dowolna

Apartamenty Poznań - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, Winogrady

Winogrady,Poznań

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kawalerkę na Winogradach o powierzchni 27m, w pełni wyposażone. W pokoju znajduje się łóżko, szafa, stół, krzesła i tv. Kuchnia w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rataje

Rataje,Poznań

275 000 zł49 m² 5 612,25 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam w ofercie sprzedaży wygodne mieszkanie 2-pokojowe położone na 10 piętrze w 12 piętrowym wieżowcu na Ratajach. Piękny widok na rekreacyjne tereny jeziora Malta Mieszkanie ma 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowe dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zamkniętym kompleksie apartamentów przy ulicy Kutrzeby. Bardzo ciekawe (jedne z najładniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 950 zł54 m² 54,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W centrum poznania - nowocześnie urządzone mieszkanie w nowo oddanym apartamentowcu atanera! Mieszkanie jest nowe, nie wynajmowane, w pełni umeblowane i wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

1 350 zł42 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia rewelacyjnie położone mieszkanie w nowym kompleksie budynków Budimexu przy ul. Wilczak nad Wartą. Mieszkanie położone jest na 5, ostatnim piętrze winda. Piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

399 999 zł74 m² 5 369,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4 pokojowe mieszkanie w budynku z 2006 roku, położone na ul. Naramowickiej w Poznaniu. Lokal położony jest na 2, ostatnim piętrze i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilczak

Wilczak,Poznań

410 000 zł67 m² 6 092,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2006 roku, położone na Wilczaku w nowym kompleksie budynków Budimexu nad Wartą. Lokal położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

590 000 zł83 m² 7 108,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż luksusowy apartament w nowszym kompleksie willi przy ul. Błazeja w Poznaniu. Lokal dwupoziomowy, wykończony materiałami bardzo wysokiej jakości. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Winogrady

Winogrady,Poznań

410 000 zł67 m² 6 092,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

799 000 zł86 m² 9 328,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż luksusowy apartament w kompleksie budynków Ronson przy ul. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu. Lokal położony jest na 4 piętrze i wykończony jest materiałami bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia rewelacyjnie położone mieszkanie w nowym kompleksie budynków Budimexu przy ul. Wilczak nad Wartą. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Serbska

Wilczak,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokoła

Winogrady,Poznań

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowe mieszkanie położone w nowym kompleksie budynków przy ul. Sokoła na sołaczu/boninie. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze winda. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokoła

Winiary,Poznań

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokoła

Bonin,Poznań

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Winogrady

Winogrady,Poznań

213 000 zł47 m² 4 531,92 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Zwycięstwa (winogrady). Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2 składa się z 2 pokoi (22m2, 11,5m2) kuchni (7m2), łazienki z wc (2,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Serbska

Wilczak,Poznań

1 350 zł42 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

285 000 zł66 m² 4 351,15 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam! wygodne, jasne I funkcjonalne mieszkanie W znakomitej lokalizacji! Trzypokojowe mieszkanie wielostronne, rozkładowe o powierzchni 65,5m2 zlokalizowane na Os.B.Chrobrego- 100m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rataje

Rataje,Poznań

1 000 000 zł119 m² 8 396,31 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Apartament 3-pokojowy na pierwszym piętrze w apartamentowcu pelikan wybudowanym w 2007 roku. Pierwotny projekt dewelopera na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 50m2. 2 niezależne pokoje, osobna kuchnia. Umeblowane. W jednym pokoju szafa komandor, korytarz- szafa w zabudowie. Możliwość domeblowania. Kuchnia- w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Winogrady,Poznań

400 000 zł63 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta Licencjonowanego Pośrednika - Gwarancja bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, przy ul.Starowiejskiej. Ataner (batman). Oferta skierowana szczególnie do osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Złotowska

Ławica,Poznań

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż dwa bardzo ładnie wykończone mieszkania 3 pokojowe, położone na nowym osiedlu zlokalizowanym na Ławicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Rataje

Rataje,Poznań

300 000 zł36 m² 8 450,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Kawalerka na pierwszym piętrze w apartamentowcu pelikan wybudowanym w 2007 roku. Z kawalerki została wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Złotowska

Ławica,Poznań

2 000 zł66 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe, położone na nowym osiedlu zlokalizowanym na Ławicy przy ul. Złotowskiej. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Złotowska

Grunwald,Poznań

2 000 zł66 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Złotowska

Grunwald,Poznań

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inflancka

Rataje,Poznań

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji polecam/sprzedaż Mieszkanie o powierzchni ca 48m2 położone na os. Stare Żegrze przy ul. Inflanckiej.Piętro 2/4, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rataje

Rataje,Poznań

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Mieszkanie dwupokojowe na parterze w apartamentowcu pelikan wybudowanym w 2007 roku. Apartamentowiec znajduje się nad Wartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowane dwu pokojowe mieszkanie w chronionym obiekcie mieszkalnym Bamberski Dwór. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, kuchni z oknem wyposażonej w lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego pośrednika-gwarancją bezpiecznej transakcji! Mieszkanie w wysokim standardzie w centrum Poznania! 2 pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

3 450 zł60 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji. Eleganckie mieszkanie 60 m2 do wynajęcia w City Parku, przy ul. Wojskowej. Przestronny salon, sypialnia i kuchnia oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowe, własnościowe mieszkanie na Piątkowie na III piętrze w IV piętrowym bloku z windą. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim tj. bez stolarki podłogowej, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Garbary

Garbary,Poznań

2 900 zł82 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta licencjonowanego pośrednika. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Polecam na wynajem apartament, mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie, 82m2, 3 pokoje. Apartamentowiec Nowe Garbary. 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł82 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Apartament, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

154 928 zł30 m² 5 164,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowe, własnościowe mieszkanie na Piątkowie na II piętrze w IV piętrowym bloku z windą. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim tj. bez stolarki podłogowej, drzwi łazienkowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rocha

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł98 m² 7 169,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż ciekawe mieszkanie na ul. Św. Rocha, zaraz przy zielonych terenach Warty. Niski blok (bez windy) z cegły z 1999r. Mieszkanie 4-pokojowe o metrażu 97,5 m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokoła

Winogrady,Poznań

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokoła

Winiary,Poznań

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokoła

Bonin,Poznań

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5