dowolna

Mieszkania dla studentów Poznań - Oferty najmu mieszkań

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Umowa na czas nieokreślony. Kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ul. Fabrycznej, dzielnica Wilda, bliskie okolice ulicy Hetmańskiej. Typ budynku kamienica w oficynie. Mieszkanie w dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

496 000 zł41 m² 12 097,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Nowoczesne 2 pokoje na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lodowa

Św. Łazarz,Poznań

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu , trzypokojowego mieszkania w Poznaniu, zlokalizowanego przy ul. Lodowej 19a. To idealne miejsce dla rodzin, studentów oraz osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

475 000 zł33 m² 14 610,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ul. Fabrycznej, dzielnica Wilda, bliskie okolice ulicy Hetmańskiej. Typ budynku kamienica w oficynie. Powierzchnia lokalu 27 m 2 , I piętro, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

489 000 zł36 m² 13 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości wykończonej pod klucz, znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie duża kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ul. Romka Strzałkowskiego, dzielnica Jeżyce, bliskie okolice Rynku Jeżyckiego i ulicy Dąbrowskiego. Budynek kamienica. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Michała

Nowe Miasto,Poznań

1 800 zł33 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Świętego Michała. Oferta dla maksymalnie dwóch osób bez dzieci i zwierząt. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 800 zł31 m² 57,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Wynajem Poznań Centrum Jeżyce. Mieszkanie na ul.Kościelnej- Bamberski Dwór. Rezerwacja! Kawalerka na 2 piętrze w bloku niskim z windą - w pełni umeblowana- wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

1 799 zł31 m² 58,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Abak poleca do wynajęcia śliczną kawalerkę , po kapitalnym remoncie. położona na 1 piętrze w 4 piętrowym w kamienicy po remoncie przy ul. Żurawiej 19/21 na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2, położone na 4 piętrze budynku z windą, w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

1 700 zł36 m² 47,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na II piętrze na spokojnym osiedlu przy ul Milczańskiej, blisko do tramwaju, do centrum Poznania, do sklepów ( galeria Posnania) , jeziora Maltańskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

653 zł28 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal mieszkalny nr 12 położony w budynku wielorodzinnym w Poznaniu ul. Kolejowa 42a, gmina Poznań -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piątkowo,Poznań

1 900 zł27 m² 70,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*najem okazjonalny ** umowa min. do 30.09.2027 *** WYMAGANE UBEZPIECZENIE OC NAJEMCY **** BRAK ZGODY NA ZWIERZĘTA Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są też takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu mieszkanie dwupokojowe , komfortowe , po remoncie , nowe meble , w budynku przy ulicy Kargowskiej wjazd z ulicy Rynarzewskiej o powierzchni 41 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątkowo,Poznań

570 000 zł50 m² 11 491,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta, tuż przy pętli tramwajowej i autobusowej. Lokal sprawdzi się zarówno jako wygodne miejsce do życia, jak i zakup inwestycyjny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

397 000 zł38 m² 10 420 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania pod siebie, a może pod wynajem? Chcesz stworzyć coś kompletnie nowego w 100% zrobionego pod siebie? bingo! to tutaj! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

496 000 zł41 m² 12 097,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wilczak

Szeląg,Poznań

1 900 zł28 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania na Wilczaku w Poznaniu, wykończonego w wysokim standardzie, idealnego dla singla lub pary ceniących komfort i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hulewiczów

Piątkowo,Poznań

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z oddzielną sypialnią, balkon, zamknięte osiedle, parking. Do wynajęcia duża i funkcjonalna kawalerka z oddzielną sypialnią oraz dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania - w pełni wyposażona kawalerka położona na nowoczesnym osiedlu "soleil de Malta" przy ul. Milczańskiej na Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bliźniąt

Chartowo,Poznań

395 000 zł21 m² 18 899,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie prywatne. Pośrednikow proszę o kontakt tylko z realnie zainteresowaną osoba. Są mieszkania poprawne. Są mieszkania ładne. I są takie, które od pierwszego wejścia dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

415 000 zł33 m² 12 462,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - Poznań Piątkowo | idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,30 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rataje

Rataje,Poznań

1 880 zł28 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwuletnią , komfortową kawalerkę położoną w nowym apartamentowcu przy ul. Rataje 166 na zielonych Ratajach. Mieszkanie gustownie i funkcjonalnie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Ogrody,Poznań

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rozkładowe 2 pokoje z balkonem | Ogrody | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł14 m² 139,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka/centrum poznania/0%prowizji Wynajem Kawalerek idealnych dla Studentów w Centrum Poznania - Plac Wolności 3 Jeżeli jesteś studentem poszukującym komfortowego i nowoczesnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ku Cytadeli

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane I wyposażone - przy parku cytadela! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 47 m2. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2016r., na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

409 000 zł26 m² 15 652,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapla

Winogrady,Poznań

657 000 zł67 m² 9 850,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Marzysz o terenach nadwarciańskich? Uwielbiasz piękne widoki i spokój? bingo! lokalizacja: zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rataje,Poznań

380 000 zł64 m² 5 919 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 950 zł34 m² 57,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,2 m2, położona na 4 piętrze (z windą) w nowszym budynku mieszkalnym, przy ul. Naramowickiej 45 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

676 797 zł71 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie narożnikowe o powierzchni 70,61 m2 na wyższym parterze na Ratajach. Lokal posiada dwa balkony, aneks kuchenny z oknem pozwala na wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

497 800 zł41 m² 12 088,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 41,18 m | komfortowy układ Ustawne mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2 zlokalizowana na osiedlu Nowe Ogrody przy ul. Meissnera, w niedalekiej odległości od ul. Polskiej. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woźna

Stary Rynek,Poznań

3 000 zł82 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca z charakterem, w którym czuć historię miasta? To mieszkanie będzie dobrym wyborem dla osób, które lubią klimat kamienic i chcą mieszkać w samym sercu Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

677 952 zł70 m² 9 697,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? Idealne mieszkanie na wynajem dla studentów. A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 5 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

600 000 zł65 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z duszą na Osiedlu Zwycięstwa Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie, że można tu zacząć nowy rozdział. To właśnie jedno z nich przestronne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

512 500 zł42 m² 12 202,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup idealne mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zamieszkaj w jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w Poznań - na.