszkanie o powierzchni 71,2 m2 mieści się na ósmym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

175 000 zł42 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 42m2 z własną kw na 3 piętrze wieżowca przy ul. Newtona. Pokoje nieprzejściowe ok. 16m2 oraz 10m2 (zob. rzut). Jasna kuchnia, łazienka i wc osobno. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł71 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wysoki standard! Mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu w centrum Poznania! Blisko Uniwersytety! najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie o powierzchni 71,2 m2 mieści się na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie o pow. 47 m2, w centrum Poznania przy ul. Garbary. Mieszkanie dwupokojowe. Umeblowane i wyposażone. Z salonu i sypialni wyjście na taras. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

1 449 zł54 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie z 2000r położone na Grunwaldzie przy ulicy Palacza, w sąsiedztwie Obserwatorium Astronomicznego uam. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

314 000 zł48 m² 6 514,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż mieszkanie na Piątkowie, w bloku z 2006 r. Dwa niezależne pokoje, oddzielna umeblowana kuchnia, łazienka w nowych płytkach. Mieszkanie ciche, czyste, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

510 000 zł65 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż! Mieszkanie 3-pokojowe przy ulicy Katowickiej! Mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w budynku atanera z 2005 roku. Budynek z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

259 000 zł55 m² 4 709,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w 4-piętrowym apartamentowcu z windą, z dużym balkonem, wysoki standard, w dzielnicy Grunwald. Budynek ocieplony, nowa elewacja, cegła. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Junikowo

Junikowo,Poznań

220 000 zł46 m² 4 814 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe na Os. Kwiatowym na sprzedaż! Pełna własność z kw. Mieszkanie o powierzchni 45,7 m2 mieści się na pierwszym piętrze w budynku z 2006 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Za Groblą

Poznań,wielkopolskie

1 150 zł56 m² 20,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem ładne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - w samym centrum Poznaniu. Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie (2009) vis a vis parku - w Alei Parkowej na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czapla

Winogrady,Poznań

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe (48m), na wysokim parterze, z balkonem położone Na Winogradach (ul. Czapla) w dogodnej lokalizacji i komunikacji z centrum Miasta na cichym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna i przyjemnie urządzona kawalerka przy ul. Ogrodowej w Poznaniu na tyłach Starego Browaru w budynku Atanera z 2000 r. W budynku monitoring, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Stare Miasto,Poznań

540 000 zł71 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Grunwald

Grunwald,Poznań

269 000 zł67 m² 4 014,93 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja! Bardzo niska cena! 4000zł/m2! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 67m2 zlokalizowane na 8 piętrze w bloku na os. Kopernika na Grunwaldzie! idealna propozycja dla rodziny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Sołacz

Sołacz,Poznań

209 000 zł39 m² 5 315,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Polecam na sprzedaż nowoczesną, jasną, zadbaną kawalerkę o powierzchni 39 m2, położoną w cenionej i poszukiwanej przez Klientów dzielnicy Sołacz. Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

182 000 zł38 m² 4 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam mieszkanie 2 pokojowe w układzie niezależnym, usytuowane na 4 piętrze. Kuchnia z oknem na salon - płytki starszego typu, na podłodze linoleum. Pokoje na podłodze linoleum, na ścinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużą loggią na os. Kopernika na Grunwaldzie. Lokal usytuowany na 9p. w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie zadbane, o niezależnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rataje

Rataje,Poznań

299 900 zł50 m² 6 058,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Nowa atrakcyjna cena! Polecam na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w nowszym budownictwie, z miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Winogrady

Winogrady,Poznań

155 000 zł27 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na Poznańskich Winogradach. Stan lokalu nadaje się do wprowadzenia. Na osiedlu znajduje się pełna infrastruktura mieszkalna: szkoły, przedszkola, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Uwaga nowa niższa cena! Polecam na sprzedaż całkowicie zmodernizowane i urządzone W wysokim standardzie mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m2 na os. Bolesława Śmiałego. Lokal.